Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

Samsung připraví pro začátek prodeje až 12 milionů „es osmiček“

  |  3 komentáře  |  autor: Jan Hobler

Zbývá méně než měsíc do chvíle, kdy Samsung Galaxy S8 spatří oficiálně světlo světa. Na zahájení si sice ještě počkáme o něco déle, ale i tak Samsung musí pořádně máknout, aby vyprodukoval dostatečný počet zařízení pro své zákazníky. Podle nové zprávy to však precizně zvládne a nachystá opravdu mnoho kousků k prodeji.

Zpráva, která je zmíněna výše, pochází z vyhledávače Naver.com. Do oběhu ji dostal jeden ze zaměstnanců původem z Vietnamu. Ptáte se, jak může někdo takový vědět informace o plánech jihokorejské firmy? Shodou náhod má totiž Samsung výrobní závod umístěný právě v tomto státě, nacházejícím se v jihovýchodní Asii.

Teď už ale zpět ke zprávě. Vypovídá zkrátka o tom, že výroba Samsungu Galaxy S8 již započala, ale to není zdaleka vše. Zpráva obsahuje totiž i čísla a věřte, že zrovna malá nejsou. Dodává totiž, že plán Samsungu zní vyrobit 4,7 milionu zařízení v březnu a dále navázat výrobou 7,8 milionů zařízení v dubnu. Dále však nic nerozebírá a tak kolik bude konkrétně „es osmiček“ a „es osmiček plus“ zatím nevíme.

Každopádně ani jedno z čísel nebylo dosud jihokorejským gigantem potvrzeno, takže je musíme brát stále s rezervou. Nicméně se zdá rozumné, že Samsung chce vyrobit co nejvíce zařízení, než přijde odhalení a následný počátek prodeje. Ostatně tuto snahu naznačují také stále přibývající úniky, zapříčiněné počátkem sériové výroby Samsungu Galaxy S8.

Samsung plánuje oficiální odhalení obou osmičkových modelů na akci Unpacked, která se bude konat 29. března v New Yorku. Další zajímavostí je styl zahájení prodeje, zde se totiž jihokorejská společnost inspiruje od konkurenčního Applu a telefony začne prodávat v jeden jediný den a jedinou chvíli na všech trzích. Tento „jediný den” nastane nejspíš 21. dubna.

Určitě můžeme nakonec dodat jediné, odhalení Samsungu Galaxy S8 a jeho většího bratříčka Samsungu Galaxy S8 Plus bude jistě jedno z největších odhalení Android smartphonů letos. Proto si tedy zapište datum 29. března do notýsku nebo hluboko do paměti, abyste mohli být svědky tohoto grandiózního momentu.

Zdroj: Android Authority

ČLÁNKY:, , , ,
Dívka se nedožila rána. Ve spánku ji zasáhl proud z nabíječky

Dívka se nedožila rána. Ve spánku ji zasáhl proud z nabíječky

VČERA  |  Tomáš Richter  |  9 komentářů

Většina z nás běžně nechává svůj telefon v noci nabíjet. Lze si jen těžko představit, že taková nevinná činnost jako je…

Unikly fotografie chystaného telefonu Huawei P11 Plus?

Unikly fotografie chystaného telefonu Huawei P11 Plus?

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  3 komentáře

Huawei již všechny své letošní trumfy v rukávu vytáhl, proto se nyní začalo spekulovat o vlajkové lodi pro rok 2018. Nyní…

Facebook chce přetáhnout tvůrce videí. Vydal pro ně aplikaci

Facebook chce přetáhnout tvůrce videí. Vydal pro ně aplikaci

VČERA  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Největší sociální síť na světě vydala aplikaci Facebook Creator, která je určena lidem natáčejícím videa. Jde o konkurenci pro YouTube? Aplikace Facebook…

Mobilní zobrazení