Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

CAT vstupuje na český trh s odolnými modely CAT B10 a CAT B25

  |  13 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Společnost CAT (Caterpillar) dnešním dnem zahájila prodej nových superodolných telefonů na českém trhu. Jedná se o modely CAT B10 a CAT B25, které by díky standardu IP67 měly spolehlivě vydržet i nelítostivé podmínky.

Obě novinky v nabídce společnosti CAT vynikají zejména svou vysokou odolností a jsou určeny především lidem, kteří pro svou práci i koníčky potřebují telefon, který obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vysoká odolnost je u obou telefonů CAT B10 a CAT B25 certifikována standardem IP67, který profesionálům pohybujícím se v těžkém terénu i outdoorovým nadšencům zaručuje spolehlivý chod přístrojů v prašném prostředí i všude tam, kde hrozí pád nebo „utopení“.

Odolný smartphone CAT B10 s Androidem a dual SIM

Nabídna výrobce CAT nečítá jen klasické telefony s klávesnicí. Novinka s nižším číselným označením, robustní model CAT B10, je hned plnohodnotný smartphone s operačním systémem Android. Přitom splňuje podmínky certifikace IP67, která zaručuje extrémní odolnost vůči vodě, prachu, těžkým nárazům a mrazu.

Displej modelu CAT B10 o velikosti 3,2″ s rozlišením HVGA (480 x 320 pixelů) je pro lepší ochranu proti poškrábání vybaven bezpečnostním sklem Asahi Strengthened Glass. Telefon pohání 800 MHz procesor Qualcomm napájený baterií s kapacitou 2 000 mAh. CAT B10 navíc podporuje technologii dual SIM pro používání hned 2 SIM karet zároveň.

Odolný klasik CAT B25 s klávesnicí

Mobilní telefon CAT B25 je určen náročným uživatelům, kteří preferují standardní ovládání tlačítky. V tomto případě navíc potěší velkoryse pojatá klávesnice. Model CAT B25 rovněž vyhovuje standardům ochrany IP67 proti prachu, špíně, tvrdým nárazům, mrazu a vodě. Stejně jako model CAT B10 je i CAT B25 vybaven sloty pro dvě SIM karty, tedy funkcionalitou dual SIM.

Součástí balení obou téměř nerozbitných telefonů je praktické příslušenství v podobě karabiny k přichycení telefonu, magnetického kompasu, šroubováku pro snadnou výměnu baterie a SIM karty a handsfree sady se sluchátky.

Dostupnost a cena obou novinek

Oba modely jsou do konce října exkluzivně v prodeji v obchodní síti DATART. Cena za model CAT B25 je 2 990 Kč a za smartphone CAT B10 pak 8 990 Kč. Od listopadu budou oba telefony k dostání také u dalších prodejců spotřební elektroniky.

via: TZ

ČLÁNKY:, ,
Čekali na iPhone X zbytečně. Policie jim poradila koupit Android

Čekali na iPhone X zbytečně. Policie jim poradila koupit Android

DNES  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

K docela bizární situaci došlo v americkém Lynnwoodu. Místní Apple Store se potýkal s nulovou zásobou naskladněných iPhonů X. Rozhořčení zákazníci…

Natáčejte profesionální video. Stačí telefon a správné příslušenství

Natáčejte profesionální video. Stačí telefon a správné příslušenství

DNES  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Některé společnosti už dávno vyměnily kameru obřích rozměrů za kompaktnější avšak dostatečně šikovný smartphone, třeba už i Česká televize natáčí některé…

Plánuje Doogee telefon se zahnutým displejem po vzoru LG?

Plánuje Doogee telefon se zahnutým displejem po vzoru LG?

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (1)

Dostala se k nám zajímavá zpráva. Čínský výrobce telefonů Doogee má údajně pracovat na telefonu se zahnutým displejem. Mělo by jít…

Mobilní zobrazení