Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Samsung skoro vyhrál, ale podoba Galaxy S III už je na 95 % na světě (aktualizováno, video, vše na jednom místě!)

  |  komentovat  |  autor: Jakub Vrbacký

Do 3. května, kdy má podle všeho být představen Samsung Galaxy S III, zbývá týden a půl, a Samsung už chystá vábničku. Šifrovanou zprávu lze vyluštit a odhalit tak mnohé zajímavosti. O kulišárnách Samsungu více uvnitř článku.

(aktualizováno 27. dubna) Čím blíže je představení Galaxy S III, tím víc informací se dostává na internet, i když se Samsung všemožně snaží, aby vše udržel v tajnosti. Dnes však na internet unikly dvě věci, které dohromady dávají tušit, že už známe finální podobu! Mluvíme tu o úniku z manuálu, a tajné fotce od neznámeho zdroje. Podívejte se sami.

Oba obrázky jsou si tak podobné, že se skoro celý svět shoduje, že přesně takto bude Galaxy S III vypadat. Pořád je tu ale několik pochybností. Zaprvé, podle uniklého manuálu má mít čtyřjádro takt 1,5 GHz, ale ze zprávy (oficiální od Samsungu) o Exynosu 4 Quad, který má být v Galaxy S III nasazen, vyplývá, že maximální takt na jádře je 1,4 GHz. Možná jde o chybku, možná ale uniklý manuál není pravý.

Dále, oproti všem původním spekulacím, jež naleznete níže v odkazovaném článku, se udála jedna změna. Podle manuálu by nyní Galaxy S III měl mít úhlopříčku 4,8″ namísto 4,6″. To ovšem vyvrací údaj 320 PPI, který šlo vyčíst z videa taktéž v odkazovaném článku. Také jsou na obrázku tři tlačítka, což nekoresponduje s testovacími prototypy, které měli defaultní ovládací lištu Androidu 4.0 ICS. Možná ji ale měly právě proto, že šlo o prototypy. Přesto všechno je podle naší redakce tato podoba finální, a to i s těmito drobnými nesrovnalostmi. Co si myslí naši čtenáři? Co si myslí fanoušci či odpůrci Samsungu? Diskutujte pod článkem.

TIP: vše (= parametry, spekulované podoby) o Samsungu Galaxy S III je zde v článku.

(aktualizováno 24. dubna) Dnes pro vás máme další várku informací ohledně nového modelu Galaxy od Samsungu. Nyní už mu definitivně můžeme říkat Samsung Galaxy S III, protože to Samsung sám nepřímo prozradil. Jak? Na Google Play uvolnil aplikaci SAMSUNG mobile UNPACKED 2012, v jejímž popisu několikrát najdeme název Galaxy S III. Aplikace slouží k spuštění live streamu z akce Samsungu přímo ve vašem telefonu.

Druhou informací je možný design Galaxy S III. Podle serveru news.nate.com se jeden zaměstnanec Samsungu nechal slyšet, že pod displejem nalezneme rovnou pětici tlačítek. Tři klasická androidí Menu, Domů a Zpět, a dvě nová – jedno pro údajnou novou službu S-Cloud, druhé pak pro spuštění hlasového ovládání. Tato informace však nebyla potvrzena, a tak stále platí, že konečnou podobu se nejspíše dozvíme až 3. května.

(aktualizováno) Dnes po skončení odpočtu Samsung odhalil teaser video, které vás provede vesmírem a řekne vám, co můžete od nového telefonu čekat. Tedy, spíše vás navnadí, co můžete čekat. Video je pěkné, co si budeme namlouvat, ale abyste jej viděli, musíte na níže odkazované stránce správně poskládat písmenka, jak bylo též řečeno níže. Pokud se vám nechce správnou kombinaci klikat, či nechcete vidět a slyšet, co pro vás Samsung nachystal, přinášíme video zde. Za povšimnutí jistě stojí ovce, jakožto narážka na Apple a jeho iPhone. S novým Galaxy S III se tak prý vymaníte z davu.

http://www.youtube.com/watch?v=8NnVU8R6mAU

(původní text) Za chvíli bude 3. května, tedy den, kdy má být představen Samsung Galaxy S III, nebo jak se nový přírůstek do rodiny Galaxy bude jmenovat. Už za půl dne však Samsung něco odtajní, něco, co označuje jako „A Whole New Universe“. Jak jsme k tomu došli? Podívejte se, na co přisli chlapící (nejen) ze serveru GSMArena.

Jak můžete vidět na obrázku výše, Samsung na svém Twitter účtu zveřejnil následující informaci: „Destination: tgeltaayehxnx“. Bystří followeři šifru v zápětí rozluštili, a tak můžeme číst: „The Next Galaxy“. Ale co víc, na adrese tgeltaayehxnx.com se nachází odpočet, který hlásá, že: „Příští krok přijde brzy“. Kdoví, na co se můžeme těšit.

Ještě jedna zajímavost na závěr. Ve zdrojovém kódu stránky lze nalézt: „Discover how Samsung is about to challenge the way you view the GALAXY once more“. Zdá se, že se tedy rozhodně máme na co těšit. Sledujte odpočet!

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Recenze Sony Xperia XA2 Ultra: těžká kráska s výdrží

Recenze Sony Xperia XA2 Ultra: těžká kráska s výdrží

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Přiznávám, že velké, skutečně velké telefony nejsou moje krevní skupina. Možná i proto jsem se paradoxně těšil, že si…

Microsoft a BlackBerry dají firmám ještě lepší zabezpečení

Microsoft a BlackBerry dají firmám ještě lepší zabezpečení

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Nové strategické partnerství mezi americkým Microsoftem a kanadským BlackBerry má za cíl poskytnout ještě lepší zabezpečení pro firemní klientelu.…

Fixed pen se tváří jako stylus, ale zvládne toho více

Fixed pen se tváří jako stylus, ale zvládne toho více

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Pero pro ovládání dotykových obrazovek nemusí být vždy pouze obyčejná tyčinka, která je na konci přizpůsobena právě k ovládání…

Mobilní zobrazení