Mobilizujeme.cz

Sony SmartWatch v redakci – ptejte se na to, co vás zajímá

  |  9 komentářů  |  autor:

Do redakce se nám dostaly chytré hodinky SmartWatch od Sony, které v první řadě mají ulehčit používání libovolného Android smartphonu. Pojďme se na ně v rychlosti podívat.

Čím Sony rozhodně dokáže zaujmout, je zajímavé příslušenství, které ke svým mobilním telefonům nabízí. Hodinky SmartWatch jsou o to zajímavější tím, že fungují s libovolným Android telefonem a tím pádem nejsou zájemci omezení značkou Sony. Ze strany Sony se jistě jedná o velmi pozitivní krok, nehledě na podstatně širší základnu potencionálních zájemců.

Hodinky SmartWatch neslouží navíc prioritně k nahrazení ovládání vašeho Androidu, ale tvoří s telefonem zajímavý doplněk, kdy hodinky bez spojení s Androidem jsou sice opravdu pouze hodinkami a mobil se bez nich samozřejmě obejde bez problémů, na druhou stranu, určité věci se pomocí hodinek ovládají opravdu příjemněji.

 

Pro příklad nemusíme chodit daleko, Sony totiž pro hodinky připravilo opravdu spoustu možností, jak si pomocí nich zpříjemnit ovládání vašeho Androidu. Na displeji hodinek, který má rozlišení 128 x 128 pixelů a je samozřejmě plně dotykový, si tedy můžete nechat zobrazit hlavičku přijatého emailu, náhled SMS zprávy, ovládat hudební přehrávač, zahrát si jednoduchou hru pro ukrácení dlouhého času, či se prostě podívat kolik je hodin. Hodinky k veškeré své činosti využívají datové spojení vašeho smartphonu, bez něj bohužel kromě času téměř nic nevzládnou. Na druhou stranu, proč ne?

Za zapůjčení hodinek děkujeme e-shopu Smarty.cz

Zaujaly vás tyto chytré hodinky z dílny Sony? Zajímá vás, jak se používají, co umí, či případně, jak dlouho vydrží nabité a jak moc dobře jsou čitelné na přímém slunečním světle? Ptejte se na cokoli v diskuzi, vaše dotazy zohledníme v plnohodnotné recenzi, kterou pro vás připravujeme.

ČLÁNKY:, , ,
Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

Netflix přidal podporu HDR obrazu v aplikaci pro iPhone a iPad

VČERA  |    |  diskuze (0)

Apple v letošním roce přechází na pokročilejší HDR obraz, ať už jde o novou 4K Apple TV, nové iPhony 8 & 8…

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

Víte, co je antigravitační pouzdro? Jde o šikovnou vychytávku

VČERA  |    |  diskuze (0)

Antigravitační pouzdro je nová vychytávka, která sice váš telefon nezbaví gravitace jako takové, ale dokáže překvapivým způsobem přichytit smartphone na sklo či…

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

Apple v nové reklamě vysvětluje, proč máme iPhone 8 milovat

VČERA  |    |  5 komentářů

Zhruba před dvěma týdny představila kalifornská společnost nové iPhony. Konkrétně se jedná o iPhone 8, 8 Plus a výroční iPhone X. První…

Mobilní zobrazení