Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Vánoce u T-Mobile: internet, chytré telefony a dárek na příští rok

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

T-Mobile připravil vánoční nadílku už od listopadu. A zdá se, že je opravdu nač se těšit. Od 1. listopadu mohou všichni zákazníci vybírat ze štědré nabídky: objem dat (FUP) bude navýšen na dvojnásobek u vybraných datových balíčků Internetu v mobilu, chytré telefony jsou připraveny za ještě výhodnější ceny a při prodloužení smlouvy nebo s novou aktivací  mohou klienti získat víkendové surfování, volání a SMS v rámci sítě T-Mobile v ČR po celý rok 2012 zcela zdarma.

K blížícím se Vánočním svátkům se operátoři předhánějí ve výhodných nabídkách. T-Mobile svým internetem a chytrými telefony cílí spíše na mladší část populace. „Věříme, že i letošní Vánoce prožijí naši klienti šťastně se svými nejbližšími, a díky speciální vánoční nadílce si svátky zpříjemní opravdu každý z nich. Nabídka vychází z přání a uživatelského chování našich zákazníků“, říká Alexandra Korman, ředitelka marketingu pro rezidentní segment, a dodává: „Pod stromeček jsme jim připravili největší porce internetu na nejrychlejší síti nebo víkendové volání, SMS a surfování celý rok 2012 zdarma.“

Navýšení datového limitu

Počínaje listopadem T-Mobile navyšuje limit objemu přenesených dat mobilním telefonem stávajícím i novým zákazníkům rovnou na dvojnásobek. Stahovat aplikace, brouzdat po síti, ale i sdílet rodinné fotky a veselá vánoční videa s přáteli přes internet tak lze naprosto bez obav.

FUP je navýšen u těchto balíčků:

  • Internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
  • Internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600MB
  • Internet v mobilu Premium z 1 GB na 2GB
  • Rodinný internet v mobilu Standard z 100 MB na 200 MB
  • Rodinný internet v mobilu Klasik z 300 MB na 600 MB
  • Twist Internet v mobilu na týden z 25 MB na 50 MB

Stávajícím uživatelům bude FUP navýšen automaticky od jejich následujícího zúčtování, nejpozději k 13. listopadu 2011. Smlouvy na dobu určitou mají limit zvýšen až do vypršení závazku balíčku. U smluv na dobu neurčitou platí dvojnásobný FUP limit do 31. ledna 2012.

Nadělte si pod stromeček chytrý telefon

V předvánočním období totiž dojde k výraznému snížení cen téměř všech značek a druhů mobilních telefonů. Výhodná nabídka telefonů je určena pro všechny zákazníky, kteří si aktivují či prodlouží hlasové služby na 24 nebo 36 měsíců, a zároveň si aktivují balíček Internetu v mobilu.

Příklady vánočních cen chytrých telefonů:

Základní cenaZvýhodněná cena
Samsung S5830 Galaxy Ace5 999 Kč499 Kč
Samsung i9100 Galaxy S II13 499 Kč6 499 Kč
Nokia 5004 299 Kč1 Kč
Nokia 7006 999 Kč999 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Zvýhodněná cena platí při prodloužení nebo uzavření Účastnické smlouvy na 2 nebo 3 roky společně se závazkem na Internet v mobilu Klasik a minimální měsíční útratě 500 Kč.

Příští rok o víkendech zadarmo

Do třetice všeho dobrého přichází T-Mobile s výhodou all inclusive víkendů. V jejich rámci získají zákazníci volání a textování v síti T-Mobile v ČR na všechny soboty a neděle v roce 2012 zcela zdarma, a to včetně brouzdání na internetu s přenosem dat do výše 50 MB. Celkem jde o 52 víkendů, tedy o celých 105 dní. Víkend se počítá od soboty 0:00:01 do neděle 23:59:59. Výše objemu dat slouží především k vyzkoušení internetu, proto je vylučitelná s měsíčními balíčky.

Nabídka platí pro nové aktivace, prodloužení smlouvy či přechod z Twistu na paušál, vždy na dobu určitou – u 36 měsíců s dotovaným zařízením, u 24 měsíců bez dotovaného telefonu. Vánoční akce je určena všem zákazníkům, včetně těch firemních bez Rámcové smlouvy. Dvojnásobný FUP pak mohou využít i zákazníci s Rámcovou smlouvou.

Více informací od 1. 11. 2011 na www.t-mobile.cz/vanoce.

ČLÁNKY:,

Diskuze

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Lenka StepankovaMartinek Bohuslav Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Martinek Bohuslav
Martinek Bohuslav

Abych mohl volat za 2.50kc musím poslat SMS ve tvaru NASIM SAZ na 4603 a pak zaslat 300kc? Když nevyčerpam 300kc za 4 týdny, převede se zůstatek vždy na další měsíce?
Č. mob. 736408230

Lenka Stepankova
Lenka Stepankova

Nabidka za 2,50 je sice lákavá,alekdyž přečerpám,tak co a nebo nevyčerpám co se stane,dále mám ještě v mobilu 215kč,to o ně přijdu,nebo je nejprv provolat a pak přijmout Vaši nabidku.

Děkuji za odpověď.Štěpánková

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Společně s Xiaomi Redmi 6 Pro dorazí i další dva modely

Společně s Xiaomi Redmi 6 Pro dorazí i další dva modely

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Společnost Xiaomi nepředstavila celou řadu zařízení Redmi 6 najednou, takže jsme se prozatím museli spokojit s modelem Redmi 6 a…

Za nejdražší Huawei v setu s hodinkami dáte "už jen" 47 tisíc

Za nejdražší Huawei v setu s hodinkami dáte „už jen“ 47 tisíc

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Nejdražší telefon od čínského Huawei, tedy speciální Mate RS Porsche Design zlevnil na českém trhu ve zvýhodněném setu s…

Apple chystá vlastní televizní službu, chce konkurovat Netflixu

Apple chystá vlastní televizní službu, chce konkurovat Netflixu

VČERA  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Šušká se, že Apple začne nabízet svoji vlastní službu, kde bude poskytovat videoobsah. Nejvážnější konkurencí by mu pak byl…

Mobilní zobrazení