Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Samsung připraví pro začátek prodeje až 12 milionů „es osmiček“

  |  3 komentáře  |  autor: Jan Hobler

Zbývá méně než měsíc do chvíle, kdy Samsung Galaxy S8 spatří oficiálně světlo světa. Na zahájení si sice ještě počkáme o něco déle, ale i tak Samsung musí pořádně máknout, aby vyprodukoval dostatečný počet zařízení pro své zákazníky. Podle nové zprávy to však precizně zvládne a nachystá opravdu mnoho kousků k prodeji.

Zpráva, která je zmíněna výše, pochází z vyhledávače Naver.com. Do oběhu ji dostal jeden ze zaměstnanců původem z Vietnamu. Ptáte se, jak může někdo takový vědět informace o plánech jihokorejské firmy? Shodou náhod má totiž Samsung výrobní závod umístěný právě v tomto státě, nacházejícím se v jihovýchodní Asii.

Teď už ale zpět ke zprávě. Vypovídá zkrátka o tom, že výroba Samsungu Galaxy S8 již započala, ale to není zdaleka vše. Zpráva obsahuje totiž i čísla a věřte, že zrovna malá nejsou. Dodává totiž, že plán Samsungu zní vyrobit 4,7 milionu zařízení v březnu a dále navázat výrobou 7,8 milionů zařízení v dubnu. Dále však nic nerozebírá a tak kolik bude konkrétně „es osmiček“ a „es osmiček plus“ zatím nevíme.

Každopádně ani jedno z čísel nebylo dosud jihokorejským gigantem potvrzeno, takže je musíme brát stále s rezervou. Nicméně se zdá rozumné, že Samsung chce vyrobit co nejvíce zařízení, než přijde odhalení a následný počátek prodeje. Ostatně tuto snahu naznačují také stále přibývající úniky, zapříčiněné počátkem sériové výroby Samsungu Galaxy S8.

Samsung plánuje oficiální odhalení obou osmičkových modelů na akci Unpacked, která se bude konat 29. března v New Yorku. Další zajímavostí je styl zahájení prodeje, zde se totiž jihokorejská společnost inspiruje od konkurenčního Applu a telefony začne prodávat v jeden jediný den a jedinou chvíli na všech trzích. Tento „jediný den” nastane nejspíš 21. dubna.

Určitě můžeme nakonec dodat jediné, odhalení Samsungu Galaxy S8 a jeho většího bratříčka Samsungu Galaxy S8 Plus bude jistě jedno z největších odhalení Android smartphonů letos. Proto si tedy zapište datum 29. března do notýsku nebo hluboko do paměti, abyste mohli být svědky tohoto grandiózního momentu.

Zdroj: Android Authority

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

3
Komentujte

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Jan HoblerMartinusQNX Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
QNX
QNX

Dostali rozum ? A pred marketingovími kecmi ala Apple: (po predstavení sa hneď vypredali všetky sklady … číslo koľko bolo telefónov na sklade už nie je podstatné však ? keď tam mám 10000 ks jasné že sa to hneď vypredá….) dali prednosť tomu že sa pekne nabalia keď naskladnia veľký počet S8 ? Nakoľko pri predstavení a následnom predaji je cena telefónu najvyššia a je oň najväčší záujem tak je to logický krok…

Martinus
Martinus

Naver nemá s Vietnamem nic společného. Je to největší jihokorejský vyhledávač, který založil Korejec a expandoval zatím jen do Japonska :)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Huawei pokročil v přípravě skládacího smartphonu

Huawei pokročil v přípravě skládacího smartphonu

VČERA  |  Jakub Foltýn  |  diskuze (0)

Už před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že Samsung připravuje revoluční skládací smartphone. Jak je na tom…

Recenze Nokia 7 Plus: přesně tohle na trhu chybělo

Recenze Nokia 7 Plus: přesně tohle na trhu chybělo

VČERA  |  Michal Maňák  |  2 komentáře

Nokii se v našich posledních recenzích moc nedařilo. Sirocco nebylo tak luxusní, jak si značka slibovala, 6.1 taky na moderních…

Nešťastná sedmička? Xiaomi vysvětluje, proč přijde rovnou Mi 8

Nešťastná sedmička? Xiaomi vysvětluje, proč přijde rovnou Mi 8

26. 5. 2018  |  Jakub Fišer  |  2 komentáře

Poměrně podstatnou součástí vývoje smartphonu je i jeho obchodní označení, jinými slovy jméno, pod kterým budou moci zákazníci přístroj…

Mobilní zobrazení