Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

SAZKAmobil vylepšuje nabídku, zejména v datové oblasti

  |  2 komentáře  |  autor: Martin Skořepa

Tuzemský operátor SAZKAmobil přichází se zásadními změnami ve své nabídce tarifů a služeb. Od dubna se mohou zákaznici těšit na kompletní obměnu datových balíčků, díky které klienti získají více dat za nižší cenu. Současně SAZKAmobil zdvojnásobuje oblíbené odměny za dobití a spouští zcela nový tarif.

 „Vnímáme stále rostoucí poptávku po spotřebě mobilních dat, a proto jsme se rozhodli naše portfolio v tomto směru razantně rozšířit. Veškeré změny a novinky jsou maximálně klientsky orientované, což znamená, že se snažíme nabízet více za méně peněz,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel mobilního operátora SAZKAmobil a Finančních služeb Sazky.

Předplacenka

Nové datové balíčky

BalíčekCena
Internet na den 50 MB25 Kč
Internet na měsíc 100 MB50 Kč
Internet na měsíc 500 MB150 Kč
Internet na měsíc 1 GB190 Kč
Internet na měsíc 5 GB390 Kč
Internet na měsíc 10 GB690 Kč

Zásadní obměnou prošla nabídka datových balíčku. „Dosud si mohli naši zákazníci jednorázově koupit maximálně 2 GB dat za 390 Kč. Za stejnou částku nyní nabízíme 5 GB dat a pro zvlášť náročné klienty s velkou spotřebou internetových dat nabízíme balíček s 10 GB.,“ popisuje změny Jan Schmiedhammer. Datové připojení SAZKAmobilu přitom běží na technologii LTE. Další příjemnou informací je, že po vyčerpání vašich dat se připojení k internetu nepřeruší, tak jako u jiných operátorů, ale surfujete dále sníženou rychlostí.

Větší odměny za dobití

Odměna za dobití 300 Kč a více
Levné volání a SMS1,50 Kč/min a 1,30 Kč/SMS
Internet zdarma1 GB
Volání a SMS v sítineomezené
Kredit navíc100 Kč

Ke dvojnásobnému vylepšení dochází i u odměn za dobití, konkrétně při volbě Internet zdarma respektive Kredit navíc (viz tabulka). Podmínkou pro získání těchto benefitů zůstává dobití SIM karty částkou minimálně 300 Kč a registrací v SAZKA Klubu.

Tarify

Nový Šťastný tarif za 407 Kč

Nastavený trend SAZKAmobilu s navyšováním mobilních dat dokonale podtrhuje nová propozice – Šťastný tarif 407, který má už ve svém základu spotřebu dat ve výši 5 GB. U varianty za 397 Kč budou mít zákazníci k dispozici 1 GB dat namísto současných 500 MB.

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Vojtalolo Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
lolo
lolo

Drahé, moooc drahé. Jsou mnohem levnější a nejsou to podpultovky.

Vojta
Vojta

Ja to pro letošek obešel tím, že mám nakoupenejch 10 SIM karet od Kaktusu (v akci 1+1 za 100 Kč), na každé je 100 Kč kreditu a 500 MB (+250 MB na IG, FB.), za tu 100 si dokoupim dalších 500 MB a mám tedy na měsíc 1.25 GB za 50 Kč.

Mám dualSIM telefon, takže můžu vesele měnit každej měsíc.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Recenze Honor Play: multimediální génius

Recenze Honor Play: multimediální génius

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Honoru se pod hlavičkou Huawei povedlo vytvořit stroj, který je tenký, stylový, plný moderních prvků, nabízí špičkové komponenty a…

Xiaomi již chystá druhou generaci herního modelu Black Shark

Xiaomi již chystá druhou generaci herního modelu Black Shark

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Letos v dubnu uvedla čínská společnost na trh nový herní telefon Black Shark. Tento kousek pak zaznamenal úspěch. Proto…

Huawei uniká chystaný model Huawei Y9 (2019)

Huawei uniká chystaný model Huawei Y9 (2019)

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Čínská společnost Huawei boduje hlavně u svých vlajkových modelů. Nezapomínají však ani na slabší kousky. Tyto telefony pak nesou…

Mobilní zobrazení