Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

T-Mobile představil nové tarify – Twist Posílám a Twist Povídám

  |  19 komentářů  |  autor: Luboš Srb

T-Mobile představil nové tarify Twist Posílám a Twist Povídám. Provolejte pět minut a ve zbytku dne již voláte do sítě T-Mobile zdarma. Pošlete pět SMS a ve zbytku dne již máte textovky do sítě T-Mobile zdarma.

T-Mobile dnes přišel s nabídkou nových předplacených tarifů. Po provolání pěti minut (Twist Povídám) nebo odeslání pěti SMS (Twist Posílám) do jakékoliv sítě v rámci naší republiky získá zákazník ostatní hovory či SMSky po zbytek dne v síti T-Mobile zcela zdarma. Tento model je na českém trhu předplacených karet zcela nový, spuštěn bude od pondělí 16. srpna 2010. Ceny volání i SMS jsou pro všechny balíčky stejné: volání za 6,90 Kč/minutu, SMS za 2,90 Kč do všech sítí. Pro nové Twist zákazníky je pak připraven stokorunový bonus na dobití po dobu tří měsíců.

„Uživatelé předplacených karet chtějí jednoduchost, komfort a výhodné volání blízkým. Přesně to jim naše nové tarify nabízejí,“ říká Petr Dvořák, výkonný ředitel marketingu společnosti T-Mobile, a doplňuje: „Předplacené karty jsme začali nabízet jako první na českém trhu již v roce 1997. O jak důležitou skupinu zákazníků jde, ukazují i hospodářské výsledky – T-Mobile je na trhu předplacenek jedničkou a Twist představuje 50 % našich zákazníků.“

Čím se liší nové Twist tarify od těch stávajících?

Nové tarify Twist Povídám a Twist Posílám, mezi kterými si uživatel může po vybalení nové SIM karty s tarifem Twist Začínám vybrat, přinášejí uživateli zdarma volání či posílání SMS zpráv do vlastní sítě po splnění limitu. To vše bez jakékoli podmínky dobíjení či dalšího omezení. Navíc jim systém automaticky zašle informativní SMS s upozorněním v momentě, kdy dosáhnou požadované hranice a začnou volat nebo esemeskovat zdarma. Pro nové zákazníky je pak připravena odměna – pokud si každý měsíc dobijí alespoň 300 Kč, získají po dobu 3 měsíců 100 Kč jako bonus. Ani stávající zákazníci nepřijdou zkrátka, operátor je zahrnuje do nejrůznějších kampaní, v nichž mají možnost – v závislosti na dobití kreditu – získat různá zvýhodnění, např. bonusový kredit, volné SMS apod.

TarifTwist ZačínámTwist PovídámTwist Posílám
Volání do všech sítí6,90 Kč6,90 Kč6,90 Kč
Volání do sítě T-Mobile po 5. minutě0 Kč
SMS do všech sítí2,90 Kč2,90 Kč2,90 Kč
SMS do sítě T-Mobile po 5. SMS0 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. Hovory jsou účtovány po minutách.

Twist Začínám

Na každé nové SIM kartě je od 16. srpna 2010 nastaven tarif Twist Začínám. Zákazník si ihned může vybrat, jestli mu více vyhovuje výhoda Twist Povídám nebo Twist Posílám. Přechod je okamžitý a jednoduchý – stačí poslat textovou zprávu. Pokud si zákazník není jistý, zda zvolil správně, a chce své rozhodnutí změnit, není to žádný problém. T-Mobile umožňuje dvě bezplatné změny, aby si každý zákazník našel to své.

Twist Povídám

Twist Povídám je perfektní řešení pro náruživé telefonisty. Po provolání pěti minut do jakékoli sítě získá uživatel volání v rámci T-Mobile zdarma. Podle slov operátora pro dosažení této hranice běžně stačí tak 3 až 4 hovory. Bezplatné hovory platí až do konce dne, tedy do 23:59:59. Stanovená hranice pěti provolaných minut do jakékoli sítě se načítá po vteřinách v průběhu celého dne. Zákazník ji může splnit jediným pětiminutovým hovorem nebo třeba pěti krátkými hovory po jedné minutě – na způsobu vůbec nezáleží. Jakmile zákazník dosáhne limitu, dostane automaticky SMS s dobrou zprávou, že nyní již volá do sítě zdarma. Pokud je uživatel tohoto tarifu rovněž i Sponzorem, hovorem od sponzorovaného sbírá minuty pro splnění výhody. Má-li Sponzor pro daný den splněnu podmínku pro získání výhody a volá-li mu sponzorovaný, který je ze sítě TMCZ, hovor je rovněž zdarma. Tento tarif lze kombinovat se zvýhodněním Surf+, Víkend+, Pevná+, Nej Nonstop, SMS Víkend 300.

