Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Šílenství začíná? Na nový iPhone už čeká první zájemce na ulici

  |  7 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Nové iPhony ještě nejsou představené, stane se tak až za pár hodin, nicméně ani to neodradilo prvního fanatika, který už od neděle čeká na ulici před prodejnou, ve které by se měl prodat vůbec první kus nového iPhonu na světě!

Oficiálně prvním fanatikem, který čeká na nový iPhone před prodejnou Applu, je dvacetiletý student Mazen Kourouche. Prý už čekal fronty na iPhone i v předchozích letech, ale nikdy nebyl první. Tentokrát doufá, že se mu to povede.

A díky časové zóně by se mu to u protinožců v Sydney mělo povést. Je to právě Austrálie, kde Apple každoročně začíná prodeje nového iPhonu o něco dříve, než v jiných zemích. Aby čekání vydržel, ve frontě se střídá s dalšími dvěma kamarády, takže nebude bez jídla, pití, či spánku, než se iPhone začne prodávat.

Jeho cílem je ale nejen to, aby se stal prvním majitelem zbrusu nového iPhonu na světě. V plánu má také coby youtuber okamžitě po zakoupení očekávaného telefonu od Applu natočit tzv. unboxing video pro své fanoušky. Obětuje pro to vše, prý by své místo ve frontě neprodal ani za 50 tisíc dolarů, tedy 1 milion korun. Čeká, že si v dlouhodobém horizontu díky svému počínání ve frontě vydělá podstatně víc.

Nicméně zatím se neví, kdy nové iPhony půjdou do prodeje. Na vysněný iPhone si tak může tento zájemce počkat klidně i více než 10 dnů. Zatím se hovoří o tom, že dnes tj. 12. září budou iPhony představené, 15. září začne předprodej a až 22. září půjdou do samotného prodeje za prvními zájemci, a tedy i na prodejny.

Zbrusu nový iPhone, zatím stále ještě neoficiálně označovaný jako iPhone X, je velmi očekávaný telefon od Applu, který by měl být podle mnohých doslova přelomový. Přinést má bezrámečkový design, OLED displej, výkonnější procesor, vylepšený duální fotoaparát, bezdrátové nabíjení a mnoho dalšího.

Naopak další dva modely, označované zatím jako iPhone 8 a 8 Plus, mají být jen dílčí evolucí. V tělech vycházejících ze sedmičkových iPhonů se mají objevit o něco lepší vnitřnosti.

zdroj: Dailymail

ČLÁNKY:, , , , , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Petr Kropáč
Petr Kropáč

To už je na diagnózu.

Bjørn
Bjørn

Šikula. Život je o prioritách a čekat na nový iPhone by měla být priorita každého rozumného člověka.

Jarda
Jarda

Ty máš dost, co?!

Bjørn
Bjørn

tak to byl samozřejmě sarkasmus…. asi to hovádko ani nevěděl že na „revoluční“ Xko bude čekat další měsíc :D pokud mu nebude stačit supernudná osmička, která je nuda sama a stejná jako šestka.

Martin
Martin

Blázni se vždy najdou, blbé je že iPhone X se nedočkají hned, jen iP8 A 8 Plus.
X až později.

jerry
jerry

Magor

Honza7521
Honza7521

Ještě že Apple existuje, jinak by ti lidé neměly pro co žít. Apple se rovná život, není Apple to je smrt.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
ČR je na tom s pokrytím a rychlostí LTE internetu velmi dobře

ČR je na tom s pokrytím a rychlostí LTE internetu velmi dobře

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Společnost OpenSignal, která se zabývá mapováním bezdrátových sítí po celém světě, zveřejnila novou zprávu se zaměřením na LTE síť. Z analýzy…

Apple Watch zachránily život mladé matce a jejímu synkovi

Apple Watch zachránily život mladé matce a jejímu synkovi

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Elektronika nás obklopuje na každém kroku; za její pomoci se rodíme a, jakkoliv bizarně to může znít, po jejím boku dost…

Záhadný herní smartphone od Xiaomi dominuje v AnTuTu

Záhadný herní smartphone od Xiaomi dominuje v AnTuTu

VČERA  |  Tomáš Richter  |  diskuze (1)

I když jsou smartphony na trhu již hodně dlouho, tak ty herní jsou tady krátce. Vypadá to, že se rýsuje obdobná…

Mobilní zobrazení