Mobilizujeme.cz

Tipy a triky nejen po technologické stránce s aplikací pro iOS

  |  komentovat  |  autor:

Aplikace, jenž nese název Tips & Tricks App Box, byla vytvořena pro uživatele operačního systému iOS, tedy zejména iPhonu. Dokáže poradit v téměř každé situaci, ať už se jedná o rady ohledně technologií nebo normálního života. V App Store je k dispozici od konce minulého roku a její obsah několikanásobně nahradí minimální výdaje, které do ní investujete (0,99 €).

Autoři se zaměřili na nejhledanější tipy a triky ze všech oborů. Například pokud muž potřebuje nějaký kompliment, kterým by ženu psychicky podpořil, může využít kategorii s deseti tipy. Ve vztazích se ale může hodit také 12 vět pro první rande, kterými lze protějšek zaručeně zaujmout. Pomohou ale i rady ohledně efektivního zabezpečení financí.

Vraťme se ale k technologiím. Například webová služba Google má své stránky, kde se ne každý zkušený uživatel PC dokáže zorientovat. K tomu poslouží 101 originálních tipů a triků pro ušetření času a práce. Někteří lidé hojně využívají rovněž Photoshop, opět pomůže řada skvělých rad. Takto bychom se asi s aplikací seznamovali hodně dlouho. Kategorií je opravdu dost, takže se spíše raději poohlédneme za těmi nejvyhledávanějšími triky.

Jelikož jde o aplikaci pro iPhone, iPad a iPod touch, uživatelé spíše hledají tipy a triky ohledně těchto zařízení. Ty v aplikaci samozřejmě také nemohou chybět. Pro každý zmíněný přístroj je zde tedy samostatná skupinka nepřeberného množství originálních rad. Aplikace obsahuje několik desítek témat s tipy a triky, takže si najde každý to své.

Na závěr něco o aplikaci z jiné stránky. Snad jediné dvě nevýhody, které je možné rozpoznat, jsou reklamní proužek a pro české uživatele zcela anglický obsah. Za tuto vychytávku dá zájemce necelé jedno Euro a do konce životnosti zařízení má přístup ke všem dostupným funkcím. Prozatím nejnovější vydáním je verze 1.5. Pro úspěšnou instalaci je nutné si zarezervovat 5,6 MB.

ČLÁNKY:, , ,
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

VČERA  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

VČERA  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení