Mobilizujeme.cz

Sony Xperia Z4 se ukazuje už i na živých fotografiích

  |  22 komentářů  |  autor:

Na internetu se konečně objevily živé fotografie očekávané vlajkové lodi Sony Xperia Z4. Podívejte se, jak to nadcházející novince sluší!

 SONY-XPERIA-Z4-1-710x947

Na prvním obrázku můžeme vidět telefon zepředu společně s několika ikonami v korejštině, což nám napovídá, že snímky unikly buďto přímo z Jižní Koreje nebo od korejského uživatele nacházejícího se kdekoliv jinde. Zajímavostí na displeji je rozhodnutí Sony nahradit své klasické tlačíko „home“ tradiční ikonou ve tvaru domečku. Uvážíme-li však, že někteří experti i uživatelé přezdívaj redesignu Androidu Lollipop „Playstation“, je to dost ironické.

 SONY-XPERIA-Z4-2-710x947

Na pravé hraně zařízení můžete vidět tlačítko pro zapnutí a vypnutí, které se nenachází ve středu výšky zařízení, ale mírně nahoře. Pod tímto tlačítkem se nachází ještě jedno – pro přepínání hlasitosti, a nakonec plně dole tlačítko snímače fotoaparátu.

 SONY-XPERIA-Z4-3-710x947

Na dalším snímku se zařízení chlubí dobře schovanými, dopředu směřujícími reproduktory. Vlevo dole, vedle nabíjecího kabelu, se pak ještě nachází jeden výřez, pro nějž máme zatím jediné vysvětlení – jeden reproduktor navíc.

 SONY-XPERIA-Z4-4-710x947

Zadní panel zařízení je evidentně vyroben ze skla, a nese na sobě logo technologie Sony G-Lens. Fotografie je ovšem poměrně rozmazaná, proto o fotoaparátu nevidíme žádné další podrobnosti.

 SONY-XPERIA-Z4-5-710x947

Zde máme levou stranu zařízení, na níž se nachází uzavřená krytka, jež evidentně skrývá buďto slot na SIM kartu nebo microSD.

 SONY-XPERIA-Z4-6-710x947

A nakonec na horní hraně nalezneme Jack na sluchátka a napravo něco, co vypadá jako sekundární mikrofon pro redukci hluku během hovoru.

Tak jak se vám očekávaná Xperia Z4 líbí?

Zdroj: Android Authority

ČLÁNKY:, , , ,
Číňané mají roztomilý miniklon iPhonu. Je menší, než byste čekali

Číňané mají roztomilý miniklon iPhonu. Je menší, než byste čekali

DNES  |    |  diskuze (0)

Čínské klony zařízení známých značek nejsou ničím neobvyklým. Jenže když k tomu přidáme i trochu té vlastní invence, vyjde nám něco vskutku originálního.…

Vědci vyvíjejí flexibilní baterii, která může běžet na slané vodě

Vědci vyvíjejí flexibilní baterii, která může běžet na slané vodě

DNES  |    |  diskuze (0)

Ano, je tady další z řady převratných vynálezů, který slibuje zázračnou technologii budoucnosti. Tentokrát sice vědci nehodlají prodloužit výdrž baterie – ačkoliv…

Další únik naznačuje bezdrátové nabíjení v nových iPhonech

Další únik naznačuje bezdrátové nabíjení v nových iPhonech

DNES  |    |  3 komentáře

Představení nových iPhonů pomalu ale jistě klepe na dveře a ve vzduchu i přesto stále visí několik otázek, které ještě nebyly zodpovězeny.…

Mobilní zobrazení