Mobilizujeme.cz

Trendy: Soutěž o telefon Sony | jak vybrat telefon | Huawei Mate 20 Pro | Android 9 Pie aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Unikly snímky LG Miracle s Windows Phone, možná bude na MWC 2012 (aktualizováno)

  |  komentovat  |  autor: Jakub Vrbacký

Necelý měsíc před veletrhem MWC v Barceloně začínají unikat na veřejnost snímky očekávaných modelů. Tentokrát se o rozruch postaralo LG, které představí smartphone střední třídy s Windows Phone. Bude mít NOVA displej a překvapivě NFC.

(Aktualizováno – 17. února 2012) Na internet unikly další snímky chystaného LG Miracle, které by se mělo dočkat svého představení na MWC 2012 v Barceloně. Tento smartphone střední třídy s Windows Phone 7.5 Mango vypadá na realných snímcích velmi pěkně, můžeme si o něm tedy udělat lepší obrázek, než z předchozího renderu. S únikem fotografií a videa se také potvrdily dříve spekulované parametry, včetně nepochopitelného NFC čipu. NFC čip je věc, která nás u operačního systému Windows Phone opravdu zajímá.

 

Na závěr ještě video, které se nemělo dostat na internet. Zachycuje LG Miracle v akci – rychlou prohlídku prostředí i konstrukce telefonu. Video pochází ze serveru Mobilissimo.ro. Můžeme na něm vidět shodu s výše uvedenými obrázky, což značí, že se uvedení LG Miracle dočkáme opravdu brzy. Je to minimálně v zájmu samotné firmy LG.

(Původní text – 8. února 2012) – I když to není jisté, LG tento model s kódovým označením LG Miracle pravděpodobně představí na MWC 2012 v Barceloně. Povětšinou všechny takovéto úniky značí brzké představení světu. Ať už tak, či onak, pojďme se podívat, s čím tento smartphone střední třídy přijde.

Protože má běžet na operačním systému Windows Phone 7.5 Mango, není zde moc prostoru pro inovace. Každopádně uvnitř tepe procesor Snapdragon s frekvencí 1 GHz, vnitřní paměť se zastavila na 8 GB. Displej s úhlopříčkou 4″ bude mít standardní WVGA rozlišení. Díky technologii NOVA, kterou má displej mít, bude telefon podávat velmi jasné barvy, a aspoň něco by ho tedy mělo vyzdvihnout z řady ostatních Windows Phone telefonů – v tomto bude totiž první. Další specifikace hovoří o 5 Mpx fotoaparátu, schopném nahrávat 720p HD video, a přední kamerce s VGA rozlišením. Konektivita je zajištěna skrze 14,4 Mb/s HSPA, Wi-Fi se standardy a/b/g/n, Bluetooth 3.0 a překvapivě NFC. Jak tohoto chce LG dosáhnout, to nevíme, protože operační systém ve verzi 7.5 Mango NFC nepodporuje.

O ceně ani dostupnosti není nikde ani zmínka, avšak je nasnadě předpokládat, že se více dozvíme na MWC 2012. Redakce Mobilizujeme.cz bude u toho, proto nás nezapomeňte sledovat.

zdroj: Pocketnow

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Huawei představil nový typ paměťových karet NM Card

Huawei představil nový typ paměťových karet NM Card

DNES  |  Daniel Fousek  |  diskuze (1)

Na tiskové konferenci Huawei v Londýně jsme se dočkali kromě smartphonů i příslušenství, které ze současné produkce spíše mizí,…

Huawei Mate 20 Pro umí bezdrátově nabíjet i jiná zařízení

Huawei Mate 20 Pro umí bezdrátově nabíjet i jiná zařízení

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Huawei se na dnešní tiskovce vytáhl. Dočkali jsme se několika nových špičkových modelů, na nichž byste jen stěží hledali…

Huawei Mate 20 X: obr na práci i na hraní

Huawei Mate 20 X: obr na práci i na hraní

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Huawei dnes kromě dvou hlavních vlajkových modelů Mate 20 a Mate 20 Pro představil také One big thing obří…

Mobilní zobrazení