Mobilizujeme.cz

Xperia Z5, Z5 Compact a Z5 Ultra přijdou již koncem letošního roku!

  |  17 komentářů  |  autor:

Ačkoliv ještě zatím nebyla představena ani očekávaná nadcházející vlajková loď Sony Xperia Z4, očividně to nebrání tomu, aby se pomalu začaly vynořovat první informace o její nástupkyni Xperii Z5. Ta se světu spolu s dalšími dvěma špičkovými modely stejné řady údajně ukáže již na konci letošního roku, a stane se tak stěžejním bodem celé mobilní divize Sony pro příští rok!

Alleged-Sony-Xperia-Z4-non-final-renders 2
Ilustrační obrázek: Jeden z renderů očekávané Xperie Z4

Dle nejnovějších spekulací bychom se totiž již letos ve 4. čtvrtletí (v případě komplikací na začátku příštího roku) měli dočkat představení nového high-endového tria smartphonů tohoto japonského výrobce – Xperie Z5, Xperie Z5 Ultra a Xperie Z5 Compact, které opět nabídnou především špičkovou výbavu a prémiové materiály.

Nyní však již k samotným specifikacím. Zatímco by se měl u Xperie Z5 a Z5 Ultra nacházet procesor Snapdragon 820 s výkonným grafickým čipem Adreno 530 a displejem s QHD rozlišením (2 560 × 1 440 pixelů), u nejmenšího z modelů zatím panují okolo použitého čipsetu a rozlišení displeje nejasnosti. Tedy stejně jako u velikosti operační paměti, jež bude u větších modelů činit 4 GB RAM, a zajistí tak zcela bezproblémový multitasking.

Co už ale platí pro všechny 3 modely, je vylepšený fotoaparát (avšak stále bez optické stabilizace) a radikálněji pozměněný design celého přístroje, u kterého budou vidět rozdíly oproti předchozím generacím údajně hned na první pohled. Xperia Z5 Ultra navíc dostane i příjemný bonus v podobě čtečky otisků prstů, jež bude založena na nedávno představeném Qualcomm Sense ID.

A to je zatím vše, co o těchto chystaných modelech víme, na podrobnější informace si tak budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Zdroj: PhoneArena

ČLÁNKY:, , , , , ,
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

DNES  |    |  diskuze (0)

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení