Mobilizujeme.cz

Známe možné parametry Samsungu Galaxy Tab 3 10.1 a Galaxy Ace 3

  |  2 komentáře  |  autor:

V posledních dvou měsících by se nenašel den, kdy by v médiích zabývajících se mobilní technikou neproběhla alespoň zmínka o Samsungu. Ano, je ho všude plno. A aby toho nebylo málo, opět vám přinášíme informace o tomto gigantu. Dnešní zvěsti se budou týkat nového Galaxy Tabu a Samsungu Galaxy Ace III.

Další představování novinek Samsungu proběhne 20. června, na nich se však s výše jmenovanými nejspíše ještě nesetkáme. Tyto kousky jsou plánovány až na letošní podzim, konkrétně na veletrh IFA, který se bude konat v září v Berlíně, je však možné, že nás Jihokorejci překvapí. Nyní se ale pojďme podívat na to, co nového víme o těchto kouscích.

Samsung Galaxy Tab 3 10.1 ponese, jak je již z názvu patrné, displej o úhlopříčce 10,1 palce, s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Co se výkonu týče, měl by se o něj starat dvoujádrový procesor o taktu 1,6 GHz, není však nepravděpodobné, že tento kousek přijde s obdobným taktem a čtyřmi jádry. Sekundovat mu bude operační paměť RAM velikosti 1 GB.

Nový tablet by měl být k mání ve dvou kapacitních variantách, tedy v 16 a 32 GB verzi. Samozřejmostí je možnost rozšířit ji o microSD kartu. Co se optické výbavy týče, můžeme se těšit na 3 Mpx snímač vzadu a 1,3 Mpx kamerku vpředu.

Samsung Galaxy TAB 2 10.1

Galaxy Tab 3 10.1 dostal do vínku též slušnou nálož energie, na palubě prý ponese akumulátor o kapacitě 6.800 mAh. Hmotností nedosahuje nikterak světoborné hodnoty, jedná se o 510 gramů. Přihlédneme-li k tomu, že se jedná o tělo velikosti 243 x 176 x 7,95 mm, není tato hmotnost nikterak tragická. Samozřejmě se zde setkáme i s Androidem verze 4.2 Jelly Bean.

Nyní se ale už pojďme přesunout k novince číslo dvě, tedy k Samsungu Galaxy Ace III. Ten by měl disponovat 4“ displejem o standardním rozlišení 480 x 800 pixelů. O výkon se podle všeho postará dvoujádro o taktu 1 GHz.

Paměť RAM přijde s velikostí 1 GB. Co se interní kapacity týká, nabídne slabé 4 GB. Naštěstí výrobce nezapomněl na slot pro microSD kartu, a tak to zase taková tragédie nebude. Na zádech se setkáme s 5 Mpx snímačem, který by méně náročným uživatelům měl stačit. To, co většině uživatelů stačit nebude, je bezesporu kapacita akumulátoru, která činí slabých 1.500 mAh.

Uvidíme tedy, jak budou novinky ve finále vypadat. To, s čím si však u Samsungu můžeme být jisti, je skutečnost, že budou mít tyto kousky nemalý úspěch.

Zdroj: PhoneArena.com

ČLÁNKY:, , , ,
Galaxy Note 8 se objevil na webových stránkách Samsungu

Galaxy Note 8 se objevil na webových stránkách Samsungu

DNES  |    |  diskuze (0)

Do představení nového phabletu Note 8 již zbývá jen pár dní. O tomto zařízení víme snad vše, a to díky předešlým únikům,…

Recenze Sony Xperia XZ Premium: film pro pamětníky v HDR

Recenze Sony Xperia XZ Premium: film pro pamětníky v HDR

DNES  |    |  3 komentáře

Prémiové materiály, prémiové funkce, ale hlavně prémiový displej. To jsou devizy, kterými se teď druhdy odepisovaný japonský gigant snaží zaujmout zájemce o…

Google představí nový Android 8 v pondělí. Bude to Oreo?

Google představí nový Android 8 v pondělí. Bude to Oreo?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Ačkoliv z Googlu unikla informace, že nový Android jen tak nevyjde, nakonec odložení nebylo tak drastické. Konečně se totiž dozvídáme skutečné datum…

Mobilní zobrazení