Mobilizujeme.cz

Vánoční nabídka T-Mobile: zvýhodněné služby Deezer a Voyo

  |  komentovat  |  autor:

Ačkoliv do Vánoc zbývá ještě více jak měsíc, T-Mobile spustil svou vánoční nabídku, kde nabídne poměrně zajímavé bonusy. Setkáme se se zvýhodněním služby Deezer a Voyo. Najdeme zde i slevy některých smartphonů či nový iPad Air v nabídce.

Deezer

Jde o online hudební databázi, kde naleznete více jak 25 milionů skladeb. Je možné hudbu poslouchat i offline, samozřejmá je automatická synchronizace skladeb s vaším počítačem. Najdete zde i žánrová rádia. Služba též umožňuje tvorbu playlistů.

T-Mobile nabídne zákazníkům, kteří používají jakýkoliv hlasový tarif tuto službu v balíčku Premium+, který v nezlevněné verzi stojí 180 korun měsíčně s možností vyzkoušet jej na 15 dní zdarma. Operátor pak sleví 51 Kč na tomto balíčku, zákazník tak získá Deezer ve verzi Premium+ za 129 korun, což je stejná cena, za kterou lze nyní v promo akci pořídit neomezený účet u Hudby Google.

deezer-app

Pro zákazníky, kteří si do 31. prosince aktivují či prodlouží některý z tarifů S námi síť nesíť, S námi bez hranic,  S námi bez hranic + či S námi síť nesíť v podnikání, bude Deezer nabídnut na 6 měsíců zdarma a po uplynutí šesti měsíců přijde měsíc používání této služby na 99 korun.

Voyo

Internetový archiv filmů, seriálů a televizních pořadů, jenž čítá přes 2000 filmů a seriálů. Nabídne kompletní archiv seriálů a pořadů televize Nova a přímé přenosy sportovních událostí z kanálu Nova Sport. Využívání této služby získáte za 129 korun měsíčně při aktivním hlasovém tarifu s aktivovanou službou m-platba.

Voyo-Android

Slevy telefonů a tabletů

Akce se týká zařízení Sony Xperia Tablet Z, Sony Xperia M, Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy Tab 3, Samsung Galaxy S4 a Samsung Galaxy S3 mini. Všechny tyto přístroje pořídíte při prodloužení smlouvy u T-Mobilu na splátky s počáteční platbou 1 Kč a slevou 1000 Kč.

iPad Air, výhody pro Twist zákazníky, bonusy

Pro Twist zákazníky si T-Mobile připravil zvýhodnění, kdy bude nabídnuto volání do všech sítí v ČR za 30 korun na den. Dále bude růžový operátor nabízet každý den aplikaci či hru do smartphonu. T-Mobile jako první z operátorů iPad Air Wi-Fi a to ve verzi 32 GB v tmavě šedé barvě.

ipad-air-obr5

ČLÁNKY:
HomTom S8: okopírovaná "es osmička" za pouhé 4 tisíce

HomTom S8: okopírovaná „es osmička“ za pouhé 4 tisíce

DNES  |    |  2 komentáře

Za originální smartphone s bezrámečkovým designem, Samsung Galaxy S8, dáte v českých obchodech přes 20 tisíc korun. Pokud se vám ale nechce…

Apple iPhone 8 se objevil v nové reklamě na McDonald's

Apple iPhone 8 se objevil v nové reklamě na McDonald’s

DNES  |    |  diskuze (0)

Pokud ještě i přes všechny nepotvrzené úniky visí nad novým iPhonem 8 nějaký otazník, týká se pravděpodobně displeje, jehož podoba – na…

Bude takto vypadat nový bezrámečkový telefon Xiaomi Mi Mix 2?

Bude takto vypadat nový bezrámečkový telefon Xiaomi Mi Mix 2?

DNES  |    |  2 komentáře

Čínský výrobce již usilovně pracuje na novém telefonu Xiaomi Mi Mix 2. Předchozí řada zaznamenala úspěch, a to hlavně díky pokrokovému bezrámečkovému…

Mobilní zobrazení