Mobilizujeme.cz

CAT vstupuje na český trh s odolnými modely CAT B10 a CAT B25

  |  13 komentářů  |  autor:

Společnost CAT (Caterpillar) dnešním dnem zahájila prodej nových superodolných telefonů na českém trhu. Jedná se o modely CAT B10 a CAT B25, které by díky standardu IP67 měly spolehlivě vydržet i nelítostivé podmínky.

Obě novinky v nabídce společnosti CAT vynikají zejména svou vysokou odolností a jsou určeny především lidem, kteří pro svou práci i koníčky potřebují telefon, který obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vysoká odolnost je u obou telefonů CAT B10 a CAT B25 certifikována standardem IP67, který profesionálům pohybujícím se v těžkém terénu i outdoorovým nadšencům zaručuje spolehlivý chod přístrojů v prašném prostředí i všude tam, kde hrozí pád nebo „utopení“.

Odolný smartphone CAT B10 s Androidem a dual SIM

Nabídna výrobce CAT nečítá jen klasické telefony s klávesnicí. Novinka s nižším číselným označením, robustní model CAT B10, je hned plnohodnotný smartphone s operačním systémem Android. Přitom splňuje podmínky certifikace IP67, která zaručuje extrémní odolnost vůči vodě, prachu, těžkým nárazům a mrazu.

Displej modelu CAT B10 o velikosti 3,2″ s rozlišením HVGA (480 x 320 pixelů) je pro lepší ochranu proti poškrábání vybaven bezpečnostním sklem Asahi Strengthened Glass. Telefon pohání 800 MHz procesor Qualcomm napájený baterií s kapacitou 2 000 mAh. CAT B10 navíc podporuje technologii dual SIM pro používání hned 2 SIM karet zároveň.

Odolný klasik CAT B25 s klávesnicí

Mobilní telefon CAT B25 je určen náročným uživatelům, kteří preferují standardní ovládání tlačítky. V tomto případě navíc potěší velkoryse pojatá klávesnice. Model CAT B25 rovněž vyhovuje standardům ochrany IP67 proti prachu, špíně, tvrdým nárazům, mrazu a vodě. Stejně jako model CAT B10 je i CAT B25 vybaven sloty pro dvě SIM karty, tedy funkcionalitou dual SIM.

Součástí balení obou téměř nerozbitných telefonů je praktické příslušenství v podobě karabiny k přichycení telefonu, magnetického kompasu, šroubováku pro snadnou výměnu baterie a SIM karty a handsfree sady se sluchátky.

Dostupnost a cena obou novinek

Oba modely jsou do konce října exkluzivně v prodeji v obchodní síti DATART. Cena za model CAT B25 je 2 990 Kč a za smartphone CAT B10 pak 8 990 Kč. Od listopadu budou oba telefony k dostání také u dalších prodejců spotřební elektroniky.

via: TZ

ČLÁNKY:, ,
Češi přišli s novou aplikací pro předpověď počasí. Je dost dobrá

Češi přišli s novou aplikací pro předpověď počasí. Je dost dobrá

DNES  |    |  26 komentářů

Čeští vývojáři nezaháleli a přišli s velmi zajímavou aplikací, která se zabývá meteorologií. Pokud si myslíte, že se jedná o nějakou jednoduchou aplikaci,…

U O2 si zítra můžete zamluvit iPhone 8, 8 Plus a Apple Watch 3

U O2 si zítra můžete zamluvit iPhone 8, 8 Plus a Apple Watch 3

DNES  |    |  diskuze (0)

Minulý týden představila kalifornská společnost Apple nové produkty. Trojici iPhone 8, 8 Plus, X nebo Apple Watch 3. První dva zmíněné smartphony…

Co se stane, když do vás narazí letící či padající dron? Bolí to

Co se stane, když do vás narazí letící či padající dron? Bolí to

DNES  |    |  diskuze (0)

S tím, jak se drony staly dostupné širokým masám, zároveň stoupá pravděpodobnost, že se budou stávat (a už se stávají) nejrůznější incidenty.…

Mobilní zobrazení