Mobilizujeme.cz

Xiaomi uniká nový „bezrámečkový smartphone“ druhé generace

  |  2 komentáře  |  autor:

Byl to čínský výrobce, který ke konci loňského roku pobláznil svět a zahájil novou éru tzv. bezrámečkových smartphonů. Nyní Xiaomi chystá nový model.

Zatím nevíme, zda je na údajném renderu zachycen nástupce loňského futuristického smartphonu – Xiaomi Mi Mix 2, nebo následovník phabletové řady – Xiaomi Mi Note 3.

Každopádně můžeme si všimnout, že zařízení má opět minimální rámečky kolem displeje, ovšem tentokrát není v horní části obrazovka vedena až téměř k okraji. Čímž připomíná spíše Samsung Galaxy S8 s jeho Infinity displejem, než bezrámečkové Xiaomi.

Připomeňme, že „přelomový“ Mi Mix od Xiaomi (recenze) přinesl obří 6,4″ displej s poměrem stran 17:9 a pokrytím neuvěřitelných 91,3 % čelní plochy. Nástupce Mi Mix 2 má mít 93 % díky „protáhlejšímu“ displeji s vyšším poměrem stran.

Už dříve jsme se dozvěděli, že by měl nástupce bezrámečkového telefonu od Xiaomi upustit od ne příliš funkční pizoelektrické keramické technologie, která v horní části displeje nahrazovala sluchátko pro hovory, a nahradit ji novou AAC technologií.

Očekává se, že Xiaomi svůj příští bezrámečkový telefon uvede ve 3. nebo 4. čtvrtletí letošního roku.

Xiaomi telefony a další produkty této značky seženete u ověřeného a doporučeného prodejce Xiaomimobile.cz, který kromě specializovaného prodeje poskytuje profesionální záruční i pozáruční servis.

zdroj: Gizchina (1, 2)

ČLÁNKY:, , , , , ,
Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

Samsung přidává k televizi Galaxy S8+ zdarma. Má to ale háček

DNES  |    |  diskuze (0)

Samsung je velká firma a vyrábí velké množství produktů. Několikero svých odvětví dokáže ale mistrně spojit a nezřídka se tak stává, že…

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

128 GB microSD kartu nyní seženete za hubičku, stačí jen 250 Kč

DNES  |    |  4 komentáře

Stejně jako platí Moorův zákon, tak každým rokem za přibližně stejnou částku koupíte paměťovou kartu s větším úložným prostorem. A platí to…

Češi rádi platí s telefonem. U SMS vedou jízdenky a parkovné

Češi rádi platí s telefonem. U SMS vedou jízdenky a parkovné

DNES  |    |  diskuze (0)

Platby „esemeskou“ za nejrůznější služby jsou mezi majiteli mobilních telefonů v České republice oblíbené. Dvě třetiny z celkového počtu plateb jsou za jízdné…

Mobilní zobrazení