Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

T-Mobile Move je odpovědí na levné Androidy Vodafonu

  |  5 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

T-Mobile od 1. června zařazuje do své nabídky velmi levný smartphone T-Mobile Move s dotykovým displejem a operačním systémem Android 2.2. Základní cena činí velice atraktivních 3099 korun s DPH.

T-Mobile Move = převlečený Alcatel OT-908

„Na pořízení chytrého telefonu už nejsou potřeba horentní sumy. T-Mobile move zpřístupní nejmodernější přístroje všem zájemcům nejen z řad našich zákazníků,“ říká Martina Kemrová, senior manažerka firemní komunikace a tisková mluvčí T-Mobile, a upozorňuje: „Navíc lze využít při koupi našich slev na chytré telefony.“ (pozn. redakce: telefon oficiálně píší s malým písmenem „m“, my název telefon vždy udáváme s velkým počátečním písmenem).

Doplněno: přečtěte si náš redakční test – T-Mobile Move – recenze levného a vyváženého Androida

Například, kdo si zvolí tarif pro mladé BAV SE (měsíční paušál 228 Kč s DPH) spolu s balíčkem Internet mobilu Klasik (239 Kč s DPH měsíčně), pořídí T-Mobile move za 499 Kč s DPH. Bez datového zvýhodnění by však přišel na 2 499 Kč s DPH. To je (zatím) nejnižší zahajovací cena chytrého telefonu u našich operátorů, nikoliv však co se týče cen všech aktuálně prodávaných smartphonů. Ještě levnější je v současné době Vodafone 845, který vyjde bez zvýhodnění na 2 477 Kč. Ten je ovšem na trhu již od minulého roku a jeho cena šla dolů. Pro spravedlivé posouzení si tedy raději počkáme na chystaný Vodafone 858 Smart, který by měl cenu ještě více stlačit.

T-Mobile move je ideálním řešením pro začínající uživatele chytrých telefonů a mobilního internetu. Je vybaven operačním systémem Android 2.2. Dotykový displej s úhlopříčkou 2,8’’ a rozlišením QVGA nabídne dostatečný komfort nejen pro prohlížení webu, ale i sledování videa například z YouTube. Aplikace, ať už předinstalované nebo stažené z Android Marketu, zajistí jednoduché spojení s přáteli pomocí Facebooku, Twitteru a dalších sociálních sítí.

Telefon má 600 MHz procesor a 150 vnitřní paměti. Samozřejmostí je podpora rychlých sítí s možností stahování rychlostí až 7,2 Mb/s (HSDPA). Ve výbavě nechybí ani 2 Mpx fotoaparát, GPS či on-line Google mapy. Hudební či jiné soubory uživatele je možné uložit na paměťovou kartu s kapacitou až 32 GB. T-Mobile Move bude v nabídce ve dvou barevných provedeních – s černým, nebo fialovým krytem.

ČLÁNKY:,
Podle Applu jsme již blízko k tomu, aby počítačům odzvonilo

Podle Applu jsme již blízko k tomu, aby počítačům odzvonilo

DNES  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

Společnost Apple odvysílala novou reklamu. Jde o příběh holčičky, která užívá iPad Pro v různých situacích. Pointu minutového videa naleznete v…

Honor Holly 4 míří do Evropy pod názvem Honor 6A Pro

Honor Holly 4 míří do Evropy pod názvem Honor 6A Pro

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Honor je jeden z mála výrobců, který pouští do různých částí částí světa ten samý smartphone pod různými jmény. To platí…

Operátoři útočí. Nové balíčky nejsou neomezené, spíše podvodné

Operátoři útočí. Nové balíčky nejsou neomezené, spíše podvodné

DNES  |  Jakub Fišer  |  3 komentáře

Blíží se nový rok a trojice hlavních operátorů již představila plány na rok 2018. Ten se podle nich ponese v duchu…

Mobilní zobrazení