Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei Mate 10 | bezrámečkový telefon | iPhone X | čtečka tváře | Galaxy S8 | Android Oreo aktualizace

Šťastný tarif od SAZKAmobilu: Levné volání a šance vyhrát miliony

  |  2 komentáře  |  autor: Luboš Srb

SAZKAmobil dnes představil svůj první paušální tarif – náležitě nazvaný Šťastný tarif, který má zlákat další zákazníky nejen na výhodnou nabídku (1000 minut hovoru + 100 MB dat za 377 korun měsíčně), ale také na jedinečnou příležitost být každý měsíc ve hře o miliony.

Tip: SAZKAMobil: Dobíjení a šance vyhrát miliony Čechy táhne

Nový Šťastný tarif od SAZKAmobilu přináší za 377 korun měsíčně o něco výhodnější cenové podmínky, než dosavadní předplacenka. Užít si můžete například více než 16 hodin hovorů nebo pro běžné potřeby zcela dostatečných 100 MB dat k mobilnímu připojení na internet. Platí se však za každou SMS a MMS zprávu, stejně tak jako za další jednotku po vyčerpání těch nad rámec tarifu.

„Potvrdilo se nám, že zákazníci nejvíce oceňují zajímavé odměny za dobití a také možnost zúčastnit se číselné loterie SAZKAmobil šance, kde lze vyhrát i jackpot v minimální hodnotě čtvrt milionu korun.“ shrnuje úspěch Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

U předplacenky SAZKAmobilu jsou sice také výhodnější podmínky, a to od dobití částky alespoň 300 korun, ovšem nová paušálová nabídka tohoto virtuálního operátora je ještě o něco výhodnější. Na druhou stranu, zákazník musí být rozhodně aktivnější, než v případě předplacenky, aby paušální služby plně využil.

Můžeme tak říci, že jak nová paušálová nabídka, tak i dosavadní předplacenka, si zřejmě najdou své vlastní zákazníky.

Šťastný tarif za 377 Kč měsíčně

V rámci tarifuNad rámec tarifu
Volání do všech sítí v ČR1 000 minut0,90 Kč/min
SMS do všech mobilních sítí v ČR0,90 Kč/kus
SMS do pevné sítě4,90 Kč/kus
MMS do všech sítí v ČR4,90 Kč/kus
Mobilní internet100 MB a poté 32 kB/sekundu47 Kč za dalších 100 MB

Tarifikace je stejně jako u předplacenky 60+1, tedy účtuje se po 1. minutě hovoru po vteřinách.

Slosování pro předplacenkáře i paušálisty

SAZKAmobil i nadále nabízí atraktivní a ojedinělou možnost být každý měsíc ve hře o peněžitý jackpot. Zatímco u předplacenkářů musíte každý měsíc dobíjet částkou alespoň v hodnotě 200 korun, abyste se dostali do slosování, paušálistům stačí jen zaplatit fakturu a okamžitě jsou ve hře – opět za každých 200 korun. A vzhledem k tomu, že tarif vychází na 377 korun, bude možné zaplatit dopředu například 400 korun a získat tak dvojitou šanci o jackpot. Rozdílná částka se pak automaticky převede do dalšího měsíce vyúčtování.

Šťastný tarif dorazí v květnu, přechod bude možný

Od května (nejpozději od pondělí 4. května) si budete moci nový Šťastný tarif od SAZKAmobilu pořídit. A to následovně:


  1. Kupte si předplacenou SIM kartu od SAZKAmobilu.
  2. Aktivujte ji prvním hovorem.
  3. Dobijte kredit – minimální hodnota pro aktivaci Šťastného tarifu je 400 Kč. Kredit v okamžiku přechodu na tarif operátor použije jako vratnou zálohu, kterou vám následně odečte od třetího vyúčtování.
  4. Vyplňte formulář online na www.sazkamobil.cz
  5. Po ověření začněte používat Šťastný tarif. Vše vám operátor potvrdí emailem i SMS zprávou.

Obdobně bude možné přejít z předplacené karty na tarif, také až od května.

Virtuál SAZKAmobil si od svého prvního tarifu hodně slibuje, aktuálně již jeho základna čítá přes 150 tisíc aktivních uživatelů a další desítky tisíc očekává do konce letošního roku. Cílem je stát se absolutní jedničkou mezi virtuálními operátory – tedy pokud už ji náhodou teď není (ostatní virtuálové totiž neuvádějí svá čísla, takže lze pouze odhadovat, jak si ostatní stojí).

ČLÁNKY:, ,
Nokia 7: skleněný design, čistý Android a příznivá cena

Nokia 7: skleněný design, čistý Android a příznivá cena

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Již v pořadí pátý smartphone se vzkřísenou legendární značkou, Nokia 7, se snaží zaujmout poměrem cena/výkon, nebo podle slov výrobce ještě spíše…

Očekávané HTC U11 Plus se poprvé objevilo v benchmarku

Očekávané HTC U11 Plus se poprvé objevilo v benchmarku

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Před nedávnem jsme se dozvěděli, že HTC zve na událost, která proběhne 2. listopadu. Pravděpodobně představí vlajkovou loď jménem HTC U11 Plus.…

Recenze Nokia 8: je to vůbec vlajková loď?

Recenze Nokia 8: je to vůbec vlajková loď?

VČERA  |  Tomáš Drahoňovský  |  10 komentářů

Finská společnost se snaží vrátit na výsluní. Cestou světem ztratila mnoho ze svého lesku, obrali ji o patenty, kreativní mozky a teď…

Mobilní zobrazení