Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Vánoce u T-Mobile: internet, chytré telefony a dárek na příští rok

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

T-Mobile připravil vánoční nadílku už od listopadu. A zdá se, že je opravdu nač se těšit. Od 1. listopadu mohou všichni zákazníci vybírat ze štědré nabídky: objem dat (FUP) bude navýšen na dvojnásobek u vybraných datových balíčků Internetu v mobilu, chytré telefony jsou připraveny za ještě výhodnější ceny a při prodloužení smlouvy nebo s novou aktivací  mohou klienti získat víkendové surfování, volání a SMS v rámci sítě T-Mobile v ČR po celý rok 2012 zcela zdarma.

K blížícím se Vánočním svátkům se operátoři předhánějí ve výhodných nabídkách. T-Mobile svým internetem a chytrými telefony cílí spíše na mladší část populace. „Věříme, že i letošní Vánoce prožijí naši klienti šťastně se svými nejbližšími, a díky speciální vánoční nadílce si svátky zpříjemní opravdu každý z nich. Nabídka vychází z přání a uživatelského chování našich zákazníků“, říká Alexandra Korman, ředitelka marketingu pro rezidentní segment, a dodává: „Pod stromeček jsme jim připravili největší porce internetu na nejrychlejší síti nebo víkendové volání, SMS a surfování celý rok 2012 zdarma.“

Navýšení datového limitu

Počínaje listopadem T-Mobile navyšuje limit objemu přenesených dat mobilním telefonem stávajícím i novým zákazníkům rovnou na dvojnásobek. Stahovat aplikace, brouzdat po síti, ale i sdílet rodinné fotky a veselá vánoční videa s přáteli přes internet tak lze naprosto bez obav.

FUP je navýšen u těchto balíčků:

  • Internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
  • Internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600MB
  • Internet v mobilu Premium z 1 GB na 2GB
  • Rodinný internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
  • Rodinný internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600 MB
  • Twist Internet v mobilu na týden z 25 MB na 50 MB

Stávajícím uživatelům bude FUP navýšen automaticky od jejich následujícího zúčtování, nejpozději k 13. listopadu 2011. Smlouvy na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U smluv na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. ledna 2012.

Nadělte si pod stromeček chytrý telefon

V předvánočním období totiž dojde k výraznému snížení cen téměř všech značek a druhů mobilních telefonů. Výhodná nabídka telefonů je určena pro všechny zákazníky, kteří si aktivují či prodlouží hlasové služby na 24 nebo 36 měsíců, a zároveň si aktivují balíček Internetu v mobilu.

Příklady vánočních cen chytrých telefonů:

Základní cenaZvýhodněná cena
Samsung S5830 Galaxy Ace5 999 Kč499 Kč
Samsung i9100 Galaxy S II13 499 Kč6 499 Kč
Nokia 5004 299 Kč1 Kč
Nokia 7006 999 Kč999 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Zvýhodněná cena platí při prodloužení nebo uzavření Účastnické smlouvy na 2 nebo 3 roky společně se závazkem na Internet v mobilu Klasik a minimální měsíční útratě 500 Kč.

Příští rok o víkendech zadarmo

Do třetice všeho dobrého přichází T-Mobile s výhodou all inclusive víkendů. V jejich rámci získají zákazníci volání a textování v síti T-Mobile v ČR na všechny soboty a neděle v roce 2012 zcela zdarma, a to včetně brouzdání na internetu s přenosem dat do výše 50 MB. Celkem jde o 52 víkendů, tedy o celých 105 dní. Víkend se počítá od soboty 0:00:01 do neděle 23:59:59. Výše objemu dat slouží především k vyzkoušení internetu, proto je vylučitelná s měsíčními balíčky.

Nabídka platí pro nové aktivace, prodloužení smlouvy či přechod z Twistu na paušál, vždy na dobu určitou – u 36 měsíců s dotovaným zařízením, u 24 měsíců bez dotovaného telefonu. Vánoční akce je určena všem zákazníkům, včetně těch firemních bez Rámcové smlouvy. Dvojnásobný FUP pak mohou využít i zákazníci s Rámcovou smlouvou.

Více informací od 1. 11. 2011 na www.t-mobile.cz/vanoce.

ČLÁNKY:,

Diskuze

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Lenka StepankovaMartinek Bohuslav Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Martinek Bohuslav
Martinek Bohuslav

Abych mohl volat za 2.50kc musím poslat SMS ve tvaru NASIM SAZ na 4603 a pak zaslat 300kc? Když nevyčerpam 300kc za 4 týdny, převede se zůstatek vždy na další měsíce?
Č. mob. 736408230

Lenka Stepankova
Lenka Stepankova

Nabidka za 2,50 je sice lákavá,alekdyž přečerpám,tak co a nebo nevyčerpám co se stane,dále mám ještě v mobilu 215kč,to o ně přijdu,nebo je nejprv provolat a pak přijmout Vaši nabidku.

Děkuji za odpověď.Štěpánková

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Majitelé nových iPhonů hlásí špatný mobilní a Wi-Fi signál

Majitelé nových iPhonů hlásí špatný mobilní a Wi-Fi signál

VČERA  |  Jakub Foltýn  |  9 komentářů

Není to ani týden, co byly na trh vypuštěny nové iPhony, a uživatelé hlásí první potíže týkající se zejména…

Recenze Xiaomi Black Shark: herní doupě do kapsy

Recenze Xiaomi Black Shark: herní doupě do kapsy

VČERA  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

S herními telefony se v poslední době roztrhl pytel. Popravdě jsem ze začátku trošku pochyboval o smyslu této kategorie,…

Aplikace QRecorder skrývá vir, dejte si na ni pozor

Aplikace QRecorder skrývá vir, dejte si na ni pozor

VČERA  |  Pavel Kreuziger  |  3 komentáře

Analytici firmy ESET varovali veřejnost před nebezpečnou mobilní aplikací pro nahrávání hovorů QRecorder, kterou si můžete stáhnout i na…

Mobilní zobrazení