Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Unikly snímky LG Miracle s Windows Phone, možná bude na MWC 2012 (aktualizováno)

  |  komentovat  |  autor: Jakub Vrbacký

Necelý měsíc před veletrhem MWC v Barceloně začínají unikat na veřejnost snímky očekávaných modelů. Tentokrát se o rozruch postaralo LG, které představí smartphone střední třídy s Windows Phone. Bude mít NOVA displej a překvapivě NFC.

(Aktualizováno – 17. února 2012) Na internet unikly další snímky chystaného LG Miracle, které by se mělo dočkat svého představení na MWC 2012 v Barceloně. Tento smartphone střední třídy s Windows Phone 7.5 Mango vypadá na realných snímcích velmi pěkně, můžeme si o něm tedy udělat lepší obrázek, než z předchozího renderu. S únikem fotografií a videa se také potvrdily dříve spekulované parametry, včetně nepochopitelného NFC čipu. NFC čip je věc, která nás u operačního systému Windows Phone opravdu zajímá.

 

Na závěr ještě video, které se nemělo dostat na internet. Zachycuje LG Miracle v akci – rychlou prohlídku prostředí i konstrukce telefonu. Video pochází ze serveru Mobilissimo.ro. Můžeme na něm vidět shodu s výše uvedenými obrázky, což značí, že se uvedení LG Miracle dočkáme opravdu brzy. Je to minimálně v zájmu samotné firmy LG.

(Původní text – 8. února 2012) – I když to není jisté, LG tento model s kódovým označením LG Miracle pravděpodobně představí na MWC 2012 v Barceloně. Povětšinou všechny takovéto úniky značí brzké představení světu. Ať už tak, či onak, pojďme se podívat, s čím tento smartphone střední třídy přijde.

Protože má běžet na operačním systému Windows Phone 7.5 Mango, není zde moc prostoru pro inovace. Každopádně uvnitř tepe procesor Snapdragon s frekvencí 1 GHz, vnitřní paměť se zastavila na 8 GB. Displej s úhlopříčkou 4″ bude mít standardní WVGA rozlišení. Díky technologii NOVA, kterou má displej mít, bude telefon podávat velmi jasné barvy, a aspoň něco by ho tedy mělo vyzdvihnout z řady ostatních Windows Phone telefonů – v tomto bude totiž první. Další specifikace hovoří o 5 Mpx fotoaparátu, schopném nahrávat 720p HD video, a přední kamerce s VGA rozlišením. Konektivita je zajištěna skrze 14,4 Mb/s HSPA, Wi-Fi se standardy a/b/g/n, Bluetooth 3.0 a překvapivě NFC. Jak tohoto chce LG dosáhnout, to nevíme, protože operační systém ve verzi 7.5 Mango NFC nepodporuje.

O ceně ani dostupnosti není nikde ani zmínka, avšak je nasnadě předpokládat, že se více dozvíme na MWC 2012. Redakce Mobilizujeme.cz bude u toho, proto nás nezapomeňte sledovat.

zdroj: Pocketnow

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Recenze Geecoo Mini 1: chytré zrcátko, hloupý telefon

Recenze Geecoo Mini 1: chytré zrcátko, hloupý telefon

DNES  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

V době, kdy výrobci mobilních telefonů skoro bojují o každý milimetr úhlopříčky navíc a velikost je pro ně dost zásadní,…

Na světě je nová varianta Xiaomi Mi 8 s 8 GB RAM

Na světě je nová varianta Xiaomi Mi 8 s 8 GB RAM

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  2 komentáře

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition je nejvyšší variantou vlajkové lodi Xiaomi Mi 8. Má čtečku otisků prstů v displeji, možnost odemykání…

Auto značky Apple znovu na scéně. Co nového o něm víme?

Auto značky Apple znovu na scéně. Co nového o něm víme?

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Apple se údajně vrací k myšlence vyrobit vlastní auto, které by bylo kompletně celé navrženo jablečnou společností. Tip: Wozniak: příští velká…

Mobilní zobrazení