Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Vyhlášení výherců soutěže o Nokii C3 a dalších 29 cen

  |  komentovat  |  autor: Luboš Srb

Soutěž o Nokii C3 a dalších 29 cen už má své výherce! Podívejte se, jestli jste vyhráli hlavní cenu v podobě nového mobilního telefonu Nokia C3 či některou z dalších zajímavých cen jako je kožená kabelka Nokia, luxusní župan Nokia, čepice OVI, šála Nokia a další.

Do soutěže o Nokii C3 a dalších 29 cen byl zařazen každý, kdo správně vyplnil soutěžní formulář. Správná odpověď na první soutěžní otázku („Které telefony jsou použity v mozaice ve tvaru vánočního stromku?“) byla: Nokia C7, Nokia N8 a Nokia X3-02. U doplňkové otázky („V kolika městech si můžete osobně vyzvednout zboží, objednané přes eShop Nokia (www.obchod.nokia.cz)?“) byla správná odpověď: 19.

Na obě otázky dokázalo správně odpovědět z více než 1 000 soutěžících 121 osob. Každý, kdo odpověděl správně, vyhrál některou z cen. Podle výpočtové matematiky vyhrála hlavní cenu v podobě nového mobilního telefonu Nokia C3 pan Tomáš Ladňák, kterému tímto gratulujeme k výhře. Další výherci ostatních cen jsou uvedeny v seznamu níže. Všechny výherce na uvedených e-mailech kontaktujeme a výhry jim zašleme v nejbližších dnech.

Omlouváme se za prvotně špatné vyhodnocení soutěže, ke kterému došlo v době vydání článku. Výherci naštěstí ještě nebyli kontaktováni. Správnou odpověď na doplňkovou otázku („V kolika městech si můžete osobně vyzvednout zboží, objednané přes eShop Nokia (www.obchod.nokia.cz)?“) jsme dostali od prodejce, že je 20, jenže na základě reakcí čtenářů (kterým tímto děkujeme za upozornění) jsme sami zjistili a ověřili si, že je správná odpověď jiná, a to 19. Jedná se o města Brno, Česká Lípa, České Budějovice, Děčín, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Most, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram a Ústní nad Labem.

Výherce hlavní ceny soutěže – Nokie C3:

  • Tomáš Ladňák

Ostatní výherci:

koženou kabelku Nokia získává…
Aleksandar Brajovič

luxusní župan Nokia získává…
Monika Josefíková

mikinu Nokia získává…
Jana Zdvořilová

zimní čepici OVI získává…
Ivan Latečka

šálu Nokia získává…
Jana Vyskočilová

popruh – klíčenka NOKIA získávají…
Ondřej Barák, Radomír Liberda, Antonín Bidman, Michal Bárta, Marcela Grochalová, Zuzana Bechna, Karel Bešťák a Martin Štarha

poukázky na 12% slevu na obchod.nokia.cz získávají všichni ostatní, kdo správně odpověděli na obě otázky.

Všem výhercům gratulujeme!

Nevyhráli jste v naší zímní soutěži? Nevadí, již brzy budete mít další příležitost. Právě pro Vás připravujeme další soutěž o nový mobilní telefon. Těště se!

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

Diskuze uzavřena

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
První čtečku otisků prstů pod displejem přinese čínské Vivo

První čtečku otisků prstů pod displejem přinese čínské Vivo

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Společnost Synaptics je lídrem v oblasti biometrických technologií. Před pár dny pak představila snímač otisků prstů, který je…

Recenze Huawei P9 Lite mini: s dvojitou zeštíhlující kúrou

Recenze Huawei P9 Lite mini: s dvojitou zeštíhlující kúrou

DNES  |  Michal Maňák  |  diskuze (0)

Huawei vždycky exceloval, pokud šlo o dobře vybavené telefony za slušnou cenu. Otázkou proto je, jak ustojí situaci,…

Huawei P11 by měl být představen v prvním čtvrtletí roku 2018

Huawei P11 by měl být představen v prvním čtvrtletí roku 2018

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

O smartphonu Huawei P11 jsme se již dozvěděli pár zajímavých informací. Dle spekulací to tak vypadá, že se…

Mobilní zobrazení