Mobilizujeme.cz

Vodafone představuje také guru experty. Pomůžou s přechodem na nový telefon.

  |  komentovat  |  autor:

Vodafone nasazuje na své prodejny specialisty, kteří pomohou zákazníkům Vodafonu i konkurence s přechodem na nový telefon. Pomocí zařízení RED box zdarma převedou zákazníkům veškeré kontakty a další obsah ze starého telefonu do nového.

Připomíná vám tato služba něco? O2 nedávno spustilo podobný projekt O2 Guru, kde specialisté poradí zákazníkům takřka s čímkoliv. Specialisté Vodafonu mají pracovní náplň stejnou. Dokážou pomoci s přechodem na nový telefon tak, že zdarma převedou kontakty a další obsah ze starého telefonu pomocí zařízení RED box. Kromě toho ale také pomohou s výběrem vhodného telefonu, nastavením všech jeho funkcí a nainstalováním vhodných aplikací. Jistě bude zajímavé srovnání obou služeb konkurence, uvidíme ale až v praxi.

A co operátory k vytvoření této služby vedlo? Zatímco před rokem byl podíl prodaných chytrých telefonů u Vodafonu 50 procent, nyní převyšuje 80 procent. Stále více lidí si tedy pořizuje smartphony. Pro dvě třetiny zákazníků je však při přechodu na nový telefon nejdůležitější zachovat všechny kontakty z původního přístroje. A právě s tím (a nejen s tím) dokážou pomoci vyškolení specialisté, Vodafone experti, kteří jsou zákazníkům k dispozici na všech prodejnách v ČR.

 „Vycházíme vstříc i zákazníkům konkurence. Pokud přijdou na naši prodejnu, Vodafone experti jim poskytnou kompletní podporu stejně jako zákazníkům Vodafonu,“ říká Pavel Kuhn, Senior manažer marketingu.

Na adrese www.vodafone.cz/experti  zákazníci od zítřka najdou veškeré potřebné informace o nastavení telefonu a nových datových službách a mohou si zde také sjednat schůzku s Vodafone expertem ve svém městě.

Vodafone experty podpoří také kampaň, která startuje 16. dubna, tedy ve stejný den, kdy startuje kampaň konkurenčního O2 na službu O2 Guru.

ČLÁNKY:
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

VČERA  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

VČERA  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení