Mobilizujeme.cz

Soutěž o LG Optimus Me – každý den vyhrajte dva telefony

  |  57 komentářů  |  autor:

Vyhrajte si LG Optimus Me, každý den se soutěží o dva telefony. Zodpovězte správně tři otázky, buďte ten správný v pořadí a výhra je vaše. Soutěž o LG Optimus Me probíhá až do 31. července 2011, a tak máte spoustu šancí, že právě v se stanete novým majitelem sympatického smartphonu s Androidem.

LG rozdává každý den dokonce už dva levné smartphony LG Optimus Me. Abyste jeden mohli získat právě vy, je potřeba navštívit uvedenou stránku (www.skola-baleni.cz), odpovědět správně na tři soutěžní otázky a být 100. nebo 350. správně tipující v daný den. Pokud splníte podmínky, výhra je vaše. Jelikož soutěž trvá až do konce července, máte velkou šanci, že právě vy si v některém ze dnů odnesete výhru.

Doporučujeme: naši recenzi telefonu LG Optimus Me.

Přesné znění podmínek soutěže

Soutěžící na stránkách soutěže vyplňuje test o 3 otázkách. Každá otázka má 3 možné odpovědi, ze kterých je vždy jen jedna správná. Správné odpovědi jsou předem označeny atributem v redakčním systému webu. Soutěžící splní test, pokud zodpoví všechny 3 otázky správně. Každý soutěžící může soutěžit opakovaně, maximálně však jedenkrát denně po celou dobu konání soutěže. Výhercem se stává ten soutěžící, který v daný den úspěšně dokončí test jako 100. či 350tý v pořadí v součtu za oba weby dohromady.
Každý soutěžící může v soutěži vyhrát pouze jednou. Pokud by stejný soutěžící vyhrál v soutěži podruhé, nemá nárok na další výhru. Nárok na výhru je v tomto případě postoupen následujícímu soutěžícímu v pořadí. Pokud by i ten vyhrál opakovaně, pokračuje se tímto postupem až k prvnímu soutěžícímu, který v soutěži ještě nevyhrál.

Podle webu se moc nečiníte, mnoho dní nebylo dosaženo ani 350 správných odpovědí, a tak mobil nikdo ty dny nevyhrál (to se ještě hrálo jen o jeden denně). To je rozhodně škoda, nemyslíte? Zapojte i své přátele a udělejte si radost levným smartphonem LG Optimus Me.

Dvojnásobná šance na výhru už stojí za to, tak neváhejte a získejte tento jednoduchý smrtphone s Androidem!

ČLÁNKY:,
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

VČERA  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

VČERA  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení