Mobilizujeme.cz

Samsung si nechal patentovat dalších šest jmen pro Galaxy přístroje

  |  komentovat  |  autor:

Světoznámá společnost Samsung si čas od času zarezervuje nová jména pro budoucí představená zařízení vycházející ze série Galaxy, kdy jde především o smartphony, výjimečně o tablety. Nyní do ochrany převedla přesně šest dalších nových jmen.

Již v únoru si firma patentovala pro úspěšnou sérii přístrojů Galaxy čtyři nová jména, kterými byly Galaxy Axiom, Galaxy Awaken, Galaxy Heir a Galaxy Rite. V březnu šlo pak o názvy Galaxy Grand, Galaxy Premier, Galaxy Metrix, Galaxy Legend a Galaxy Velvet. A o měsíc později přešly do ochrany jména Galaxy Sire, Galaxy Perx a Galaxy Lift. Do budoucna si firma s těmito jmény rozhodně nebude muset dělat starosti.

Konkrétně 10. května si vyžádala společnost Samsung ochranu dalších šest jmen pro značku Galaxy. Jelikož se blíží Letní olympijské hry v Londýně, možná budou následující názvy s akcí úzce souviset. Firma si totiž nechala patentovat Galaxy Lunge (v překladu skok), Galaxy Forge, Galaxy Wield, Galaxy Mission, Galaxy Rivet a Galaxy Victory (v překladu vítězství).

zdroj: PhoneArena, LetsGoDigital.org

ČLÁNKY:,
Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

DNES  |    |  diskuze (0)

Čínský Alcatel produkuje smartphony, které svou výbavou většinou spadají do střední nebo nižší třídy. A výjimkou zřejmě nebudou ani čtyři chystaná zařízení,…

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (1)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Mobilní zobrazení