Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Sony Xperia Z3 uniká na fotografiích, nabídne funkci dual SIM?

  |  2 komentáře  |  autor: Vladimír Chlup

Se stále více a více se přibližujícím veletrhem IFA se stupňuje i počet úniků o různých zařízeních, která si pro nás výrobci připravili právě na tento veletrh. Nejinak je tomu i v případě japonského Sony, které si na berlínský veletrh připravilo novou vlajkovou loď, Xperii Z3. Její přesný vzhled nám nyní uniká na obrázcích.

 

Sony Xperia Z3 rozhodně patří k velmi očekávaným telefonům tohoto roku, ale spousta lidí se obává zklamání, kvůli potencionálně malému posunu oproti stávající Xperii Z2. Nový model by měl přijít s takřka identickým procesorem i ostatní výbavou, změn bude pravděpodobně pomálu. Jednou z mála možností je tak odlišit se designem, který Sony dle mého názoru mělo vždy na úrovni. Jak se to Sony povedlo u Xperie Z3 můžete posoudit sami.

Jak si můžete všimnout, vzhledem se nová Xperia Z3 neodchyluje od nastoleného designu OmniBalance. Oproti stávající Xperii Z2 si však můžeme všimnout několika změn. Tentokrát je totiž kovový rám kolem celého telefonu proveden v jedné barvě, což se někomu může líbit, někomu jinému třeba méně. Oproti předchůdci je rámeček také více zaoblený, to by mělo pomoci k lepšímu úchopu celého zařízení.

Většinou nás u telefonů zajímá jejich zevnějšek, u Xperie Z3 nás ale zaujal i vnitřek, kde nalezneme třeba baterii o kapacitě 3 100 mAh. Pokud se pak pozorně podíváte na poslední snímek, zjistíte, že kromě standardního microUSB konektoru zde nalezneme i tři sloty. Jeden bude sloužit pro rozšíření paměti zařízení pomocí microSD karet, druhý poslouží pro SIM kartu. Otázkou tak zůstává, co se třetím slotem. Odpověď je jednoduchá, strčíme do něj druhou SIM kartu. Ano, Xperia Z3 by měla nabídnout funkci dual SIM, což je u vlajkové lodě poněkud neobvyklé. Na stranu druhou by to byl od Sony mistrovský tah, o špičkový telefon s podporou dual SIM je bezesporu zájem, bohužel takových telefonů moc není. Špatnou zprávou by mohla být spekulace, že dual SIM nabídne pouze Xperia Z3 určená pro čínský trh, ovšem je to pouze spekulace, a tak nás třeba Sony příjemně překvapí.

Jasno budeme mít až po představení tohoto telefonu, kterého bychom se měli dočkat 3. září na veletrhu IFA v Berlíně.

Líbila by se vám takto vypadající odolná Xperia Z3? Uvítali byste podporu dvou SIM karet?

zdroj: Ubergizmo.com

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
MaziMarek Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Marek
Marek

Takto tie rámčeky nevyzerajú až tak zle

Mazi
Mazi

Samozřejmě dual SIM bych bral.
Čekam na to už pár let, už to dělá HTC i LG tak se konečně přidá i můj oblíbený vyrobce.
Když SONY děla single/dusl SIM v řadě E i M proč ne Z. Ještě ideálně Z3 compact.A pokdu chce SONY střed trhu pustit kde by ten dual sim už měli. :-)
Parada.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Vyzkoušeli jsme cenově dostupné ochranné pomocníky

Vyzkoušeli jsme cenově dostupné ochranné pomocníky

DNES  |  redakce  |  diskuze (0)

Dostali jsme v redakci možnost otestovat cenově dostupné produkty firmy 3MK. Ta se zabývá výrobou a prodejem ochranných folií…

Výřez v uniklém krytu u Galaxy Note 9 není tlačítko závěrky

Výřez v uniklém krytu u Galaxy Note 9 není tlačítko závěrky

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (1)

Nedávno uniklé rendery obalu na Galaxy Note 9 podle všeho zobrazovaly jedno fyzické tlačítko navíc, nacházející se na rámu…

Instagram vám ukáže, kolik času jste v aplikaci strávili

Instagram vám ukáže, kolik času jste v aplikaci strávili

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Zdá se, že v poslední době je v módě snažit se uživatelům ukázat, kolik času tráví zíráním do displejů…

Mobilní zobrazení