Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Sygic GPS Navigation: proč je ideální do zahraničí

  |  15 komentářů  |  autor: sponzorovaný obsah

Proč kupovat speciální navigaci do auta, když vám může mnohem lépe posloužit váš chytrý telefon? A proč kupovat off-line navigaci, když on-line je zdarma?

Navigace je v autě velkým pomocníkem a to nemusíte ani vyrazit za hranice naší republiky. Často je potřeba najít nějakou zapadlou uličku či zjistit, kudy že bychom se to měli vydat do sousedního okresu, abychom si zbytečně nezajížděli.

Zabudované tovární navigace stojí desítky tisíc a není jisté, zda si je od vás přes noc nějaký nenechavec nevypůjčí. Levnější a elegantnější řešení je využít svůj mobilní telefon. Chytré telefony se dnes mohou pochlubit jak velmi kvalitními displeji, tak velkou pamětí. Problém nastává s aktualizacemi map, za které si společnosti účtují velké poplatky, či s nutností připojení k internetu, které se může velmi prodražit.

Bez poplatků za internet

Sygic GPS Navigation pro Android na to jde jinak. Chytře. Mapy si do svého smartphonu stáhnete v pohodlí domova a telefon pak používáte jako klasickou off-line navigaci. Nemusíte se proto bát poplatků za datové přenosy, které bývají (zejména v zahraničí) dost vysoké. Nalezení trasy, automatické přeplánovávání trasy za jízdy atd. je velmi rychlé pokaždé, protož na rozdíl od on-line navigací není závislé na rychlosti mobilního internetu. Ta jak víme kolísá podle kvality místa, kde se zrovna nacházíme.

V ceně tohoto produktu je doživotní bezplatná aktualizace map a to včetně aktualizace databáze rychlostních omezení, měření rychlosti či zajímavých míst. Jde samozřejmě o plnohodnotnou navigaci, která nabízí nejen klasické, ale i velmi profesionální služby. Z dlouhého seznamu funkcí a výhod jmenujme například hlasové navigování kompletně v češtině, asistenta pro jízdu v pruzích, 3D pohled na města i krajinu, měření rychlosti a zobrazení rychlostního omezení s možností zvukového varování či speciální navigace pro chodce. Na dovolené tak budete stále vědět, kde se přesně nacházíte a kudy se dostat k památkám či naopak zpět k vozu.

Buďte nároční!

V rámci pokročilého hledání můžete cíl cesty vyhledat nejen přímo podle názvu ulice (nemusíte si tak pamatovat název města), ale také dle čísla domu, poštovního směrovacího čísla nebo konkrétní souřadnice. Hodit se může také navigace pomocí POI, to když si třeba budete pamatovat, že vedle v ulici byla zajímavá restaurace. Velkým pozitivem je inteligentní hledání, které dokáže identifikovat cíl i přes případný překlep. Tvorba trasy pomocí průjezdných bodů je samozřejmostí.

Trasu si následně můžete nejen uložit, ale také rozličně upravit včetně zadání počátečního bodu nezávisle na aktuálním umístění. To se hodí třeba ve chvíli, kdy vám zavolá kamarád a prosí o pomoc s navigováním. Zajímavostí je také integrace do sociálních sítí Facebook a Twitter, zobrazení přátel na mapě, nebo statistiky ujetých tras a profilů převýšení v Cestovním deníku. Za poplatek je možno sledovat intenzitu dopravy na trase a vyhnout se tak zácpám.

Sygic GPS Navigation je kompatibilní s operačními systémy Android 2.0, 2.2, 2.3 a 4.0. Do audiosystému automobilu jej integrujete, dle výbavy vozu, pomocí Bluetooth či kabelu. Obsahuje mapy celé Evropy s bezplatnou doživotní aktualizací.

Kde koupit

Sygic GPS Navigation si můžete objednat v internetovém obchodě Sunnysoft nebo v jeho specializovaných prodejnách se smartphony a příslušenstvím.

Tip: Pro bezpečnější cestování si můžete v Sunnysoftu vybrat pro váš telefon i vhodný držák nebo nabíječku.

ČLÁNKY:

Diskuze

avatar
10 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
MaxPTorgumuhamad.leeJanZe3gg Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Arny
Arny

Není to špatná navigace. Teď ve verzi pro iOS vylepšili to, že se nemusí stahovat všechny mapy (Evropa cca5G) ale jen potřebné. Jen by se měli zamyslet nad příjemnějším ovládáním – měli by to vývojáři dát do ruky někomu, kdo tuhle navigaci nezná a sledovat jak tápe a vylepšit to. Chybí mi snadnější přístup k některým položkám, keré jsou dost utopené v menu např. Ukázat na mapě, změna trasy- ekonomická, rychlá atd. Oproti v androidu vestavěné Google navigaci si nelze snadno vybírat trasu z mapy. Nenašel jsem možnost vyhnout se uzavírce. (navigace připojená online uzavírku neznala) Tento týden jsem to… Číst vice »

Marian
Marian

Proč tento článek není označen jako reklamní sdělení?
Sygic je dobrá navigace, akorát je škoda, že jim z mobilních platforem chybí windows phone.

Luboš Srb
Luboš Srb

Dobrý den, článek je označen za inzerci, před jeho otevřením vidíte pod ním kategorii „placená inzerce“.

thegrid
thegrid

ježkovi oči, jsem si toho nevšiml a říkal jsem si, že obsahová hodnota = 0

Tomáš
Tomáš

Laický dotaz – když nemá smartphone elektronický kompas, bude navigace fungovat normálně, tak, že budu mít směr trasy pořád nahoře? :-) Díky za info.

Luboš Srb
Luboš Srb

Dobrý den, ano, pokud je to navigace, dokáže i bez kompasu určit podle směru jízdy, kam jedete a podle toho umístit šipku.

thegrid
thegrid

to dokáže dnes každá, nashle

Tomáš
Tomáš

Díky!

audis
audis

Sygic bohužel nemá kompletní čísla popisná v ČR. Z tohoto důvodu doporučuju také velmi dobrou navigaci BeOnRoad. Otestováno. Ještě časem otestuju Ndrive (zatím vypadá schopně, také má čísla popisná a také má velmi dobrou práci s mapou jako předchozí dvě).

Navigon má sice čísla popisná, ale práce s mapou je nesnadná a často neumožnuje základní věci.

Honza20
Honza20

Opravdu bych ocenil i test navigace Navigon? Neplánujete nějaké porovnání? Tohle by jistě zajímalo mnoho lidí.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Xiaomi Redmi Note 6 Pro uniká už i na živých snímcích

Xiaomi Redmi Note 6 Pro uniká už i na živých snímcích

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Čínské Xiaomi uvedlo model Redmi 6 Pro už v červnu, teď v září pak začaly jeho prodeje v Indii. Nyní na videu…

Blíží se prodej Xperie XZ3 na českém trhu, známe podrobnosti

Blíží se prodej Xperie XZ3 na českém trhu, známe podrobnosti

DNES  |  Jakub Fišer  |  2 komentáře

Dlouho očekávaný vlajkový model od japonské společnosti Sony jménem Xperia XZ3 by měl v příštích dvou týdnech dorazit na…

Twitter brzy znovu zavede chronologické řazení příspěvků

Twitter brzy znovu zavede chronologické řazení příspěvků

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Zástupci sociální sítě Twitter oznámili, že brzy umožní zobrazování tweetů v obráceném chronologickém pořadí, tedy bez algoritmů. Tedy tak, jak…

Mobilní zobrazení