Mobilizujeme.cz

Windows Phone Blue čeká notifikační centrum či lepší multitasking

  |  10 komentářů  |  autor:

Další očekávaná velká verze mobilního operačního systému Microsoftu s označením Windows Phone Blue má dorazit v roce 2014. Některé z funkcí obdrží i stávající majitelé systému Windows Phone 8.

Mezi vylepšujícími novinkami v rámci Windows Phone Blue by kromě podpory čtyřjádrových procesorů a Full HD displejů mělo být i nové notifikační centrum či lepší multitasking. A majitelé současných telefonů s Windows Phone 8 by neměli přijít zkrátka, Microsoft by měl i jim přinést některá z vylepšení v podobě aktualizace zvané GDR3 (zkratka z „General Distribution Release 3″) plánované na konec letošního roku. A co se očekává? Zejména podpora čtyřjádrových procesorů a Full HD displejů, aby nadcházející tabletofony s Windows Phone 8 o úhlopříčkách typu 5″ či 6“ nebyly co do jemnosti displejů handicapované oproti konkurenci s Androidem.

Windows Phone Blue by pak příští rok měly přinést větší počet změn a vylepšení, čítající zejména nové notifikační centrum, vylepšený multitasking či změny zasahující do jádra aplikací Windows Phone. Nic konkrétnějšího se však zatím neví. My bychom například velmi ocenili, pokud by Microsoft oddělil nastavení hlasitosti pro multimédia, vyzvánění apod. Odstranění podobných záležitostí by mohlo celé platformě Windows Phone pomoci.

zdroje: The Verge, via: phonearena

ČLÁNKY:, ,
Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

DNES  |    |  diskuze (0)

Apple v letošním roce přechází na pokročilejší HDR obraz, ať už jde o novou 4K Apple TV, nové iPhony 8 & 8…

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

DNES  |    |  diskuze (0)

Antigravitační pouzdro je nová vychytávka, která sice váš telefon nezbaví gravitace jako takové, ale dokáže překvapivým způsobem přichytit smartphone na sklo či…

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

DNES  |    |  5 komentářů

Zhruba před dvěma týdny představila kalifornská společnost nové iPhony. Konkrétně se jedná o iPhone 8, 8 Plus a výroční iPhone X. První…

Mobilní zobrazení