Mobilizujeme.cz

Vánoční nabídka T-Mobile: zvýhodněné služby Deezer a Voyo

  |  komentovat  |  autor:

Ačkoliv do Vánoc zbývá ještě více jak měsíc, T-Mobile spustil svou vánoční nabídku, kde nabídne poměrně zajímavé bonusy. Setkáme se se zvýhodněním služby Deezer a Voyo. Najdeme zde i slevy některých smartphonů či nový iPad Air v nabídce.

Deezer

Jde o online hudební databázi, kde naleznete více jak 25 milionů skladeb. Je možné hudbu poslouchat i offline, samozřejmá je automatická synchronizace skladeb s vaším počítačem. Najdete zde i žánrová rádia. Služba též umožňuje tvorbu playlistů.

T-Mobile nabídne zákazníkům, kteří používají jakýkoliv hlasový tarif tuto službu v balíčku Premium+, který v nezlevněné verzi stojí 180 korun měsíčně s možností vyzkoušet jej na 15 dní zdarma. Operátor pak sleví 51 Kč na tomto balíčku, zákazník tak získá Deezer ve verzi Premium+ za 129 korun, což je stejná cena, za kterou lze nyní v promo akci pořídit neomezený účet u Hudby Google.

deezer-app

Pro zákazníky, kteří si do 31. prosince aktivují či prodlouží některý z tarifů S námi síť nesíť, S námi bez hranic,  S námi bez hranic + či S námi síť nesíť v podnikání, bude Deezer nabídnut na 6 měsíců zdarma a po uplynutí šesti měsíců přijde měsíc používání této služby na 99 korun.

Voyo

Internetový archiv filmů, seriálů a televizních pořadů, jenž čítá přes 2000 filmů a seriálů. Nabídne kompletní archiv seriálů a pořadů televize Nova a přímé přenosy sportovních událostí z kanálu Nova Sport. Využívání této služby získáte za 129 korun měsíčně při aktivním hlasovém tarifu s aktivovanou službou m-platba.

Voyo-Android

Slevy telefonů a tabletů

Akce se týká zařízení Sony Xperia Tablet Z, Sony Xperia M, Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy Tab 3, Samsung Galaxy S4 a Samsung Galaxy S3 mini. Všechny tyto přístroje pořídíte při prodloužení smlouvy u T-Mobilu na splátky s počáteční platbou 1 Kč a slevou 1000 Kč.

iPad Air, výhody pro Twist zákazníky, bonusy

Pro Twist zákazníky si T-Mobile připravil zvýhodnění, kdy bude nabídnuto volání do všech sítí v ČR za 30 korun na den. Dále bude růžový operátor nabízet každý den aplikaci či hru do smartphonu. T-Mobile jako první z operátorů iPad Air Wi-Fi a to ve verzi 32 GB v tmavě šedé barvě.

ipad-air-obr5

ČLÁNKY:
iOS 11 je nyní dostupný ke stažení pro iPhony a další zařízení

iOS 11 je nyní dostupný ke stažení pro iPhony a další zařízení

VČERA  |    |  diskuze (0)

Apple dnes podle plánu vydal dokončený nový systém iOS 11, který přináší spoustu změn a novinek na podporované iPhony, iPady a také…

Připravuje čínské ZTE krále bezrámečkových telefonů?

Připravuje čínské ZTE krále bezrámečkových telefonů?

VČERA  |    |  3 komentáře

Takzvaných bezrámečkových telefonů na trhu najdeme opravdu hodně. Téměř všichni výrobci smartphonů již takový model ve svém portfóliu mají. Takový smartphone nyní…

Skutečné bezdrátové nabíjení? Nové řešení umí nabíjet až do 30 cm

Skutečné bezdrátové nabíjení? Nové řešení umí nabíjet až do 30 cm

VČERA  |    |  diskuze (0)

Možná jste byli po představení novinek z Cupertina trošku zklamáni, že se nevyplnila předpověď některých webů a Apple nepředstavil skutečné bezdrátové nabíjení…

Mobilní zobrazení