Mobilizujeme.cz

Sony Xperia Z4 se ukazuje už i na živých fotografiích

  |  22 komentářů  |  autor:

Na internetu se konečně objevily živé fotografie očekávané vlajkové lodi Sony Xperia Z4. Podívejte se, jak to nadcházející novince sluší!

 SONY-XPERIA-Z4-1-710x947

Na prvním obrázku můžeme vidět telefon zepředu společně s několika ikonami v korejštině, což nám napovídá, že snímky unikly buďto přímo z Jižní Koreje nebo od korejského uživatele nacházejícího se kdekoliv jinde. Zajímavostí na displeji je rozhodnutí Sony nahradit své klasické tlačíko „home“ tradiční ikonou ve tvaru domečku. Uvážíme-li však, že někteří experti i uživatelé přezdívaj redesignu Androidu Lollipop „Playstation“, je to dost ironické.

 SONY-XPERIA-Z4-2-710x947

Na pravé hraně zařízení můžete vidět tlačítko pro zapnutí a vypnutí, které se nenachází ve středu výšky zařízení, ale mírně nahoře. Pod tímto tlačítkem se nachází ještě jedno – pro přepínání hlasitosti, a nakonec plně dole tlačítko snímače fotoaparátu.

 SONY-XPERIA-Z4-3-710x947

Na dalším snímku se zařízení chlubí dobře schovanými, dopředu směřujícími reproduktory. Vlevo dole, vedle nabíjecího kabelu, se pak ještě nachází jeden výřez, pro nějž máme zatím jediné vysvětlení – jeden reproduktor navíc.

 SONY-XPERIA-Z4-4-710x947

Zadní panel zařízení je evidentně vyroben ze skla, a nese na sobě logo technologie Sony G-Lens. Fotografie je ovšem poměrně rozmazaná, proto o fotoaparátu nevidíme žádné další podrobnosti.

 SONY-XPERIA-Z4-5-710x947

Zde máme levou stranu zařízení, na níž se nachází uzavřená krytka, jež evidentně skrývá buďto slot na SIM kartu nebo microSD.

 SONY-XPERIA-Z4-6-710x947

A nakonec na horní hraně nalezneme Jack na sluchátka a napravo něco, co vypadá jako sekundární mikrofon pro redukci hluku během hovoru.

Tak jak se vám očekávaná Xperia Z4 líbí?

Zdroj: Android Authority

ČLÁNKY:, , , ,
Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

VČERA  |    |  diskuze (0)

Google v Indii zavedl novou platební aplikaci a nazval ji Tez, což v hindštině znamená rychlý. A ona je nejen velmi rychlá,ale…

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

VČERA  |    |  diskuze (0)

Někteří z vás se možná v duchu ptali, jestli svůj „bezrámečkový“ smartphone chystá i společnost Vernee, která už přinesla řadu zajímavých telefonů…

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

VČERA  |    |  diskuze (0)

Včera se u HTC děly velké věci. Za 1,1 miliardy dolarů odkoupila společnost Google část této tchaiwanské firmy. HTC tak může dál…

Mobilní zobrazení