Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Sportovní program ČT4 živě a zdarma v mobilních zařízeních iPhone a iPad

  |  1 komentář  |  autor: Luboš Srb

Česká televize představila mobilní aplikaci pro živé sledování sportovního programu ČT4. Prozatím mohou kanál ČT4 živě a zdarma sledovat majitelé mobilních zařízení iPhone a iPad. Brzy bychom se však měli dočkat i verze pro operační systémy Android a Symbian 3.

Od pátku 17. března 2011 mohou diváci České televize sledovat v mobilu iPhone či tabletu iPad vedle dosavadní zpravodajské ČT24 nově také sportovní program ČT4 živě. Mobilní aplikace nabízí přehled textových zpráv, fotografií k aktuálním výsledkům a událostem a především pak živé vysílání. Aplikace je k dispozici zcela zdarma a stáhnout si ji můžete na stránkách obchodu App Store. V případě používání mobilních dat je zákazníkovi účtován pouze poplatek za přenesená data dle tarifu jeho operátora. Pokud využijete připojení na internet přes Wi-Fi, tak vás sledování nic nestojí.

Doporučujeme: Televizní program ČT24 živě a zdarma na mobilu Apple iPhone

„ČT4 na chytrých mobilech si určitě najde rychle fanoušky. Čtyřka nabízí český sport a špičkové sportovní zážitky z velkých událostí i domácí ligy basketbalu nebo florbalu. Nyní nemusí být sportovní fanoušek ani doma, aby živě viděl zápas nebo závod, který jej zajímá,“ říká výkonný ředitel nových médií České televize Milan Fridrich.

„Začínáme s platformou operačních systému iOS na iPhonech a iPadech, ale pracujeme i na živém vysílání čtyřky v Androidu a Symbianu 3. ČT4 stejně jako ČT24 bude postupně na všech hlavních operačních systémech chytrých telefonů,“ dodává Fridrich.

Mobilní aplikace ČT4 nabídne většinu přímých přenosů v živém vysílání také na displeji mobilního zařízení. Některé sportovní přenosy však zatím diváci naživo neuvidí. Je to dáno rozsahem práv, které k jednotlivý akcím Česká televize vlastní. Takže například fotbalová liga mistrů na kompatibilních zařízeních půjde, ale letošní mistrovství světa v hokeji ne, příští rok už ano.

Dřívější mobilní aplikace se zpravodajskou stanicí ČT24 zaznamenala po půl roce od svého uvolnění velký úspěch. Do svého iPhonu, iPadu a zařízení s operačním systémem Android si ji stáhlo již přes 50 000 uživatelů a další tisíce lidí mají aplikaci staženou ve svých Nokiích se Symbianem 3. U Androidu a Symbianu 3 je však aplikace dostupná pouhých 14 dnů, takže se dá čekat další nárůst. Nová média České televize dále plánují obě mobilní aplikace ČT4 a ČT24 uvést také pro telefony s Windows Phone 7 a popřípadě podle popularity i pro platformy Blackberry a Bada.

ČLÁNKY:,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Lubomír
Lubomír

chci sledovat čt4 zdarma

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Meizu E3: duální fotoaparát, Flyme OS 7, či skvělá cena

Meizu E3: duální fotoaparát, Flyme OS 7, či skvělá cena

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

V Číně byl oficiálně uveden smartphone Meizu E3. Zařízení je plné zajímavého hardwaru, ale jeho cena je stále dost nízká.…

Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  3 komentáře

O telefonu OnePlus 6 se poslední dobou stále více spekuluje. Dozvěděli jsem se například, že po vzoru iPhonu X…

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

VČERA  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

18letá indická dívka, která vlastnila obstarožní Nokii 5233, byla smrtelně zraněna výbuchem zařízení během telefonického hovoru. Čí je to…

Mobilní zobrazení