Mobilizujeme.cz

Testujeme HTC One: ptejte se nás, než přijde na řadu recenze

  |  39 komentářů  |  autor:

V redakci už od začátku týdne testujeme nové HTC One, které je mezi čtenáři velmi oblíbené a aspiruje na jeden z nejlepších telefonů roku 2013. Ptejte se nás tedy na vše, co vás ohledně této žhavé novinky zajímá.

Jedním z nejnovějších a rozhodně nejzajímavějších přírůstků do naší redakce je nové HTC One. Do prodeje sice půjde na českém trhu pravděpodobně až během května, už nyní se však můžete zeptat na vše, co vás ohledně této vlajkové lodi výrobce zajímá. Na co bychom neměli zapomenout v chystané recenzi? Je nějaká funkce či vlastnost, kterou chcete o tomto telefonu vědět? Dotazy nám pokládejte do diskuze pod článkem.

Čím HTC One zaujme? V první řadě je to ultimátní hliníkový design, jedná se o pevnou unibody konstrukci s 9,3 mm v tloušťce, která velmi dobře padne do ruky. S hmotností 143 gramů bude rozhodně také každý spokojen.

Nepřehlédněte: pro podrobné technické parametry HTC One navštivte náš katalog, více se můžete dočíst také v preview HTC One či prvních dojmech z HTC One na kongresu MWC 2013.

Dalším lákadlem je rozměrný 4,7″ Full HD displej (rozlišení 1920 x 1080 px) typu Super LCD 3. generace. Barevné podání, jas i kontrast .. všechny aspekty na vysoké úrovni, kde je zkrátka vidět, že jde o jeden z nejlepších současných displejů. Srovnání s dalšími typy displejů rozhodně zmíníme v připravované recenzi.

Novinka od HTC boduje i 4 Mpx fotoaparátem s technologií UltraPixel, díky které dokáže zachytit mnohem více světla (až o 300%) oproti klasickým telefonům, takže jsou snímky náležitě kvalitnější.

Za zmínku rozhodně také stojí kompletně přepracované prostředí HTC Sense 5.0. Úvodní obrazovkou je tzv. BlinkFeed, na kterém máme neustále aktualizované informace ze sociálních sítí (Facebook, Twitter,..), zprávy z internetu a další novinky. Zůstává i „klasický“ Android s plochami, a pokud chceme, můžeme si jako domovskou nastavit klidně některou z klasických ploch místo BlinkFeedu. Je jen na uživateli, jestli si BlinkFeed zamiluje nebo ne. Další změny ze systému už nejsou tak „drastické“ a zaměříme se na ně až v samotné recenzi.

HTC One lze pořídit v . e-shopech za cenu od .
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zajímá vás cokoliv ohledně HTC One? Ptejte se nás, telefon máme už od začátku tohoto týdne v redakci ve finální verzi a podrobně jej testujeme.

ČLÁNKY:, , ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  7 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení