Mobilizujeme.cz

Sony Xperia Miro byla představena po klikání fanoušků na Facebooku

  |  9 komentářů  |  autor:

Nečekali jsme, že fanoušci Sony svým klikáním tak strašně moc uspíší představení tajné Xperie skrze kanál Sony na Facebooku. Kliknutí bylo ale zdá se hodně, proto vám představujeme výsledek vaší snahy – malý smartphone střední třídy Sony Xperia Miro.

Když jsem psal článek, že svým klikáním uspíšíte představení nové Xperie, netušil jsem, jak brzo se jí můžeme dočkat. Původní datum bylo 22. června, v době psaní a vydání článku (včerejší půlnoc) to bylo 20., včera ráno najednou 18. a dnes, dnes je 13. června a Sony Xperia Miro byla oficiálně představena.

Skoro 30 000 fanoušků se podílelo na uspíšení představení tohoto modelu. Protože však byl telefon představen skrze sociální síť Facebook, moc toho o něm nevíme. Ze specifikací zatím známe 3,5″ dotykový kapacitní displej, 5 Mpx fotoaparát se schopností nahrávat 30 fps video a LED diodou, přední kamerku pro videohovory, Wi-Fi DLNA a opět nejnovější Android 4.0, který bohužel stále chybí vlajkové lodi a dalším top modelům od Sony. Novinka bude dostupná ve čtyřech barevných provedeních – celočerné, celostříbrné, stříbrné se zlatým/béžovým pruhem a v černé s růžovým pruhem.

TIP: Parametry telefonu Sony Xperia Miro najdete v našem katalogu mobilů.

Kdy, kde a za kolik, to oficiálně uvedeno nebylo. Samotného mě však velice mate přístup, který Sony zvolilo pro tento rok. Zatímco ostatní výrobci se dušují, že dají přednost kvalitě na úkor kvantity, Sony na nás letos chrlí jeden model za druhým. Zrovna v této třídě už Sony má modely Xperia U a Xperia Sola, takže si moc neumím představit, s jakým cílem byl tento telefon představen. Uvidíme ale, třeba model Miro něčím překvapí.

Že by displej fungoval jako zrcátko (z angl. mirror > Miro)? Nebo vidíte jiné uplatnění tohoto modelu, či už má Sony ve střední třídě zástupců dost? Napište nám do diskuze, co na novinku říkáte.

http://www.youtube.com/watch?v=XQZ8sS-_KvE

ČLÁNKY:, ,
Číňané mají roztomilý miniklon iPhonu. Je menší, než byste čekali

Číňané mají roztomilý miniklon iPhonu. Je menší, než byste čekali

VČERA  |    |  diskuze (0)

Čínské klony zařízení známých značek nejsou ničím neobvyklým. Jenže když k tomu přidáme i trochu té vlastní invence, vyjde nám něco vskutku originálního.…

Vědci vyvíjejí flexibilní baterii, která může běžet na slané vodě

Vědci vyvíjejí flexibilní baterii, která může běžet na slané vodě

VČERA  |    |  diskuze (0)

Ano, je tady další z řady převratných vynálezů, který slibuje zázračnou technologii budoucnosti. Tentokrát sice vědci nehodlají prodloužit výdrž baterie – ačkoliv…

Další únik naznačuje bezdrátové nabíjení v nových iPhonech

Další únik naznačuje bezdrátové nabíjení v nových iPhonech

VČERA  |    |  3 komentáře

Představení nových iPhonů pomalu ale jistě klepe na dveře a ve vzduchu i přesto stále visí několik otázek, které ještě nebyly zodpovězeny.…

Mobilní zobrazení