Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Xiaomi potvrzuje chybu, k níž dochází při slučování kontaktů

  |  2 komentáře  |  autor: Tomáš Richter

Xiaomi nedávno potvrdilo chybu, která má na svědomí podivné slučování kontaktů na některých telefonech. Společnost se problémem intenzivně zabývá a tvrdí, že za chybou stojí aplikace třetích stran. Přesto v tuto chvílí uživatelům nabízí alespoň dočasnou opravu.

Pravdou je, že co se týče synchronizace kontaktů, občas s tím mívá Xiaomi problémy. Své by o tom mohli vyprávět uživatelé telefonů Xiaomi Redmi 4X nebo Xiaomi Mi A1. Manu Kumar Jain, globální viceprezident společnosti, koncem minulého týdne tweetoval oficiální reakci na stížnosti uživatelů, kterým se prapodivně slučují kontakty, a navigoval je na MIUI fórum, které poskytlo dočasné řešení. Jako příčinu Xiaomi uvádí problém aplikací třetích stran.

Pokud i vy patříte ke skupině, která se potýká s podivnostmi svých telefonních kontatků, můžete navštívit stránky MIUI fóra a stáhnout si potřebnou aplikaci, která má na starost opravu. Návod je sice v angličtině, ale je to vcelku velmi jednoduché. V případě, že ani toto řešení nezabere, existuje ještě jedna nebo dvě možnosti.

Například pokud problém přetrvává v aplikacích WhatsApp anebo Truecaller, měli byste si data zálohovat (Nastavení> Chat> Zálohování), aplikaci odstranit a nainstalovat znovu. Pokud ani toto nezabere, tak jít do Nastavení telefonu > Synchronizace > Vypnout funkci Synchronizace WhatsApp.

Podle Xiaomi jde jen o dočasné řešení a slibuje, že tuto chybu opraví co nejdříve. Pokud jste se s tímto zádrhelem setkali a nebo jej dokonce vyřešili, napište nám.

Xiaomi telefony a další produkty této značky seženete u ověřeného a doporučeného prodejce Xiaomimobile.cz, který kromě specializovaného prodeje poskytuje profesionální záruční i pozáruční servis.

zdroj: gadgets.ndtv

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
zog
zog

O tom bych dost pochyboval, xiaomi neřeší ani roky staré chyby u note4 který má nastavený na tethering bandwith 0.

Mr.Ferda
Mr.Ferda

Neznám značku ani model přístroje který by byl 100% bez chyby. Pokud si myslíte že takové jsou je to tím že jste některou z jeho funkcí zatím nepotřebovali využít a tím na chybu nepřišli. Přitom stačí i částečná aktualizace firmware a vše je zase jinak. Kde byla chyba tak není nebo kde nebyla chyba je teď nová.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Huawei P20 Plus nabídne velkou baterii či Always on displej

Huawei P20 Plus nabídne velkou baterii či Always on displej

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Huawei si pro letošní rok chystá několik zajímavých kousků. Jedním z nich bude model P20 Plus, o kterém již například víme,…

Vlaštovka ovládaná telefonem PowerUp Dart jde do prodeje

Vlaštovka ovládaná telefonem PowerUp Dart jde do prodeje

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Roku 2014 představila firma PowerUp papírovou vlaštovku s vrtulkou, kterou lze ovládat mobilem. Dnes, když už projekt na Indiegogo překonal o…

Xiaomi Mi Mix 2S představuje na uniklém videu ovládací prvky

Xiaomi Mi Mix 2S představuje na uniklém videu ovládací prvky

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Není to tak dávno, co jsme informovali o tom, že se čínská společnost Xiaomi pokouší okoukat od kalifornského Applu jeho povedená…

Mobilní zobrazení