Mobilizujeme.cz

T-Mobile Move je odpovědí na levné Androidy Vodafonu

  |  5 komentářů  |  autor:

T-Mobile od 1. června zařazuje do své nabídky velmi levný smartphone T-Mobile Move s dotykovým displejem a operačním systémem Android 2.2. Základní cena činí velice atraktivních 3099 korun s DPH.

T-Mobile Move = převlečený Alcatel OT-908

„Na pořízení chytrého telefonu už nejsou potřeba horentní sumy. T-Mobile move zpřístupní nejmodernější přístroje všem zájemcům nejen z řad našich zákazníků,“ říká Martina Kemrová, senior manažerka firemní komunikace a tisková mluvčí T-Mobile, a upozorňuje: „Navíc lze využít při koupi našich slev na chytré telefony.“ (pozn. redakce: telefon oficiálně píší s malým písmenem „m“, my název telefon vždy udáváme s velkým počátečním písmenem).

Doplněno: přečtěte si náš redakční test – T-Mobile Move – recenze levného a vyváženého Androida

Například, kdo si zvolí tarif pro mladé BAV SE (měsíční paušál 228 Kč s DPH) spolu s balíčkem Internet mobilu Klasik (239 Kč s DPH měsíčně), pořídí T-Mobile move za 499 Kč s DPH. Bez datového zvýhodnění by však přišel na 2 499 Kč s DPH. To je (zatím) nejnižší zahajovací cena chytrého telefonu u našich operátorů, nikoliv však co se týče cen všech aktuálně prodávaných smartphonů. Ještě levnější je v současné době Vodafone 845, který vyjde bez zvýhodnění na 2 477 Kč. Ten je ovšem na trhu již od minulého roku a jeho cena šla dolů. Pro spravedlivé posouzení si tedy raději počkáme na chystaný Vodafone 858 Smart, který by měl cenu ještě více stlačit.

T-Mobile move je ideálním řešením pro začínající uživatele chytrých telefonů a mobilního internetu. Je vybaven operačním systémem Android 2.2. Dotykový displej s úhlopříčkou 2,8’’ a rozlišením QVGA nabídne dostatečný komfort nejen pro prohlížení webu, ale i sledování videa například z YouTube. Aplikace, ať už předinstalované nebo stažené z Android Marketu, zajistí jednoduché spojení s přáteli pomocí Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítí.

Telefon má 600 MHz procesor a 150 vnitřní paměti. Samozřejmostí je podpora rychlých sítí s možností stahování rychlostí až 7,2 Mb/s (HSDPA). Ve výbavě nechybí ani 2 Mpx fotoaparát, GPS či on-line Google mapy. Hudební či jiné soubory uživatele je možné uložit na paměťovou kartu s kapacitou až 32 GB. T-Mobile Move bude v nabídce ve dvou barevných provedeních – s černým, nebo fialovým krytem.

ČLÁNKY:,
Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

DNES  |    |  diskuze (1)

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

DNES  |    |  7 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Android 8.0 Oreo trápí nečekané problémy s budíkem

Android 8.0 Oreo trápí nečekané problémy s budíkem

DNES  |    |  diskuze (1)

Není žádným překvapením, že nejnovější Android trápí od spuštění několik málo problémů. O jejich budoucí opravě není pochyb, ovšem nyní vám i…

Mobilní zobrazení