Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Vánoční nabídka Vodafonu pro rok 2009: 77 MMS po dobu 4 měsíců

  |  komentovat  |  autor: Jindřich Srb

Vodafone k letošním Vánocům opět naděluje dárky všem svým zákazníkům. Tentokrát to bude 77 MMS měsíčně zdarma po dobu čtyř měsíců.

Zároveň dojde k trvalému snížení ceny jednotlivých MMS na 4,50 Kč včetně DPH. Ceny MMS ze zahraničí se nezmění. V průběhu prosince obohatí vánoční portfolio mobilních zařízení Vodafonu unikátní digitální rámeček Huawei, do kterého lze po vložení SIM karty přímo zasílat MMS zprávy. Rámeček si budou moci zákazníci pořídit za standardní cenu 2977 Kč včetně DPH.


Fotorámeček Huawei na tiskové konferenci

Fotorámeček disponuje zespodu kromě slotu pro SIM kartu také slotem pro karty SDHC a miniUSB portem. Krátce jsme ho na tiskové konferenci vyzkoušeli. Podání barev je výborné, stejně tak plynulost přechodu mezi fotografiemi. Fotoráměček může sloužit díky podpoře příjmu MMS opravdu jako velmi neobvyklá možnost, jak např. svému partnerovi poslat a zobrazit fotografii místa, kde se právě nacházíte.

„Minulé vánoce jsme rozhýbali internet v mobilu,“ říká Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu a dodává: „Letos jsme se rozhodli oživit službu MMS, kterou lidé doposud využívají jen zřídka. A přitom fotografie pořízené mobilem patří často k těm, o které bychom se chtěli podělit nejvíce.“

Vánoční Balíček MMS naplno, v rámci nějž všichni zákazníci Vodafonu dostanou 77 MMS měsíčně do všech sítí po dobu čtyř měsíců zdarma, si mohou všichni zákazníci aktivovat od 12.11. 2009 do 28.2. 2010 v Internetové samoobsluze Vodafonu, SMSkou, na lince 800 77 00 77, či v jakékoli z Vodafone prodejen.


Vánoční dárky od Vodafonu za poslední 4 roky

Nyní pozor, po vzoru minulých vánočních nabídek zůstane balíček aktivní i nadále, o zrušení musí každý zažádat. Po uplynutí čtyřměsíční lhůty zdarma přechází tento balíček u tarifních zákazníků v placený a nabídne 77 MMS do všech domácích sítí za 77 Kč vč. DPH měsíčně, tj. cena 1 MMS (1 Kč včetně DPH) v tomto balíčku klesne až pod hladinu současné ceny SMS (1,19 Kč včetně DPH). Zákazníci s předplacenou kartou budou moci využít trvale snížené ceny jednotlivě odeslaných MMS na 4,50 Kč vč. DPH.

V druhé fázi vánoční kampaně Vodafone spustí beta verzi portálu Vodafone park. Díky němu získají zákazníci možnost posílat MMS na mobilní telefony i z počítače a zálohovat si všechny MMS zprávy na internetu. Na každého bude čekat 777 MMS do vlastní sítě! Součástí Vodafone parku bude i fotoalbum z dílny Seznam.cz, které budou moci zdarma využívat i zákazníci konkurence.

Jaké by to byly Vánoce bez té správné marketingově cílené kampaně. Letos Vodafone spojil akci právě s MMS, proto již od pondělí 16.11. budete moci na televizních obrazovkách, bilboardech či tisku spatřit novou reklamu. Půjde v ní o stavění hromady dárků, kdy všechno lze zachytit telefonem a odeslat přes MMS přátelům.

Připomínky či postřehy k letošní vánoční nabídce Vodafonu můžete vyjádřit v diskuzi pod článkem. V případě dalších dotazů se zde také neváhejte obrátit.

ČLÁNKY:

Diskuze

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
V Instagram zprávách nyní budete moci posílat GIFy

V Instagram zprávách nyní budete moci posílat GIFy

DNES  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Instagram neusíná na vavřínech a se svými direct messages se chce s novými updaty stále přibližovat ke klasickým chatovacím…

Nokia plánuje akci na 4. října. Co představí?

Nokia plánuje akci na 4. října. Co představí?

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  3 komentáře

Společnost HMD Global, která má na starosti smartphony značky Nokia, pořádá již za několik dní v Londýně akci, na…

Rozbor iPhonu XS ukazuje baterii tvarovanou do písmene L

Rozbor iPhonu XS ukazuje baterii tvarovanou do písmene L

VČERA  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (1)

FixjeiPhone je nizozemský web zaměřující se na rozebírání telefonů. Tentokrát na YouTube ukázali video vnitřností iPhonu XS a vyšla…

Mobilní zobrazení