Mobilizujeme.cz

Sony Ericsson Jalou: módní véčko, jehož vzorem je diamant

  |  komentovat  |  autor:

Společnost Sony Ericsson představila stylový mobilní telefon, model Jalou. Tento malý přístroj, který je kratší než rtěnka, je jak působivým doplňkem, tak i výkonným telefonem se zajímavými funkcemi.

Sony Ericsson Jalou má oslovit dívky a ženy, které rádi nakupují, čtou stylové magazíny a chtějí být vždy „in“. Nový model Jalou zaujme neotřelým designem. Speciálně navržený telefon ve tvaru diamantu s vnějším 1,3“ monochromatickým displejem je elegantním a užitečným doplňkem.

Pouhým stiskem tlačítka se z hlavního 2“ displeje stane plnohodnotné zrcátko, které dokonale a zároveň diskrétně nahradí to klasické. Praktické jsou také kompaktní rozměry telefonu, který má pouhých 73 mm na výšku a váží necelých 84 gramů.


Telefon se v Česku začne prodávat v černém provedení

Zajímavá je také aplikace Walk Mate, která uživateli kontroluje počet ušlých kroků a jeho momentální kondici. Další nová aplikace zase pravidelně aktualizuje informace o znamení zvěrokruhu či speciálních akcích v průběhu celého roku.


Oficiální lifestylové fotografie – Sony Ericsson Jalou

Telefon má ve své výbavě 3,2 Mpx fotoaparát s až 3,2x digitálním zoomem a slabší přisvětlovací LED diodou chytře schovanou vedle vnějšího displeje. Nechybí funkce Photo fix, díky níž lze jednoduše upravit jas a kontrast snímků. Autofocus ovšem schází. Videohovory lze uskutečnit pomocí hlavního fotoaparátu.

TIP: Pro podrobné parametry navštivte katalog mobilů – Sony Ericsson Jalou


Oficiální lifestylové fotografie s módním véčkovým telefonem Sony Ericsson Jalou

Hudbu ve vysoké kvalitě lze kromě formátu MP3 poslouchat i prostřednictvím stereo FM rádia s RDS. Funkce rozpoznávání hudby TrackID pak umožňuje kdykoliv zjistit jméno interpreta i název právě přehrávané skladby.

Sony Ericsson Jalou podporuje sítě třetí generace, což se bude hodit pro rychlý přístup k internetovým stránkám, například k serveru YouTube, jehož přímou podporu model Jalou nabízí. Současně umožňuje důkladné vyhledávání tras pomocí Google Maps či nahrávání videí a snímků na oblíbené sociální sítě.

Sony Ericsson Jalou bude v České republice dostupný ve čtvrtém čtvrtletí roku 2009 v černém barevném provedení. Cena zatím nebyla uvedena.

ČLÁNKY:
Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (0)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

Mobilní zobrazení