Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Samsung skoro vyhrál, ale podoba Galaxy S III už je na 95 % na světě (aktualizováno, video, vše na jednom místě!)

  |  komentovat  |  autor: Jakub Vrbacký

Do 3. května, kdy má podle všeho být představen Samsung Galaxy S III, zbývá týden a půl, a Samsung už chystá vábničku. Šifrovanou zprávu lze vyluštit a odhalit tak mnohé zajímavosti. O kulišárnách Samsungu více uvnitř článku.

(aktualizováno 27. dubna) Čím blíže je představení Galaxy S III, tím víc informací se dostává na internet, i když se Samsung všemožně snaží, aby vše udržel v tajnosti. Dnes však na internet unikly dvě věci, které dohromady dávají tušit, že už známe finální podobu! Mluvíme tu o úniku z manuálu, a tajné fotce od neznámeho zdroje. Podívejte se sami.

Oba obrázky jsou si tak podobné, že se skoro celý svět shoduje, že přesně takto bude Galaxy S III vypadat. Pořád je tu ale několik pochybností. Zaprvé, podle uniklého manuálu má mít čtyřjádro takt 1,5 GHz, ale ze zprávy (oficiální od Samsungu) o Exynosu 4 Quad, který má být v Galaxy S III nasazen, vyplývá, že maximální takt na jádře je 1,4 GHz. Možná jde o chybku, možná ale uniklý manuál není pravý.

Dále, oproti všem původním spekulacím, jež naleznete níže v odkazovaném článku, se udála jedna změna. Podle manuálu by nyní Galaxy S III měl mít úhlopříčku 4,8″ namísto 4,6″. To ovšem vyvrací údaj 320 PPI, který šlo vyčíst z videa taktéž v odkazovaném článku. Také jsou na obrázku tři tlačítka, což nekoresponduje s testovacími prototypy, které měli defaultní ovládací lištu Androidu 4.0 ICS. Možná ji ale měly právě proto, že šlo o prototypy. Přesto všechno je podle naší redakce tato podoba finální, a to i s těmito drobnými nesrovnalostmi. Co si myslí naši čtenáři? Co si myslí fanoušci či odpůrci Samsungu? Diskutujte pod článkem.

TIP: vše (= parametry, spekulované podoby) o Samsungu Galaxy S III je zde v článku.

(aktualizováno 24. dubna) Dnes pro vás máme další várku informací ohledně nového modelu Galaxy od Samsungu. Nyní už mu definitivně můžeme říkat Samsung Galaxy S III, protože to Samsung sám nepřímo prozradil. Jak? Na Google Play uvolnil aplikaci SAMSUNG mobile UNPACKED 2012, v jejímž popisu několikrát najdeme název Galaxy S III. Aplikace slouží k spuštění live streamu z akce Samsungu přímo ve vašem telefonu.

Druhou informací je možný design Galaxy S III. Podle serveru news.nate.com se jeden zaměstnanec Samsungu nechal slyšet, že pod displejem nalezneme rovnou pětici tlačítek. Tři klasická androidí Menu, Domů a Zpět, a dvě nová – jedno pro údajnou novou službu S-Cloud, druhé pak pro spuštění hlasového ovládání. Tato informace však nebyla potvrzena, a tak stále platí, že konečnou podobu se nejspíše dozvíme až 3. května.

(aktualizováno) Dnes po skončení odpočtu Samsung odhalil teaser video, které vás provede vesmírem a řekne vám, co můžete od nového telefonu čekat. Tedy, spíše vás navnadí, co můžete čekat. Video je pěkné, co si budeme namlouvat, ale abyste jej viděli, musíte na níže odkazované stránce správně poskládat písmenka, jak bylo též řečeno níže. Pokud se vám nechce správnou kombinaci klikat, či nechcete vidět a slyšet, co pro vás Samsung nachystal, přinášíme video zde. Za povšimnutí jistě stojí ovce, jakožto narážka na Apple a jeho iPhone. S novým Galaxy S III se tak prý vymaníte z davu.

http://www.youtube.com/watch?v=8NnVU8R6mAU

(původní text) Za chvíli bude 3. května, tedy den, kdy má být představen Samsung Galaxy S III, nebo jak se nový přírůstek do rodiny Galaxy bude jmenovat. Už za půl dne však Samsung něco odtajní, něco, co označuje jako „A Whole New Universe“. Jak jsme k tomu došli? Podívejte se, na co přisli chlapící (nejen) ze serveru GSMArena.

Jak můžete vidět na obrázku výše, Samsung na svém Twitter účtu zveřejnil následující informaci: „Destination: tgeltaayehxnx“. Bystří followeři šifru v zápětí rozluštili, a tak můžeme číst: „The Next Galaxy“. Ale co víc, na adrese tgeltaayehxnx.com se nachází odpočet, který hlásá, že: „Příští krok přijde brzy“. Kdoví, na co se můžeme těšit.

Ještě jedna zajímavost na závěr. Ve zdrojovém kódu stránky lze nalézt: „Discover how Samsung is about to challenge the way you view the GALAXY once more“. Zdá se, že se tedy rozhodně máme na co těšit. Sledujte odpočet!

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Trest smrti za pašování kokainu v krabičkách od iPhonů

Trest smrti za pašování kokainu v krabičkách od iPhonů

20. 1. 2018  |  Jakub Mokříš  |  12 komentářů

Poslední dobou se díky jedné české, velice chytré slečně dostalo pozornosti složité problematice pašování drog. Dotyčná, která poslední dobou tak nějak…

Vivo X20 Plus UD: první se čtečkou otisků prstů pod displejem

Vivo X20 Plus UD: první se čtečkou otisků prstů pod displejem

20. 1. 2018  |  Tomáš Rajnoch  |  6 komentářů

Vivo, v našich končinách sice méně známý výrobce, se postaral o první smartphone, který nabízí čtečku otisků prstů pod displejem. Své…

Názor: Jak moc jste vydíratelní skrz vaše data?

Názor: Jak moc jste vydíratelní skrz vaše data?

20. 1. 2018  |  Jakub Mokříš  |  3 komentáře

Používáním smartphonů, tabletů, nositelné elektroniky, počítačů a v podstatě všech těchto zařízení se na nich stáváme závislými. Tento druh závislosti tak…

Mobilní zobrazení