Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Vodafone dnes odkryl nové neomezené tarify Red

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Vodafone dnes představil nové neomezené tarify Red, které už v době konkurenčních neomezených tarifů proklamoval. V nabídce operátora nahradí dosavadní tarify a přinesou některé novinky i staronovinky.

Operátor Vodafone pokračuje v neomezených tarifech a na základě celosvětové strategie skupiny Vodafone dnes odhalil své připravované Red tarify. Vodafone s nimi zachovává možnost pořídit si zvýhodněný telefon, zákazníka nenutí vázat se smlouvou na dobu určitou (ovšem pak je tarif klasicky dražší), nově přináší řešení pro lepší zabezpečení telefonu a chce také těžit z rozsáhlé globální sítě skupiny Vodafone, bohatší tak bude roamingová nabídka. Ale pojďme se na všechny aspekty podívat postupně.

Vodafone si připravil nabídku neomezených tarifů Red pro firemní i nefiremní klientelu, startuje se 27. května, tedy již od pondělí. Do té doby mají zákazníci možnost si některý z tarifů předobjednat. Zákazník se musí rozhodnout, zdali podepíše smlouvu na 2 roky, pak bude mít tarif za ceny uvedené na obrázku níže. Pokud se neupíše, tarif bude dražší o příplatek, který je stejný jako příplatek pro získání zvýhodněné ceny telefonu za 1 korunu.

Vodafone Red a neomezené tarify pro nefiremní klientelu

Na obrázku níže máme přehled, kolik je základ tarifu (cena nad telefonem) a kolik si bude muset zákazník připlatit, pokud se nebude chtít uvázat nebo bude chtít telefon za 1 korunu. Když ale jako zákazník nebudu chtít ani telefon ani smlouvu se bez závazku a uvážu se tedy na 2 roky, platí základní cena.

Některé telefony budou za 1 korunu, konkrétně jak na obrázku vidíte, jedná se o Nokii C2-01, nový Vodafone Smart III (budeme zanedlouho v redakci testovat, telefon bude v prodeji až během června), Huawei Ascend G510, HTC Desire X a iPhone 4. Další telefony v nabídce budou dražší než za symbolickou 1 korunu.

Tarify Vodafone Red pro firmy

Vodafone dnes také představil nabídku neomezených tarifů Red pro firemní zákazníky. Prakticky však jen kopírují nabídku nefiremních tarifů Red a k nim přidávají VPN + u dvou nejvyšších ještě mobilní zabezpečení zdarma.

Zabezpečení telefonu nebo tabletu

Pro firemní zákazníky je tedy navíc připraveno pokročilé řešení s názvem Mobilní zabezpečení, které je zdarma u dvou nejvyšších Business Red tarifů. Pro ostatní zákazníky je jeho cena 49 Kč měsíčně. Mobilní zabezpečení lze využít pro všechny mobilní operační systémy. Služba nabízí možnost zamknout zapomenutý či odcizený telefon na dálku, vymazat citlivá data nebo zařízení lokalizovat. Dalšími funkcemi jsou antivirový program pro otevřený operační systém Android či možnost správy více zařízení jedním firemním administrátorem.

Pro nefiremní zákazníky, kteří používají telefon s operačním systémem Android, nabízí Vodafone zdarma základní verzi aplikace Vodafone Protect. S touto aplikací je také možné na dálku telefon zamknout, vymazat osobní data nebo telefon lokalizovat.

Nový roaming v zahraničí

Nejvyšší tarif (Business) Red Premium za 1 499 Kč zahrnuje mimo jiné 600 minut na příchozí a odchozí hovory v roamingu a 300 MB dat v roamingu.

U ostatních Red tarifů si mohou zákazníci před cestou do zahraničí aktivovat službu Vodafone Roaming na den za 99 Kč, se kterou mohou volat a SMSkovat neomezeně a využít až 100 MB dat.

Volné minuty a data lze využít ve všech těchto zemích: Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie. 

Volání do zahraničí

Tarify Vodafone Red se vším všudy a Vodafone Red Premium zahrnují 1 000 minut volání do zahraničí.

Volné minuty lze využít na volání do těchto zemí: USA, Kanada, Řecko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Španělsko, Maďarsko, Itálie, Vatikán, Švýcarsko, Rakousko, Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko, Polsko, Německo, Gibraltar, Portugalsko, Lucembursko, Irsko, Finsko, Andorra, Monako, San Marino, Slovensko.

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RomanPastelka Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Pastelka
Pastelka

Recidiva Extrémní Deziluze

Roman
Roman

Red tarify – to ani nestojí za diskusi, škoda se namáhat něci psát…

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Apple se nestačí divit. Po dvou dnech je iOS 12 jen na 10 % zařízení

Apple se nestačí divit. Po dvou dnech je iOS 12 jen na 10 % zařízení

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Vlastníte-li iZařízení, pak jste nejspíše s napětím očekávali nejnovější verzi mobilního operačního systému iOS 12, jejíž distribuce začala před pár…

Reklamy přímo v systému? U Xiaomi nyní realita

Reklamy přímo v systému? U Xiaomi nyní realita

DNES  |  Filip Matějka  |  diskuze (0)

Xiaomi patří v současné době čtvrtá příčka na poli mobilních telefonů. V poslední době zažívá společnost obrovský boom a…

Betaverze iOS 12.1 potvrzuje brzký příchod nových iPadů

Betaverze iOS 12.1 potvrzuje brzký příchod nových iPadů

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Apple vydal před pár dny první vývojářskou betaverzi iOS 12.1, ze které se okamžitě začaly vypařovat hodnotné informace. Zdrojové…

Mobilní zobrazení