Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Vodafone dnes odkryl nové neomezené tarify Red

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Vodafone dnes představil nové neomezené tarify Red, které už v době konkurenčních neomezených tarifů proklamoval. V nabídce operátora nahradí dosavadní tarify a přinesou některé novinky i staronovinky.

Operátor Vodafone pokračuje v neomezených tarifech a na základě celosvětové strategie skupiny Vodafone dnes odhalil své připravované Red tarify. Vodafone s nimi zachovává možnost pořídit si zvýhodněný telefon, zákazníka nenutí vázat se smlouvou na dobu určitou (ovšem pak je tarif klasicky dražší), nově přináší řešení pro lepší zabezpečení telefonu a chce také těžit z rozsáhlé globální sítě skupiny Vodafone, bohatší tak bude roamingová nabídka. Ale pojďme se na všechny aspekty podívat postupně.

Vodafone si připravil nabídku neomezených tarifů Red pro firemní i nefiremní klientelu, startuje se 27. května, tedy již od pondělí. Do té doby mají zákazníci možnost si některý z tarifů předobjednat. Zákazník se musí rozhodnout, zdali podepíše smlouvu na 2 roky, pak bude mít tarif za ceny uvedené na obrázku níže. Pokud se neupíše, tarif bude dražší o příplatek, který je stejný jako příplatek pro získání zvýhodněné ceny telefonu za 1 korunu.

Vodafone Red a neomezené tarify pro nefiremní klientelu

Na obrázku níže máme přehled, kolik je základ tarifu (cena nad telefonem) a kolik si bude muset zákazník připlatit, pokud se nebude chtít uvázat nebo bude chtít telefon za 1 korunu. Když ale jako zákazník nebudu chtít ani telefon ani smlouvu se bez závazku a uvážu se tedy na 2 roky, platí základní cena.

Některé telefony budou za 1 korunu, konkrétně jak na obrázku vidíte, jedná se o Nokii C2-01, nový Vodafone Smart III (budeme zanedlouho v redakci testovat, telefon bude v prodeji až během června), Huawei Ascend G510, HTC Desire X a iPhone 4. Další telefony v nabídce budou dražší než za symbolickou 1 korunu.

Tarify Vodafone Red pro firmy

Vodafone dnes také představil nabídku neomezených tarifů Red pro firemní zákazníky. Prakticky však jen kopírují nabídku nefiremních tarifů Red a k nim přidávají VPN + u dvou nejvyšších ještě mobilní zabezpečení zdarma.

Zabezpečení telefonu nebo tabletu

Pro firemní zákazníky je tedy navíc připraveno pokročilé řešení s názvem Mobilní zabezpečení, které je zdarma u dvou nejvyšších Business Red tarifů. Pro ostatní zákazníky je jeho cena 49 Kč měsíčně. Mobilní zabezpečení lze využít pro všechny mobilní operační systémy. Služba nabízí možnost zamknout zapomenutý či odcizený telefon na dálku, vymazat citlivá data nebo zařízení lokalizovat. Dalšími funkcemi jsou antivirový program pro otevřený operační systém Android či možnost správy více zařízení jedním firemním administrátorem.

Pro nefiremní zákazníky, kteří používají telefon s operačním systémem Android, nabízí Vodafone zdarma základní verzi aplikace Vodafone Protect. S touto aplikací je také možné na dálku telefon zamknout, vymazat osobní data nebo telefon lokalizovat.

Nový roaming v zahraničí

Nejvyšší tarif (Business) Red Premium za 1 499 Kč zahrnuje mimo jiné 600 minut na příchozí a odchozí hovory v roamingu a 300 MB dat v roamingu.

U ostatních Red tarifů si mohou zákazníci před cestou do zahraničí aktivovat službu Vodafone Roaming na den za 99 Kč, se kterou mohou volat a SMSkovat neomezeně a využít až 100 MB dat.

Volné minuty a data lze využít ve všech těchto zemích: Andorra, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Martinik, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Reunion, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie. 

Volání do zahraničí

Tarify Vodafone Red se vším všudy a Vodafone Red Premium zahrnují 1 000 minut volání do zahraničí.

Volné minuty lze využít na volání do těchto zemí: USA, Kanada, Řecko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Španělsko, Maďarsko, Itálie, Vatikán, Švýcarsko, Rakousko, Velká Británie, Dánsko, Švédsko, Norsko, Polsko, Německo, Gibraltar, Portugalsko, Lucembursko, Irsko, Finsko, Andorra, Monako, San Marino, Slovensko.

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Pastelka
Pastelka

Recidiva Extrémní Deziluze

Roman
Roman

Red tarify – to ani nestojí za diskusi, škoda se namáhat něci psát…

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
V Applu prý chystají přelomový produkt. Že by Apple Glass?

V Applu prý chystají přelomový produkt. Že by Apple Glass?

VČERA  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

V minulém roce jsme zde psali o tom, že Apple plánuje v roce 2019 uvést náhlavní soupravu pro rozšířenou realitu. Doslova…

Nokia 7 Plus se ukazuje na reálné fotografii

Nokia 7 Plus se ukazuje na reálné fotografii

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Na veletrhu MWC v Barceloně představí společnost HMD Global pravděpodobně model Nokia 7 Plus, který zaujme například svým 18:9 displejem nebo…

Kapesní retro konzole + 129 předinstalovaných her nyní ve slevě

Kapesní retro konzole + 129 předinstalovaných her nyní ve slevě

16. 2. 2018  |  sponzorovaný obsah  |  2 komentáře

Vraťte se zpátky do minulosti a vychutnejte si herní pecky minulého století. Tahle malá herní konzole z Číny se se svými…

Mobilní zobrazení