Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Vodafone představuje také guru experty. Pomůžou s přechodem na nový telefon.

  |  komentovat  |  autor: Luboš Srb

Vodafone nasazuje na své prodejny specialisty, kteří pomohou zákazníkům Vodafonu i konkurence s přechodem na nový telefon. Pomocí zařízení RED box zdarma převedou zákazníkům veškeré kontakty a další obsah ze starého telefonu do nového.

Připomíná vám tato služba něco? O2 nedávno spustilo podobný projekt O2 Guru, kde specialisté poradí zákazníkům takřka s čímkoliv. Specialisté Vodafonu mají pracovní náplň stejnou. Dokážou pomoci s přechodem na nový telefon tak, že zdarma převedou kontakty a další obsah ze starého telefonu pomocí zařízení RED box. Kromě toho ale také pomohou s výběrem vhodného telefonu, nastavením všech jeho funkcí a nainstalováním vhodných aplikací. Jistě bude zajímavé srovnání obou služeb konkurence, uvidíme ale až v praxi.

A co operátory k vytvoření této služby vedlo? Zatímco před rokem byl podíl prodaných chytrých telefonů u Vodafonu 50 procent, nyní převyšuje 80 procent. Stále více lidí si tedy pořizuje smartphony. Pro dvě třetiny zákazníků je však při přechodu na nový telefon nejdůležitější zachovat všechny kontakty z původního přístroje. A právě s tím (a nejen s tím) dokážou pomoci vyškolení specialisté, Vodafone experti, kteří jsou zákazníkům k dispozici na všech prodejnách v ČR.

 „Vycházíme vstříc i zákazníkům konkurence. Pokud přijdou na naši prodejnu, Vodafone experti jim poskytnou kompletní podporu stejně jako zákazníkům Vodafonu,“ říká Pavel Kuhn, Senior manažer marketingu.

Na adrese www.vodafone.cz/experti  zákazníci od zítřka najdou veškeré potřebné informace o nastavení telefonu a nových datových službách a mohou si zde také sjednat schůzku s Vodafone expertem ve svém městě.

Vodafone experty podpoří také kampaň, která startuje 16. dubna, tedy ve stejný den, kdy startuje kampaň konkurenčního O2 na službu O2 Guru.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
U nejnovějšího Androidu Oreo 8.1 nefunguje správně multitouch

U nejnovějšího Androidu Oreo 8.1 nefunguje správně multitouch

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (1)

V posledních několika týdnech jsme vás pravidelně informovali o problémech, které provází nejnovější verzi systému Android. Zdá se,…

Nový Apple iMac Pro v prodeji. Vyjde nejméně na 140 tisíc Kč

Nový Apple iMac Pro v prodeji. Vyjde nejméně na 140 tisíc Kč

VČERA  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Červnová konference Apple WWDC přinesla kromě nové verze iOS 11 či macOS i nějaký ten hardware. Pro mnoho…

Univerzální držák do auta nyní seženete za pouhých 100 korun

Univerzální držák do auta nyní seženete za pouhých 100 korun

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (1)

Používáte telefon v autě jako navigaci? Nebo třeba občas za jízdy vyřizujete hovory a potřebujete mít tedy obrazovku…

Mobilní zobrazení