Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei Mate 10 | bezrámečkový telefon | iPhone X | čtečka tváře | Galaxy S8 | Android Oreo aktualizace

Unikly snímky LG Miracle s Windows Phone, možná bude na MWC 2012 (aktualizováno)

  |  komentovat  |  autor: Jakub Vrbacký

Necelý měsíc před veletrhem MWC v Barceloně začínají unikat na veřejnost snímky očekávaných modelů. Tentokrát se o rozruch postaralo LG, které představí smartphone střední třídy s Windows Phone. Bude mít NOVA displej a překvapivě NFC.

(Aktualizováno – 17. února 2012) Na internet unikly další snímky chystaného LG Miracle, které by se mělo dočkat svého představení na MWC 2012 v Barceloně. Tento smartphone střední třídy s Windows Phone 7.5 Mango vypadá na realných snímcích velmi pěkně, můžeme si o něm tedy udělat lepší obrázek, než z předchozího renderu. S únikem fotografií a videa se také potvrdily dříve spekulované parametry, včetně nepochopitelného NFC čipu. NFC čip je věc, která nás u operačního systému Windows Phone opravdu zajímá.

 

Na závěr ještě video, které se nemělo dostat na internet. Zachycuje LG Miracle v akci – rychlou prohlídku prostředí i konstrukce telefonu. Video pochází ze serveru Mobilissimo.ro. Můžeme na něm vidět shodu s výše uvedenými obrázky, což značí, že se uvedení LG Miracle dočkáme opravdu brzy. Je to minimálně v zájmu samotné firmy LG.

(Původní text – 8. února 2012) – I když to není jisté, LG tento model s kódovým označením LG Miracle pravděpodobně představí na MWC 2012 v Barceloně. Povětšinou všechny takovéto úniky značí brzké představení světu. Ať už tak, či onak, pojďme se podívat, s čím tento smartphone střední třídy přijde.

Protože má běžet na operačním systému Windows Phone 7.5 Mango, není zde moc prostoru pro inovace. Každopádně uvnitř tepe procesor Snapdragon s frekvencí 1 GHz, vnitřní paměť se zastavila na 8 GB. Displej s úhlopříčkou 4″ bude mít standardní WVGA rozlišení. Díky technologii NOVA, kterou má displej mít, bude telefon podávat velmi jasné barvy, a aspoň něco by ho tedy mělo vyzdvihnout z řady ostatních Windows Phone telefonů – v tomto bude totiž první. Další specifikace hovoří o 5 Mpx fotoaparátu, schopném nahrávat 720p HD video, a přední kamerce s VGA rozlišením. Konektivita je zajištěna skrze 14,4 Mb/s HSPA, Wi-Fi se standardy a/b/g/n, Bluetooth 3.0 a překvapivě NFC. Jak tohoto chce LG dosáhnout, to nevíme, protože operační systém ve verzi 7.5 Mango NFC nepodporuje.

O ceně ani dostupnosti není nikde ani zmínka, avšak je nasnadě předpokládat, že se více dozvíme na MWC 2012. Redakce Mobilizujeme.cz bude u toho, proto nás nezapomeňte sledovat.

zdroj: Pocketnow

ČLÁNKY:, ,
Podle DxOMark patří fotoaparát Huawei Mate 10 Pro mezi špičku

Podle DxOMark patří fotoaparát Huawei Mate 10 Pro mezi špičku

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  3 komentáře

Společnost DXOmark již několik let testuje fotoaparáty v mobilech. Tentokrát se jim do rukou dostal model Mate 10 Pro. Stal se novým…

Také čínský Huawei představí v roce 2018 skládací telefon

Také čínský Huawei představí v roce 2018 skládací telefon

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  3 komentáře

Čínský Huawei se v posledních několika letech prodral mezi špičku. A to díky kvalitním smarpthonům, které jsou konkurenceschopné i těm nejlepším. Výrobce…

Bixby 2.0 promění asistentku v inteligentní nástroj, říká Samsung

Bixby 2.0 promění asistentku v inteligentní nástroj, říká Samsung

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Jihokorejská společnost představila novou službu Bixby 2.0, která prý promění digitální asistentku doslova v inteligentní nástroj. Tip: Česko se dočkalo asistenta Bixby od…

Mobilní zobrazení