Mobilizujeme.cz

Sony představuje Xperii Acro S – další smartphone s certifikaci Playstation

  |  11 komentářů  |  autor:

I když nemá výsuvný gamepad, jako má Xperia Play, přeste se honosí certifikací Playstation. Řeč je o novince Sony Xperia Acro S, kterou společnost Sony právě představila. Z výbavy nejvíce zaujme HD displej, 12 Mpx fotoaparát, Android 4.0 či zvýšená odolnost.

Druhou novinkou, kterou společnost Sony dnes představila, je model Sony Xperia Acro S. Tento telefon přichází s certifikací Playstation, zároveň potom se zvýšenou odolností proti prachu a vodě pod certifikacemi IP55 a IP57. Potěší přítomnost Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich přímo z výroby.

Dominantou modelu je jistě 4,3″ displej s rozlišením 720 x 1280 px. Svižný provoz telefonu zajišťuje 1,5 GHz dvoujádrový procesor, který spolupracuje s 1 GB operační paměti. Za pomocí microSD karet si rozšíříte vnitřní pamět s hodnotou 16GB. Na zádech potěší přítomnost 12 Mpx fotoaparátu s mechanickou spouští, LED bleskem a schopností nahrávat HD 1080p videa, zatímco přední kamerka nadchne podporou pro HD 720p video.

Certifikace IP55 – Ochrana proti vniknutí prachu (bez poškozujícího usazování) a potřísnění vodou z trysky (6,3 mm) namířené proti pouzdru z libovolného směru bez poškozujících následků.

Certifikace IP57 – Ochrana proti vniknutí prachu (bez poškozujícího usazování) a proti škodlivým vlivům ponoření do hloubky mezi 15 cm a 1 m.

Tato novinka se zdá být modifikovanou mezinárodní verzí japonské Xperie Acro HD. Některé věci jí však budou scházet. Co ale rozhodně scházet nebude, to je konektor HDMI, funkce DLNA nebo NFC připravené na spolupráci se Sony Smart Tagy. Mnohé též potěší slušná porce energie z baterie o kapacitě 1910 mAh. Telefon se do prodeje dostane ve třetím kvartále tohoto roku v černém, bílém a růžovém provedení za dosud neznámou cenu.

Myslíte si, že má Xperia Acro S šanci uspět? Nepodobá se až příliš ostatním modelům? Nebo ji prodá zvýšená odolnost a certifikace Playstation? Napište nám do diskuze svůj názor.

http://www.youtube.com/watch?v=hF8DFhnYyUE

ČLÁNKY:, ,
Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

DNES  |    |  diskuze (0)

Google si po příchodu na indický trh liboval ve vývoji levných zařízení s čistým Androidem. Projekt s názvem Android One by teď mohl…

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

DNES  |    |  diskuze (0)

Modelová řada Galaxy A od Samsungu je velice oblíbená. A to hlavně díky prémiovému designu nebo kvalitní výbavě. Do představení modelů Galaxy…

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

DNES  |    |  diskuze (0)

Čínský Alcatel produkuje smartphony, které svou výbavou většinou spadají do střední nebo nižší třídy. A výjimkou zřejmě nebudou ani čtyři chystaná zařízení,…

Mobilní zobrazení