Mobilizujeme.cz

TomTop slaví 13 let a zdarma rozdává telefony a další elektroniku

  |  komentovat  |  autor:

TomTop je jedním z nejlepších čínských prodejců elektroniky a dokazuje to i během svého 13. výročí. Společnost si nyní pro všechny zákazníky připravila zajímavé akce, např. rozdává zdarma mobilní telefony, drony a další elektronické hračky!

Veškeré informace najdete na stránkách akce společnosti TomTop.com.

V rámci „Tomtopova“ již třináctého výročí se zahraniční společnost Tomtop rozhodla, že v období od 26. června do 10. července uskuteční obrovskou měsíční prodejní událost, aby poděkovala všem svým zákazníkům po celém světě za jejich podporu a důvěru.

Kromě 10% slevy některých produktů společnost Tomtop zahájila také interaktivní hru „Fire Cake“. Při hraní hry bude prodejce náhodně rozdávat iPhone, Drones, TV Box nebo jiné výrobky s vysokou hodnotou. Navíc třeba Xiaomi, DJI a další známé společnosti budou podporovat zvýhodněný prodej některých produktů, sleva může být 50 % nebo i více!

Pro nové zákazníky je výročí tím nejlepším časem pro registraci. Pokud se noví uživatelé zaregistrují a přihlásí k odběru svých bulletinů, obdrží 300 bodů najednou, současně budou noví uživatelé využívat i více slev. Během výročí, pokud se lidé účastní střelby „I AM MVP“, mohou získat až 50 USD.

Společnost Tomtop se zavázala přinášet kvalitní výrobky z Číny zákazníkům na světě prostřednictvím e-businessu. Věnuje se také vytváření konečného přeshraničního nakupování pro své uživatele. Od svého založení v roce 2004 vybudovala více než 80 000 metrů čtverečních skladu po celém světě.

ČLÁNKY:, ,
U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

DNES  |    |  diskuze (1)

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Android 8.0 Oreo trápí nečekané problémy s budíkem

Android 8.0 Oreo trápí nečekané problémy s budíkem

DNES  |    |  diskuze (0)

Není žádným překvapením, že nejnovější Android trápí od spuštění několik málo problémů. O jejich budoucí opravě není pochyb, ovšem nyní vám i…

Brzy se dočkáme vylepšené verze Nokie 8

Brzy se dočkáme vylepšené verze Nokie 8

DNES  |    |  diskuze (0)

Společnost HMD Global si letos připravila několik smartphonů střední třídy. Nicméně vyprodukovali i jeden top model, kterým je Nokia 8. Ukrývá v…

Mobilní zobrazení