Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Vánoční nabídka T-Mobile: zvýhodněné služby Deezer a Voyo

  |  komentovat  |  autor: Jakub Vrbický

Ačkoliv do Vánoc zbývá ještě více jak měsíc, T-Mobile spustil svou vánoční nabídku, kde nabídne poměrně zajímavé bonusy. Setkáme se se zvýhodněním služby Deezer a Voyo. Najdeme zde i slevy některých smartphonů či nový iPad Air v nabídce.

Deezer

Jde o online hudební databázi, kde naleznete více jak 25 milionů skladeb. Je možné hudbu poslouchat i offline, samozřejmá je automatická synchronizace skladeb s vaším počítačem. Najdete zde i žánrová rádia. Služba též umožňuje tvorbu playlistů.

T-Mobile nabídne zákazníkům, kteří používají jakýkoliv hlasový tarif tuto službu v balíčku Premium+, který v nezlevněné verzi stojí 180 korun měsíčně s možností vyzkoušet jej na 15 dní zdarma. Operátor pak sleví 51 Kč na tomto balíčku, zákazník tak získá Deezer ve verzi Premium+ za 129 korun, což je stejná cena, za kterou lze nyní v promo akci pořídit neomezený účet u Hudby Google.

deezer-app

Pro zákazníky, kteří si do 31. prosince aktivují či prodlouží některý z tarifů S námi síť nesíť, S námi bez hranic,  S námi bez hranic + či S námi síť nesíť v podnikání, bude Deezer nabídnut na 6 měsíců zdarma a po uplynutí šesti měsíců přijde měsíc používání této služby na 99 korun.

Voyo

Internetový archiv filmů, seriálů a televizních pořadů, jenž čítá přes 2000 filmů a seriálů. Nabídne kompletní archiv seriálů a pořadů televize Nova a přímé přenosy sportovních událostí z kanálu Nova Sport. Využívání této služby získáte za 129 korun měsíčně při aktivním hlasovém tarifu s aktivovanou službou m-platba.

Voyo-Android

Slevy telefonů a tabletů

Akce se týká zařízení Sony Xperia Tablet Z, Sony Xperia M, Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy Tab 3, Samsung Galaxy S4 a Samsung Galaxy S3 mini. Všechny tyto přístroje pořídíte při prodloužení smlouvy u T-Mobilu na splátky s počáteční platbou 1 Kč a slevou 1000 Kč.

iPad Air, výhody pro Twist zákazníky, bonusy

Pro Twist zákazníky si T-Mobile připravil zvýhodnění, kdy bude nabídnuto volání do všech sítí v ČR za 30 korun na den. Dále bude růžový operátor nabízet každý den aplikaci či hru do smartphonu. T-Mobile jako první z operátorů iPad Air Wi-Fi a to ve verzi 32 GB v tmavě šedé barvě.

ipad-air-obr5

ČLÁNKY:
Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  11 komentářů

Huawei letos uvedl modely Mate 10 a Mate 10 Pro. Špičkově vybavené smartphony, které v sobě navíc skrývají umělou inteligenci. Tentokrát…

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

VČERA  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Zhiyun Smooth-Q zajistí velmi pokročilou stabilizaci telefonu, což se skvěle hodí nejen při focení, ale zejména při natáčení videí. K dispozici…

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

VČERA  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Apple má teď za sebou neskutečně moc práce. Téměř vše se ale vydařilo na výbornou a lidé z Applu se mohou…

Mobilní zobrazení