Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei Mate 10 | bezrámečkový telefon | iPhone X | čtečka tváře | Galaxy S8 | Android Oreo aktualizace

Vyzkoušeli jsme univerzální držáky telefonů a tabletů Breffo Spiderpodium

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Otestovali jsme dvojici univerzálních držáků Breffo Spiderpodium, které dokáží pevně udržet mobilní zařízení jako je mobil, tablet či fotoaparát, a to nejen na pevném povrchu, ale i ve vzduchu. Díky ohebným končetinám z gumy se jim přezdívá pavoučí držáky.

Spiderpodium od firmy Breffo jsou netradiční držáky všelijakých mobilních zařízení. Nekoupíte si tak držák, který byste při pořízení ať už nového mobilu, tabletu, či fotoaparátu, museli zahodit a kupovat nový. Hlavní výhody pavoučích držáků jsou však jiné. Díky gumovému materiálu soft-touch si můžete s jednotlivými končetinami držáku doslova vyhrát a vymyslet různé pozice pro držení vašeho zařízení. Pár základních pozic najdete na zadní straně prodejního balení.


Menší verze pavoučího držáku pro telefony či fotoaparáty ..


.. a větší verze držáku pro tablety

Jednotlivé pavoučí končetiny můžete ohybat, jak se vám zlíbí. Vždy se dají vrátit do původní polohy, bez jakéhokoliv viditelného poškození. Gumový soft-touch materiál je nejen ohebný, ale také dobře drží na pevné podložce a neklouže. Jak se můžete podívat na naše fotografie, pokud ohnete koncové články pavoučích končetin, držák je ještě stabilnější.


Pavoučí končetiny v akci, záleží jen na vás, jak s nimi naložíte

Další výhodou držáku Spiderpodium je jeho snadná přenositelnost. Pavoučí končetiny vždy ohnete tak, aby byl co nejlépe skladovatelný. Pokud jej pak vezmete například pod stan, můžete s ním uchytit baterku nebo jiné předměty. Napadá nás ještě použití pro uchycení fotoaparátu pro pořízení skupinového fota. Držák poslouží jako jednoduchý stativ. Díky ohebnosti můžete držák za některé pavoučí končetiny pověsit například za zrcátko v autě, apod.


Větší verze držáku narozdíl od menší verze nemá uprostřed pavoučího těla otvor

U menšího z dvojice testovaných modelů Spiderpodium, který je určen pro mobilní telefony, najdeme uvnitř pomyslného pavoučího těla díru. Je zde z toho důvodu, aby bylo možné skrz ní prostrčit kabel pro nabíjení zařízení. Díra je navíc dostatečně veliká, že se do ní vejde i velký 30-pinový konektor od nabíječky Applu pro iPhone. To chválíme.


Díky ohebnosti si můžete tablet naklonit přesně podle potřeb

Breffo Spiderpodium je zajímavým příslušenstvím a řešením, kam umístit mobilní zařízení, pokud na něm například chcete sledovat video, prezentaci nebo když jej chcete použít jako stativ. Jedinou menší nevýhodou, na kterou při větším zkoumání a zkoušení i jiných držáků přijdeme, je to, že se nejedná o plně sofistikované řešení. Jednotlivé pavoučí končetiny si musíte vždy sami podle představ uzpůsobit a chce to i trochu trpělivosti, aby byly vždy všechny končetiny ve správné poloze. To však přináší na druhou stranu největší výhody tohoto příslušenství.

Univerzální Breffo Spiderpodium držák pro telefony si můžete zakoupit za 399 korun na obchodu Sunnysoft, větší varianta držáku Breffo Spiderpodium pro tablety pak vyjde na 549 korun. Sunnysoftu děkujeme za zapůjčení.

 pevné ohebné končetiny z gumy neplně sofistikované řešení
 možnosti využití
 přenositelnost a skladovatelnost

..

Testovaný produkt: Breffo Spiderpodium, autor recenze: Luboš Srb, hodnocení: 4/5
ČLÁNKY:,
Huawei Watch 2 Pro: s pár vylepšeními vyzývá Apple Watch

Huawei Watch 2 Pro: s pár vylepšeními vyzývá Apple Watch

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Apple suverénně vede globální trh s chytrými hodinkami. Jeho Apple Watch se dokonce objevily mezi nejprodávanějšími hodinkami na světě. I přesto ovšem…

Galaxy S9 by mohl mít důmyslně zabudouvanou čtečku otisků

Galaxy S9 by mohl mít důmyslně zabudouvanou čtečku otisků

VČERA  |  Luboš Srb  |  4 komentáře

Čtečka otisků prstů měla u některých výrobců a jejich telefonů vždy místo na přední straně – typicky u iPhonů a Samsungů, nicméně…

Sony Xperia XZ Premium už povyšuje na nejnovější Android 8.0

Sony Xperia XZ Premium už povyšuje na nejnovější Android 8.0

VČERA  |  Martin Skořepa  |  5 komentářů

Japonský výrobce dnes zahájil aktualizace na nejnovější Android 8.0 Oreo a opět potvrdil, že v poslední době patří na poli aktualizací Androidu…

Mobilní zobrazení