Mobilizujeme.cz

Samsung připraví pro začátek prodeje až 12 milionů „es osmiček“

  |  3 komentáře  |  autor:

Zbývá méně než měsíc do chvíle, kdy Samsung Galaxy S8 spatří oficiálně světlo světa. Na zahájení si sice ještě počkáme o něco déle, ale i tak Samsung musí pořádně máknout, aby vyprodukoval dostatečný počet zařízení pro své zákazníky. Podle nové zprávy to však precizně zvládne a nachystá opravdu mnoho kousků k prodeji.

Zpráva, která je zmíněna výše, pochází z vyhledávače Naver.com. Do oběhu ji dostal jeden ze zaměstnanců původem z Vietnamu. Ptáte se, jak může někdo takový vědět informace o plánech jihokorejské firmy? Shodou náhod má totiž Samsung výrobní závod umístěný právě v tomto státě, nacházejícím se v jihovýchodní Asii.

Teď už ale zpět ke zprávě. Vypovídá zkrátka o tom, že výroba Samsungu Galaxy S8 již započala, ale to není zdaleka vše. Zpráva obsahuje totiž i čísla a věřte, že zrovna malá nejsou. Dodává totiž, že plán Samsungu zní vyrobit 4,7 milionu zařízení v březnu a dále navázat výrobou 7,8 milionů zařízení v dubnu. Dále však nic nerozebírá a tak kolik bude konkrétně „es osmiček“ a „es osmiček plus“ zatím nevíme.

Každopádně ani jedno z čísel nebylo dosud jihokorejským gigantem potvrzeno, takže je musíme brát stále s rezervou. Nicméně se zdá rozumné, že Samsung chce vyrobit co nejvíce zařízení, než přijde odhalení a následný počátek prodeje. Ostatně tuto snahu naznačují také stále přibývající úniky, zapříčiněné počátkem sériové výroby Samsungu Galaxy S8.

Samsung plánuje oficiální odhalení obou osmičkových modelů na akci Unpacked, která se bude konat 29. března v New Yorku. Další zajímavostí je styl zahájení prodeje, zde se totiž jihokorejská společnost inspiruje od konkurenčního Applu a telefony začne prodávat v jeden jediný den a jedinou chvíli na všech trzích. Tento „jediný den” nastane nejspíš 21. dubna.

Určitě můžeme nakonec dodat jediné, odhalení Samsungu Galaxy S8 a jeho většího bratříčka Samsungu Galaxy S8 Plus bude jistě jedno z největších odhalení Android smartphonů letos. Proto si tedy zapište datum 29. března do notýsku nebo hluboko do paměti, abyste mohli být svědky tohoto grandiózního momentu.

Zdroj: Android Authority

ČLÁNKY:, , , ,
Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

VČERA  |    |  diskuze (0)

Google v Indii zavedl novou platební aplikaci a nazval ji Tez, což v hindštině znamená rychlý. A ona je nejen velmi rychlá,ale…

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

VČERA  |    |  diskuze (0)

Někteří z vás se možná v duchu ptali, jestli svůj „bezrámečkový“ smartphone chystá i společnost Vernee, která už přinesla řadu zajímavých telefonů…

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

VČERA  |    |  diskuze (0)

Včera se u HTC děly velké věci. Za 1,1 miliardy dolarů odkoupila společnost Google část této tchaiwanské firmy. HTC tak může dál…

Mobilní zobrazení