Mobilizujeme.cz

Volejte přes VoIP a ušetříte. Nejlevnější volání v ČR je od Mikrotech

  |  komentovat  |  autor:

Využijte služeb nejlevnějšího volání v Česku přes VoIP operátora Mikrotech a ušetřete za volání jak na pevnou linku, tak na mobily v ČR. Jedná se o známý princip IP telefonie (VoIP), který dnes zvládá vedle speciálních VoIP telefonů i řada mobilních telefonů.

Společnost Mikrotech patří mezi nejznámější poskytovatele VoIP telefonie v České republice. Poskytuje služby v oblasti VoIP telefonie jak pro koncové zákazníky, tak pro firmy (úřady, státní instituce) a další operátory. Mikrotech dále přináší služby jako jsou VoIP virtuální ústředny či Callcentra. Pojďme si nyní jednotlivé služby představit.

Nejlevnější volání v ČR, navíc bonus za příchozí hovory

S voláním přes VoIP můžete značně ušetřit. Stačí si vybrat některý z tarifů operátora Mikrotech. Díky ceně do mobilní sítě od 1,09 Kč/min a na pevné linky od 0,20 Kč/min jde o vůbec nejlevnější volání v rámci ČR. Navíc můžete získat bonus za příchozí hovory a ušetřit tak dvojnásob.

Zřízení služby je zdarma, rychlé a jednoduché. Stačí se zaregistrovat a hned můžete začít spořit náklady na telefon. Už nebudete platit předražené paušály za pevnou telefonní linku, nebudete se omezovat v délce hovoru, nebudete počítat minuty – operátor Mikrotech má sekundovou tarifikaci, zaplatíte tedy skutečně jen za to, co provoláte.


Volání přes VoIP přímo z mobilního telefonu

Výhodných služeb operátora Mikrotech můžete využít i v případě, že máte chytrý telefon a připojení k internetu. Podporována je většina telefonů s operačním systémem Symbian (telefony Nokia), Android (telefony od HTC, Samsungu, Sony Ericsson, LG a další) a případně i Windows Mobile/Windows Phone. Stačí patřičně nastavit protokol SIP a nejlevnější volání od operátora Mikrotech tak využít přímo ze svého mobilního telefonu. V této souvislosti jistě také potěší možnost nastavit jako zobrazované číslo u odchozího hovoru své vlastní mobilní číslo.


Ilustrační obrázek: Virtuální ústředna

Společnost Mikrotech nabízí svým zákazníků vedle klasického volání přes VoIP také zajímavé řešení VoIP virtuální ústředna. Na výběr je z pěti modelů VoIP ústředen, které pokryjí požadavky od malé firmy s několika VoIP telefony až po městské úřady s několika sty pobočkových telefonů. Virtuální ústředna umožňuje nejen levné volání, ale také zdarma funkce přesměrování, přepojení hovorů, kaskádové, a skupinové vyzvánění nebo digitální záznamník a mnoho dalších základních funkcí.

Nově je k dispozici také tvorba IVR menu – automatické sekretářky. Hlasovým syntezátorem můžete generovat vlastní hlášení, jež jsou téměř k nerozeznání od lidského hlasu. Virtuální ústředna má větší možnosti využití hlasové komunikace než běžné hardwarové pobočkové ústředny umístěné fyzicky ve firmě. Základní služby jsou zdarma.

Možnosti Virtuální ústředny od Mikrotech

  • nejlevnější volání v ČR – pevná od 0,20 Kč / min, mobil od 1,09 Kč / min
  • měsíční paušál je 0,- Kč
  • žádný závazek
  • on line výpisy ihned a zdarma
  • možnost volání i z počítače – bez dalšího HW
  • možnost volání i z mobilů
  • možnost připojení i klasických analogových telefonů a faxu (přes přídavný HW)
  • velmi levné volání i do zahraničí
  • možnost využití Callcentra operátora

Provozování telefonní ústředny jako hostované služby je výhodné také z ekonomického hlediska, odpadá nutnost pořízení a správy zařízení. Možnosti virtuální ústředny jsou stále rozšiřovány a zlepšovány, nestane se tedy morálně zastaralou. V neposlední řadě odpadají náklady na elektrickou energii potřebnou pro hardwarové ústředny.


Ilustrační obrázek: operátor z Callcentra

Dalším řešením operátora Mikrotech jsou Callcentra (zkratka CCM pro „CallCentra Mikrotech“). Jedná se o kompletní systém řízení a provozu Callcentra. Na jediném přístupovém čísle můžete mít neomezený počet operátorů, kteří budou vyřizovat hovory. Systém od společnosti Mikrotech ovládá všechny běžné funkce Callcentra a špičkových ústředen.

Kompletní nabídku operátora Mikrotech najdete na stránkách voip.mikrotech.cz. Další zajímavé informace si pak můžete přečíst na stránkách magazínu mvoip.cz.

ČLÁNKY:
Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (0)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

Mobilní zobrazení