Mobilizujeme.cz

Šílenství začíná? Na nový iPhone už čeká první zájemce na ulici

  |  7 komentářů  |  autor:

Nové iPhony ještě nejsou představené, stane se tak až za pár hodin, nicméně ani to neodradilo prvního fanatika, který už od neděle čeká na ulici před prodejnou, ve které by se měl prodat vůbec první kus nového iPhonu na světě!

Oficiálně prvním fanatikem, který čeká na nový iPhone před prodejnou Applu, je dvacetiletý student Mazen Kourouche. Prý už čekal fronty na iPhone i v předchozích letech, ale nikdy nebyl první. Tentokrát doufá, že se mu to povede.

A díky časové zóně by se mu to u protinožců v Sydney mělo povést. Je to právě Austrálie, kde Apple každoročně začíná prodeje nového iPhonu o něco dříve, než v jiných zemích. Aby čekání vydržel, ve frontě se střídá s dalšími dvěma kamarády, takže nebude bez jídla, pití, či spánku, než se iPhone začne prodávat.

Jeho cílem je ale nejen to, aby se stal prvním majitelem zbrusu nového iPhonu na světě. V plánu má také coby youtuber okamžitě po zakoupení očekávaného telefonu od Applu natočit tzv. unboxing video pro své fanoušky. Obětuje pro to vše, prý by své místo ve frontě neprodal ani za 50 tisíc dolarů, tedy 1 milion korun. Čeká, že si v dlouhodobém horizontu díky svému počínání ve frontě vydělá podstatně víc.

Nicméně zatím se neví, kdy nové iPhony půjdou do prodeje. Na vysněný iPhone si tak může tento zájemce počkat klidně i více než 10 dnů. Zatím se hovoří o tom, že dnes tj. 12. září budou iPhony představené, 15. září začne předprodej a až 22. září půjdou do samotného prodeje za prvními zájemci, a tedy i na prodejny.

Zbrusu nový iPhone, zatím stále ještě neoficiálně označovaný jako iPhone X, je velmi očekávaný telefon od Applu, který by měl být podle mnohých doslova přelomový. Přinést má bezrámečkový design, OLED displej, výkonnější procesor, vylepšený duální fotoaparát, bezdrátové nabíjení a mnoho dalšího.

Naopak další dva modely, označované zatím jako iPhone 8 a 8 Plus, mají být jen dílčí evolucí. V tělech vycházejících ze sedmičkových iPhonů se mají objevit o něco lepší vnitřnosti.

zdroj: Dailymail

ČLÁNKY:, , , , , , ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  7 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení