Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

SAZKAmobil vylepšuje nabídku, zejména v datové oblasti

  |  2 komentáře  |  autor: Martin Skořepa

Tuzemský operátor SAZKAmobil přichází se zásadními změnami ve své nabídce tarifů a služeb. Od dubna se mohou zákaznici těšit na kompletní obměnu datových balíčků, díky které klienti získají více dat za nižší cenu. Současně SAZKAmobil zdvojnásobuje oblíbené odměny za dobití a spouští zcela nový tarif.

 „Vnímáme stále rostoucí poptávku po spotřebě mobilních dat, a proto jsme se rozhodli naše portfolio v tomto směru razantně rozšířit. Veškeré změny a novinky jsou maximálně klientsky orientované, což znamená, že se snažíme nabízet více za méně peněz,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel mobilního operátora SAZKAmobil a Finančních služeb Sazky.

Předplacenka

Nové datové balíčky

BalíčekCena
Internet na den 50 MB25 Kč
Internet na měsíc 100 MB50 Kč
Internet na měsíc 500 MB150 Kč
Internet na měsíc 1 GB190 Kč
Internet na měsíc 5 GB390 Kč
Internet na měsíc 10 GB690 Kč

Zásadní obměnou prošla nabídka datových balíčku. „Dosud si mohli naši zákazníci jednorázově koupit maximálně 2 GB dat za 390 Kč. Za stejnou částku nyní nabízíme 5 GB dat a pro zvlášť náročné klienty s velkou spotřebou internetových dat nabízíme balíček s 10 GB.,“ popisuje změny Jan Schmiedhammer. Datové připojení SAZKAmobilu přitom běží na technologii LTE. Další příjemnou informací je, že po vyčerpání vašich dat se připojení k internetu nepřeruší, tak jako u jiných operátorů, ale surfujete dále sníženou rychlostí.

Větší odměny za dobití

Odměna za dobití 300 Kč a více
Levné volání a SMS1,50 Kč/min a 1,30 Kč/SMS
Internet zdarma1 GB
Volání a SMS v sítineomezené
Kredit navíc100 Kč

Ke dvojnásobnému vylepšení dochází i u odměn za dobití, konkrétně při volbě Internet zdarma respektive Kredit navíc (viz tabulka). Podmínkou pro získání těchto benefitů zůstává dobití SIM karty částkou minimálně 300 Kč a registrací v SAZKA Klubu.

Tarify

Nový Šťastný tarif za 407 Kč

Nastavený trend SAZKAmobilu s navyšováním mobilních dat dokonale podtrhuje nová propozice – Šťastný tarif 407, který má už ve svém základu spotřebu dat ve výši 5 GB. U varianty za 397 Kč budou mít zákazníci k dispozici 1 GB dat namísto současných 500 MB.

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Vojtalolo Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
lolo
lolo

Drahé, moooc drahé. Jsou mnohem levnější a nejsou to podpultovky.

Vojta
Vojta

Ja to pro letošek obešel tím, že mám nakoupenejch 10 SIM karet od Kaktusu (v akci 1+1 za 100 Kč), na každé je 100 Kč kreditu a 500 MB (+250 MB na IG, FB.), za tu 100 si dokoupim dalších 500 MB a mám tedy na měsíc 1.25 GB za 50 Kč.

Mám dualSIM telefon, takže můžu vesele měnit každej měsíc.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Niantic se zaměřil na cheatery v Pokémon GO

Niantic se zaměřil na cheatery v Pokémon GO

VČERA  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Dnes Niantic oznámil změny v postupech proti cheaterům v Pokémon GO. Nová pravidla budou taková, že nejdříve přijdou dvě varování a…

Samsung možná plánuje spojit řadu Note s modely S

Samsung možná plánuje spojit řadu Note s modely S

VČERA  |  Jakub Fišer  |  2 komentáře

Informace o tomto smělém činu přinesl korejský server The Bell. Ten tvrdí, že pusu na špacír si pustil sám zástupce ředitele…

Ulefone Armor 5: první superodolný smartphone s výřezem

Ulefone Armor 5: první superodolný smartphone s výřezem

VČERA  |  Luboš Srb  |  3 komentáře

Číňané nám poskytli exkluzivní oficiální snímky připravovaného telefonu Ulefone Armor 5, který se má zapsat do historie jako první superodolný smartphone…

Mobilní zobrazení