Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Testujeme HTC One: ptejte se nás, než přijde na řadu recenze

  |  39 komentářů  |  autor: Luboš Srb

V redakci už od začátku týdne testujeme nové HTC One, které je mezi čtenáři velmi oblíbené a aspiruje na jeden z nejlepších telefonů roku 2013. Ptejte se nás tedy na vše, co vás ohledně této žhavé novinky zajímá.

Jedním z nejnovějších a rozhodně nejzajímavějších přírůstků do naší redakce je nové HTC One. Do prodeje sice půjde na českém trhu pravděpodobně až během května, už nyní se však můžete zeptat na vše, co vás ohledně této vlajkové lodi výrobce zajímá. Na co bychom neměli zapomenout v chystané recenzi? Je nějaká funkce či vlastnost, kterou chcete o tomto telefonu vědět? Dotazy nám pokládejte do diskuze pod článkem.

Čím HTC One zaujme? V první řadě je to ultimátní hliníkový design, jedná se o pevnou unibody konstrukci s 9,3 mm v tloušťce, která velmi dobře padne do ruky. S hmotností 143 gramů bude rozhodně také každý spokojen.

Nepřehlédněte: pro podrobné technické parametry HTC One navštivte náš katalog, více se můžete dočíst také v preview HTC One či prvních dojmech z HTC One na kongresu MWC 2013.

Dalším lákadlem je rozměrný 4,7″ Full HD displej (rozlišení 1920 x 1080 px) typu Super LCD 3. generace. Barevné podání, jas i kontrast .. všechny aspekty na vysoké úrovni, kde je zkrátka vidět, že jde o jeden z nejlepších současných displejů. Srovnání s dalšími typy displejů rozhodně zmíníme v připravované recenzi.

Novinka od HTC boduje i 4 Mpx fotoaparátem s technologií UltraPixel, díky které dokáže zachytit mnohem více světla (až o 300%) oproti klasickým telefonům, takže jsou snímky náležitě kvalitnější.

Za zmínku rozhodně také stojí kompletně přepracované prostředí HTC Sense 5.0. Úvodní obrazovkou je tzv. BlinkFeed, na kterém máme neustále aktualizované informace ze sociálních sítí (Facebook, Twitter,..), zprávy z internetu a další novinky. Zůstává i „klasický“ Android s plochami, a pokud chceme, můžeme si jako domovskou nastavit klidně některou z klasických ploch místo BlinkFeedu. Je jen na uživateli, jestli si BlinkFeed zamiluje nebo ne. Další změny ze systému už nejsou tak „drastické“ a zaměříme se na ně až v samotné recenzi.

HTC One lze pořídit v . e-shopech za cenu od .
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zajímá vás cokoliv ohledně HTC One? Ptejte se nás, telefon máme už od začátku tohoto týdne v redakci ve finální verzi a podrobně jej testujeme.

ČLÁNKY:, , ,
Recenze Meizu M5s: svůj původ nezapře

Recenze Meizu M5s: svůj původ nezapře

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

Meizu je stále poměrně mladá značka. Smartphony s operačním systémem Android již však produkují od roku 2011, takže úplným nováčkem není.…

První interoperabilní 5G je na světě. Příchází s ním Qualcomm

První interoperabilní 5G je na světě. Příchází s ním Qualcomm

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Společnost Qualcomm jako první přichází s „end-to-end“ 5G systémem založeným na standardu 3GPP. Jde o velký krok pro široce rozšířené služby…

Apple HomePod Vánoce nestihne. Přijde až začátkem roku 2018

Apple HomePod Vánoce nestihne. Přijde až začátkem roku 2018

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (1)

Doba pokročila a příjemným společníkem v domácnosti se stává chytrý reproduktor. Na trhu jich je plno a své kousky prodávají i…

Mobilní zobrazení