Mobilizujeme.cz

ZTE Grand S: pětipalcová vlajková loď na CES 2013 (aktualizováno)

  |  komentovat  |  autor:

A zase tu máme další spekulaci o novém přístroji. Tentokrát bychom se ale měli těšit na něco opravdu velkého, co přijde zanedlouho. Monstrum z dílny ZTE vyráží na CES 2013 a podle dostupných informací se je na co těšit.

(Aktualizováno 23. prosince) K dnešnímu dni unikly na internet nové informace ohledně chystaného smartphonu ZTE Grand S. ZTE Z753, jak by mělo znít kódové označení přístroje, bude skutečně disponovat obrovským displejem s úhlopříčkou 5″ a 1080p rozlišením, díky čemuž se může pochlubit vynikající jemností 443 ppi. Zařadí se tak po bok dalších Full HD průkopníků, jako je například HTC DROID DNA, Sony Xperia Z či Oppo Find 5.

Mezi zmíněnými přístroji by měl však model od ZTE vynikat svojí tloušťkou 7,6mm, čímž se stane, alespoň prozatím, nejtenčím Full HD telefonem na trhu. To však neznamená, že by měl být ochuzen o zbytek výbavy. Fotoaparát s rozlišením 13 Mpx či 2 GB RAM paměti jsou toho důkazem. Třešničkou na dortu dnešního úniku informací je oficiální snímek přístroje, který model Grand S ukazuje v plné kráse.

zte-grand-s
ZTE Grand S

(14. prosince) Přístroje, které mají kořeny v Číně, nabývají na popularitě neuvěřitelně rychle a razantně. Oproti konkurenci dokážou zaujmout díky výhodnějšímu poměru cena/výkon. A téměř ve všech případech platí – co nový přístroj, to velké zlepšení.

Na letošním veletrhu CES by ZTE mělo představit svou novou vlajkovou loď, která ponese pěti-palcový displej s Full HD rozlišením. Pravděpodobně ho bude pohánět čtyřjádro z dílny Qualcommu. Pokud se však setkáme s novým čipem, budeme příjemně překvapeni.

Novinka by se měla jmenovat ZTE Grand S. Říkáte si, že je tento přístroj téměř totožný s v poslední době hodně diskutovaným ZTE Nubia Z5. Ano, tyto dva přístroje ze sebe vychází a v podstatě se prolínají. Je ale pár věcí, které má Grand S navíc oproti Nubii. A jaké to jsou?

V první řadě by mělo jeho tělo být vyrobeno z keramické hmoty. Dále bude disponovat parametrem, o  který donedávna všichni výrobci soutěží, je jím tloušťka telefonu. ZTE Grand S by se mělo stát nejtenčím přístrojem svého segmentu.

Těšme se tedy na nové ZTE Grand S, které by mělo přijít 8. ledna na veletrhu CES. Budeme vás informovat o této novince.

zdroj: androidauthority.com

ČLÁNKY:, ,
Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

DNES  |    |  diskuze (0)

Máte doma dítě, které je fanouškem nestárnoucího lega, ale zároveň ho semlela doba plná techniky, takže u vás každou chvíli škemrá, ať…

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

DNES  |    |  diskuze (1)

Před nedávnem tchaiwanský výrobce Asus představil šestici smartphonů spadající do modelové řady Zenfone 4, ve které si může vybrat téměř každý. Společnost…

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

DNES  |    |  diskuze (0)

Do rukou se nám dostala rušička signálu, se kterou prakticky přestanou fungovat všechny mobilní telefony v nejbližším okolí. Její použití nám však…

Mobilní zobrazení