Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Stačí chytrá zásuvka a domov ovládnete telefonem, ať jste kdekoliv

  |  komentovat  |  autor: sponzorovaný obsah

Řešení se jmenuje Koogeek. Jde o jednoduché, ale velmi chytré zařízení, které zapojíte do zásuvky a pomocí telefonu pak můžete jednoduše ovládat různé spotřebiče a elektronická zařízení, která do zásuvky zapojíte. Klidně z druhého konce světa.

Stačí málo a vaše domácnost může být o něco chytřejší. Pokud používáte iPhone, můžete si pořídit chytrou zásuvku Koogeek. Tu jen zapojíte do klasické zásuvky a vzhledem k průchozímu řešení do ni dále můžete zapojovat různé spotřebiče, elektronická zařízení, nebo třeba světla. A přes svůj telefon pak odkudkoliv na světě můžete zásuvku, respektive připojené spotřebiče, jednoduše ovládat.

Chytrá zásuvka má evropskou koncovku, takže ji připojíte i v České republice. A pomocí Wi-Fi ji pak připojíte k domácí Wi-Fi, aby měla zásuvka přístup k internetu a bylo možné ji ovládat s pomocí telefonu třeba i od protinožců. Výrobce vsadil na propracovaný systém Apple HomeKit, přičemž k dispozici je dokonce i hlasové ovládání s využitím asistentky Siri. Vše tedy funguje jako z budoucnosti, ať už budete mít po ruce iPhone, iPad, iPod touch, nebo třeba Apple Watch.

A co s touto chytrou zásuvkou Koogeek můžete konkrétně ovládat? Prakticky cokoliv, ale asi nejzajímavěji vypadá dálkové nebo dokonce automatické ovládání osvětlení. V aplikaci v telefonu můžete nastavit, aby se vám třeba lampička, nebo osvětlení v obýváku spustilo každý den ve večerních hodinách, nebo v dobu, kdy chodíte z práce domů. Záleží jen na vás, jaké scénáře využití vás napadnou. Stejně tak je možné zvolit, kdy se má třeba osvětlení vypínat. Přijít vhod pak může i monitorování energetické spotřeby.

U zahraničního prodejce Cafago.com nyní probíhá speciální akce, ve které můžete tuto chytrou zásuvku sehnat za pouhých 24,98 dolarů, tedy 550 korun. Jde tedy o nebývale vysokou téměř 70 % slevu.

Stačí dlouho neváhat a u objednávky použít slevový kód „OCP1“, který bude platný nejpozději do 31. října nebo do vyčerpání zásob. Z důvodu atraktivity nabídky pak čekejte, že zboží vám prodejce pošle nejdříve za 7-15 dnů.

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Phablet LG V40 v přípravě? Zatím se mu přezdívá Storm

Phablet LG V40 v přípravě? Zatím se mu přezdívá Storm

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Ještě sice nebylo představeno ani LG G7 ThinQ, již teď se ale spekuluje o modelu V40. Díky spolehlivému zdroji se nyní…

Motorola Moto E5 Plus: velký 5,99" displej či 5 000 mAh baterie

Motorola Moto E5 Plus: velký 5,99″ displej či 5 000 mAh baterie

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (1)

Pluskový model Motoroly Moto E5 je o tisícovku dražší, ovšem nabízí o 0,29″ větší displej či o 1000 mAh větší baterii.

Motorola Moto E5: slušný základ za méně než 4 tisícovky

Motorola Moto E5: slušný základ za méně než 4 tisícovky

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Motorola, respektive Lenovo má smartphone i pro ty nejméně náročné uživatele. Vychází na méně než 4 tisícovky. Nové Moto E5 se v…

Mobilní zobrazení