Twist Posílám

Twist Posílám je určen zejména vášnivým fandům textovek. I zde platí hranice pěti odeslaných SMS kamkoli v rámci České republiky. Jakmile dojde ke splnění podmínky, zákazník je opět informován textovou zprávou a po zbytek dne posílá textové zprávy v síti T-Mobile zdarma. Do povinného limitu se nezapočítávají SMS na Nej číslo v rámci balíčku NejNonstop. Klient si k tarifu může aktivovat zvýhodnění Surf+, Víkend+, Pevná+, Nej Nonstop, SMS Víkend 300 a Volání 100.

Zasílání informativních SMS lze samozřejmě snadno zrušit, a to jedinou textovkou. Stejným způsobem si zákazník může kdykoli v průběhu dne ověřit, jestli už je v bezplatném režimu či nikoli.

Stávající twistové tarify mohou zákazníci samozřejmě i nadále využívat, z nových tarifů na ně lze přecházet standardní tarifní změnou. Stejným způsobem mohou stávající zákazníci získat tarify Twist Povídám a Twist Posílám.

§ Provolejte pět minut a ve zbytku dne již voláte do sítě T-Mobile zdarma

§ Pošlete pět SMS a ve zbytku dne již máte textovky do sítě T-Mobile zdarma

ČLÁNKY:

Diskuze

19
Komentujte

avatar
16 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
ZoroLuckaVěraboruvkaWhitesz Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
santoyo
santoyo

nové twisty jsou naprosto nevýhodné a ve výsledku velice drahé. Obě konkurence nabízí stejné služby levněji. SMS za 2,90 je skutečná nehoráznost. Dle mého jednoznačně změna k horšímu z pohledu zákazníka, změna k lepšímu pro T-Mobile.

Vojtaa
Vojtaa

je to až nechutně evidentní, že na nových tarifech tratí zákazník a vydělává T-mobile, výhoda v podobě odměny za denní provolání nemalé sumy není nehoráznost, to je urážka pro všechny twistaře

Karenn
Karenn

Přesně tak, nové tarify se zdají být na první pohled výhodné, ale při bližší úvaze a jednoduchém počítání člověk snadno zjistí, že musí zaplatit celkem hodně, aby výhody vůbec dosáhl (min. 35 Kč denně aby měl do konce dne volání zdarma…). Ovšem hovory jsou účtovány po minutách, takže několika krátkými hovory mě tato pětiminutová hranice může stát téměř dvakrát více. Preferuji raději volání do všech sítí za přijatelnou cenu, nemám opravdu čas řešit, kdo má jakého operátora.

Petr
Petr

Je to zase jen další trapná reklama na něco co se ve výsledku podle mne moc nevyplatí, nebo se to vyplatí jen malému procentu populace. Přičemž cena sms skoro 3 koruny mi dnes přijde jako nehoráznost. Výhodné by pro mě bylo, kdyby ty tarify byly alespoň dohromady, jakože po páté provolané minutě volání zdarma (jistě jen t-mobile sítě) a po páté sms také sms zdarma… Takhle se mám ještě rozhodovat, jestli víc volám nebo píšu, to se mi zdá směšné.

Petr
Petr

Příště prosím o nějaké hmatatelnější výhody, ať se z toho můžeme těšit volání těšit a ne utrácet před Vánoci, děkuji, váš nespokojený zákazník

Jindřich Srb
Jindřich Srb

Dobrý den, my neprodáváme tarify ani jiné služby operátorů, my o nich informujeme. Zákazník jistě sám přijde na to, že tento tarif je nevýhodný.

patt
patt

Ponechám si raději svůj tarif a vím,že nebude chtít T.mobile na mně vydělat.To co teď nabízí,si muže pořídit jen člověk který neumí do pěti napočítat.Nehoráznost.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Samsung spouští vesmírnou VR ve spolupráci s NASA

Samsung spouští vesmírnou VR ve spolupráci s NASA

DNES  |  Daniel Fousek  |  diskuze (0)

Procházet se ve virtuální realitě po Zemi? Nuda. A co takhle se přesunout na Měsíc? V New Yorku bude Samsung testovat 4D…

Chystaný telefon Meizu X8 uniká na premiérové fotografii

Chystaný telefon Meizu X8 uniká na premiérové fotografii

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (1)

Na konci minulého měsíce CEO společnosti Meizu, kterým je Jack Wong, prozradil, že se můžeme těšit na jejich nový model X8.…

Úniky prozrazují 4000mAh baterii u Galaxy Note 9

Úniky prozrazují 4000mAh baterii u Galaxy Note 9

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (1)

Jedna z nejočekávanějších novinek letošního roku – Samsung Galaxy Note 9 – se dočkala dalšího úniku. Tentokrát víme, jak velkou bude…

Mobilní zobrazení