Mobilizujeme.cz

ZTE Grand S: zlatá střední třída

  |  komentovat  |  autor:

ZTE Nubia Z5 je bezesporu hlavním marketingovým trhákem ZTE v následujícím roce. Spolu s tímto přístrojem se však odhalují i další novinky, které ač nejsou nabité nejnovějšími technologiemi, nabídnou uživateli velmi příjemný mix parametrů. 

První z přístrojů, které očekáváme na nadcházejícím veletrhu CES 2013, je ZTE Grand X, který by měl být levnějším bratříčkem Nubie Z5. Nabídne stejnou úhlopříčku displeje jako vlajková loď, ostatní parametry budou však o něco horší. V tomto článku se ale budeme věnovat přístroji, který nese název ZTE Grand S.

zte-grand-x-t-mobile-fcc-1356370479

Novinka nabídne 4,3 palcový displej, jenž nese QHD rozlišení. Co se výkonu týče, zapadá do střední třídy dnešních přístrojů. V nitru ukrývá dvoujádro Nvidia Tegra 2 taktované na 1 GHz. Doplňuje ho operační paměť 512 MB RAM. Interní kapacita činí průměrné 4 GB, samozřejmostí je možnost rozšířit paměť o microSD karty.

Optická výbava je také absolutním standardem. Na zádech přístroje nalezneme 5 Mpx snímač a vpředu pak 0,3 Mpx kamerku pro videohovory. Systém, jenž koluje v žilách ZTE Grand S je samozřejmě Android, a to ve verzi 4.0 ICS. Energii dodává článek o 1650 mAh.

To je prozatím všechno co o připravované novince víme, doufáme tedy, že se s ní opravdu setkáme na veletrhu CES 2013 a přineseme vám o ZTE Grand S nové další a stoprocentně podložené informace.

zdroj: androidauthority.com

ČLÁNKY:, ,
Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

DNES  |    |  diskuze (0)

Samsung je velká firma a vyrábí velké množství produktů. Několikero svých odvětví dokáže ale mistrně spojit a nezřídka se tak stává, že…

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

DNES  |    |  4 komentáře

Stejně jako platí Moorův zákon, tak každým rokem za přibližně stejnou částku koupíte paměťovou kartu s větším úložným prostorem. A platí to…

Češi rádi platí s telefonem. U SMS vedou jízdenky a parkovné

Češi rádi platí s telefonem. U SMS vedou jízdenky a parkovné

DNES  |    |  diskuze (0)

Platby „esemeskou“ za nejrůznější služby jsou mezi majiteli mobilních telefonů v České republice oblíbené. Dvě třetiny z celkového počtu plateb jsou za jízdné…

Mobilní zobrazení