Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

T-Mobile se sloučí s T-Systems a firmám nabídnou komplexní řešení

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

Český T-Mobile sloučí své aktivity pro firemní klientelu s českým T-Systems a dohromady nabídnou komplexní řešení svým zákazníkům. Z výhod mají těžit obě společnosti, které v letošním roce zůstanou bez organizačních změn, od roku 2014 pak budeme moci zpozorovat vylepšené služby, které budou lépe korespondovat se spojením obou společností.

Společnost Deutsche Telekom, která stojí za českou pobočkou T-Mobilu, se rozhodla harmonizovat své aktivity na českém trhu a na základě smlouvy o prodeji a nákupu 100% akcií (prodejní cena nebyla zveřejněna, podle vyjádření zůstává jako strategická informace) uzavřené mezi T-Systems a společností T-Mobile Czech Republic se T-Systems Czech Republic stane dceřinou společností své dosavadní sesterské organizace T-Mobile Czech Republic. Společnost tak i nadále zůstává součástí koncernu Deutsche Telekom. Díky této transakci získají firemní zákazníci jednodušší přístup ke skutečně komplexní nabídce ICT služeb.

„Tímto krokem významně potvrzujeme naši strategii integrovaného operátora, jíž se snažíme reagovat na požadavky trhu,“ komentuje akvizici Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile Czech Republic, a dodává: „S využitím rozsáhlých zkušeností společnosti T-Systems v oblasti ICT a společného mezinárodního zázemí jsme schopni firemním zákazníkům nabídnout opravdu všestrannou nabídku služeb.“

„Změna vlastnické struktury nepochybně posílí naši pozici na trhu. Plné sdílení technologií a schopností obou firem bude významným přínosem pro naše zákazníky, obě společnosti i skupinu, zejména pak v oblasti inteligentních sítí a cloudových služeb,“ uvádí Michal Hátle, generální ředitel společnosti T-Systems Czech Republic.

Smlouva o prodeji a nákupu akcií byla podepsána v Praze, účinnosti nabude v průběhu druhého kvartálu tohoto roku. Změna akcionáře bezprostředně neovlivní činnost T-Systems Czech Republic. Společnost bude i nadále vytvářet a dodávat ICT řešení pro korporátní zákazníky a veřejnou správu. Z pohledu dodávek služeb a jejich smluvního a technologického plnění je zajištěna naprostá kontinuita. Obě společnosti budou pro své zákazníky společně vytvářet a dodávat služby inteligentních sítí, cloudové služby, integrované nástroje pro spolupráci a řešení mobility v podnikání.

ČLÁNKY:,

Diskuze

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PavelPetr Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Petr
Petr

Mám velice špatnou zkušenost s T-Systems a jejich viagia. Jejich zákaznická podpora umí jen jedno, neustále vám tvrdí, že je chyba na vaší straně. Tento jejich přístup vám potvrdí skoro každý jejich zákazník. Pokud vám bude tvrdit někdo něco jiného a neznáte ho, tak je to PR zaměstranec T-System :). Tuto společnost a jejich služby rozhodně nedoporučuji.

Pavel
Pavel

Já mám s VIAgia opačné zkušenosti. Podle mého názoru je to vůbec nepokročilejší služba zákazníkům v oblasti rychlého internetu v ČR. Petr evidentně službu VIAgia ani nepoužívá. Je totiž divné že u nás v novostavbě kde Viagia máme, nikdo negativní zkušenost nemá…hmm Petře? Pro koho pracujete?

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Huawei: Náš první skládací smartphone bude i první s 5G

Huawei: Náš první skládací smartphone bude i první s 5G

DNES  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Čínská společnost Huawei soutěží s konkurenčním korejským Samsungem o to, kdo dřív přijde s prvním skládacím smartphonem. Dlouho bylo…

Amazon ve vlastní reklamě ukazuje iPhone X bez výřezu. Proč?

Amazon ve vlastní reklamě ukazuje iPhone X bez výřezu. Proč?

DNES  |  Jakub Fišer  |  2 komentáře

Amazon zaplavil trh novými službami a produkty. Nás však bude zajímat jeden konkrétní – jmenuje se Fire TV Recast…

iOS 12.1 vstupuje do veřejného betatestu, stahovat může každý

iOS 12.1 vstupuje do veřejného betatestu, stahovat může každý

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Před pár dny jsme informovali o tom, že update iOS 12.1 vstoupil do vývojářského testování a nebyl tudíž dostupný…

Mobilní zobrazení