Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Tipy a triky nejen po technologické stránce s aplikací pro iOS

  |  komentovat  |  autor: Petr Dolanský

Aplikace, jenž nese název Tips & Tricks App Box, byla vytvořena pro uživatele operačního systému iOS, tedy zejména iPhonu. Dokáže poradit v téměř každé situaci, ať už se jedná o rady ohledně technologií nebo normálního života. V App Store je k dispozici od konce minulého roku a její obsah několikanásobně nahradí minimální výdaje, které do ní investujete (0,99 €).

Autoři se zaměřili na nejhledanější tipy a triky ze všech oborů. Například pokud muž potřebuje nějaký kompliment, kterým by ženu psychicky podpořil, může využít kategorii s deseti tipy. Ve vztazích se ale může hodit také 12 vět pro první rande, kterými lze protějšek zaručeně zaujmout. Pomohou ale i rady ohledně efektivního zabezpečení financí.

Vraťme se ale k technologiím. Například webová služba Google má své stránky, kde se ne každý zkušený uživatel PC dokáže zorientovat. K tomu poslouží 101 originálních tipů a triků pro ušetření času a práce. Někteří lidé hojně využívají rovněž Photoshop, opět pomůže řada skvělých rad. Takto bychom se asi s aplikací seznamovali hodně dlouho. Kategorií je opravdu dost, takže se spíše raději poohlédneme za těmi nejvyhledávanějšími triky.

Jelikož jde o aplikaci pro iPhone, iPad a iPod touch, uživatelé spíše hledají tipy a triky ohledně těchto zařízení. Ty v aplikaci samozřejmě také nemohou chybět. Pro každý zmíněný přístroj je zde tedy samostatná skupinka nepřeberného množství originálních rad. Aplikace obsahuje několik desítek témat s tipy a triky, takže si najde každý to své.

Na závěr něco o aplikaci z jiné stránky. Snad jediné dvě nevýhody, které je možné rozpoznat, jsou reklamní proužek a pro české uživatele zcela anglický obsah. Za tuto vychytávku dá zájemce necelé jedno Euro a do konce životnosti zařízení má přístup ke všem dostupným funkcím. Prozatím nejnovější vydáním je verze 1.5. Pro úspěšnou instalaci je nutné si zarezervovat 5,6 MB.

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
wpDiscuz
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Samsung Notebook 9 Pen a Notebook 9 (2018) oficiálně představeny

Samsung Notebook 9 Pen a Notebook 9 (2018) oficiálně představeny

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Tak a je to venku. Společnost z Jižní Koreje dnes oficiálně představila novou řadu ultrabooků pro nadcházející rok.…

Recenze BlackBerry Motion: a Android začal dávat smysl

Recenze BlackBerry Motion: a Android začal dávat smysl

DNES  |  Tomáš Drahoňovský  |  diskuze (0)

Kanadsko-čínské BlackBerry/TCL přichází dosti překvapivě se zatím nejuniverzálnějším, nejodladěnějším a možná také nejhezčím a nejoriginálnějším modelem značky. Vůbec…

Fotoaparát očekávané Nokie 9 poodhaluje své schopnosti

Fotoaparát očekávané Nokie 9 poodhaluje své schopnosti

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Velice očekávaným smartphonem, jenž má být představen začátkem příštího roku, je Nokia 9. O telefonu toho již víme…

Mobilní zobrazení