Mobilizujeme.cz

Tim Cook představí iPhone 5 4. října. Definitivně (aktualizováno o video)

  |  17 komentářů  |  autor:

Už se těšíte na 4. říjen, kdy bude s definitivní platností uveden iPhone 5 z rukou Tima Cooka? Ve stejný den bude představen také nový iPod, levnější iPhone a kdo ví, třeba i iPad 3. Nyní se objevilo video, zachycující velmi podobný přístroj iPhonu 4, nicméně s displejem od kraje ke kraji konstrukce. Nejspíše je to skutečný iPhone 5!

(původní text 22. září) Jestli se současné zdroje nemýlí, pak se nového iPhonu 5 dočkáme už 4. října, kdy bude představen v Kalifornii, v domově firmy Apple. Uvedení na první trhy by se pak odhadovalo už na 15. října, tak jak stojí v nasmlouvaných podmínkách nejen s americkými operátory. Myslíte si, že Tim Cook představí jen Apple iPhone 5 a nový iPod, nebo se objeví třeba levnější varianta iPhonu či dokonce třetí generace iPadu?

TIP: přečtěte si o tom, jak bude mít Apple iPhone 5 přepracovaný design.

(Aktualizováno 29. září) Je toto opravdu Apple iPhone 5? Podívejte se na následující video a posuďte sami, jestli tento model, který má displej takřka od hrany k hraně konstrukce, může být iPhonem 5.

http://www.youtube.com/watch?v=NG9Jc5lYc9M

ČLÁNKY:,
Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

HomTom S8: okopírovaná "es osmička" za pouhé 4 tisíce

HomTom S8: okopírovaná „es osmička“ za pouhé 4 tisíce

VČERA  |    |  2 komentáře

Za originální smartphone s bezrámečkovým designem, Samsung Galaxy S8, dáte v českých obchodech přes 20 tisíc korun. Pokud se vám ale nechce…

Mobilní zobrazení