Mobilizujeme.cz

Smartphony Huawei Ascend W1 a W2 budou představeny na veletrhu CES 2013

  |  3 komentáře  |  autor:

Méně než měsíc zbývá do zahájení konference CES 2013, která se bude konat tradičně v Las Vegas. A také méně než měsíc zbývá do představení nových chytrých telefonů Huawei Ascend W1 a W2. Novinky budou zřejmě k dispozici na stánku čínské společnosti Huawei přímo v místě konání konference.

Kromě novinek z dílen asijské firmy Huawei můžeme očekávat celou řadu dalších zajímavých smartphonů. Pokud se poštěstí, ukáže se na konferenci i nový Samsung Galaxy S IV. Co se týče Huawei Ascend W1 a W2, jedná se o dva naprosto rozdílné telefony. Zatímco model Ascend W1 se zařadí do kategorie nižší třídy, Ascend W2 chytne volnou pozici mezi smartphony vyšší třídy.

Huawei Ascend W1

Očekává se, že Huawei Ascend W1 bude vybaven 4,3″ displejem s WVGA rozlišením, které odpovídá šířce 480 pixelů a výšce minimálně 640 pixelů. Pod kapotou bychom našli dvoujádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, operační paměť RAM 512 MB a interní paměť 4 GB. Nebudou chybět ani přední a zadní fotoaparát. Zatímco nad krytem, který chrání baterii, najdeme foťák s rozlišením 5 Mpx, nad displejem se budeme muset spokojit s webkamerou s VGA rozlišením. Telefon by mohl stát zhruba 240 dolarů.

Na druhé straně stojí Huawei Ascend W2, který potěší náročnější uživatele o něco více. Kromě toho, že nabídne 8 Mpx fotoaparát na zadní straně s dvojitou přisvětlovací diodou, blýskne se i dvoujádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S4 MSM8960 (frekvence 1,5 GHz). Jistotou je také 1 GB operační paměť RAM. U tohoto modelu prozatím není cena známa.

Huawei Ascend W2

Oba telefony se od ostatních modelů z dílen čínské společnosti Huawei budou odlišovat písmenem W, které souvisí s předinstalovaným operačním systémem Windows Phone 8. Novinky by měly být veřejně otestovány již na nejbližším CESu, který začne 8. ledna.

ČLÁNKY:, , ,
Obyčejná autokamera z Číny je skoro zadarmo, nestojí ani 200 Kč

Obyčejná autokamera z Číny je skoro zadarmo, nestojí ani 200 Kč

DNES  |    |  diskuze (1)

Přímo z Číny můžete každý den sehnat spoustu zlevněného zboží, ale s čím nyní přichází prodejce TomTop, je skoro až neskutečné. Obyčejnou…

Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

DNES  |    |  diskuze (0)

Na český trh vstoupila nová značka Doogee, kterou jste si doposud mohli zakoupit jen od neoficiálních dovozců či přímo ze zahraničí. Nyní…

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

DNES  |    |  diskuze (1)

Minimálně po technologické stránce je nejzajímavějším telefonem od Doogee pro rok 2017 zbrusu nový vlajkový model Mix 2. Částečně sice upouští od…

Mobilní zobrazení