Mobilizujeme.cz

Samsung představil čtyři nové modely Galaxy – Ace, Fit, Gio a Mini

  |  6 komentářů  |  autor:

Samsung rozšířil portfolio smartphonů s přídomkem Galaxy o čtveřici nových modelů. Novinky Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Fit, Samsung Galaxy Gio a Samsung Galaxy Mini navazují na populární Samsung Galaxy S a pronikají do nižších cenových tříd.

Nově představené telefony z rodinky Samsung Galaxy se inspirují velmi úspěšným modelem Samsung Galaxy S, kterého se celosvětově prodalo neuvěřitelných 10 milionů kusů, a to za pouhých sedm měsíců od jeho uvedení na trh.

TIP: přečtěte si recenzi telefonu Samsung Galaxy Ace.

TIP: přečtěte si kompletní recenzi Samsungu Galaxy Gio.

Při navrhování nové řady Galaxy telefonů vycházel korejský výrobce z modelu Samsung  Galaxy S a přizpůsobil ho tak, aby vyhovoval rozmanitým potřebám a rostoucím nárokům zákazníků. Výsledkem je hned čtveřice modelů, konkrétně Samsung Galaxy Ace (S5830), Samsung Galaxy Gio (S5660), Samsung Galaxy Fit (S5670) a Samsung Galaxy Mini (S5570). Všechny novinky nabízejí operační systém Android 2.2 Froyo s grafickou nadstavbou TouchWiz, dále rychlá data 3G včetně HSDPA, 3,5 mm konektor Jack, A-GPS, Bluetooth, Wi-Fi a standardní konektor pro nabíjení microUSB. V balení každého modelu je dodávána 2 GB paměťová karta microSD.

JK Shin, prezident a ředitel obchodní jednotky Mobile Communications společnosti Samsung Electronics, uvedl: „Vytvořením Samsung Galaxy family chceme pomocí diverzifikace našeho portfolia navázat na úspěchy modelu Samsung Galaxy S. Každý z telefonů je něčím odlišný a odráží tak myšlenku, že každý z uživatelů je jedinečný a chce, aby jeho zážitky s telefonem byly jednoduché a zábavné. Prostřednictvím Samsung Galaxy family chceme pomoci uživatelům, aby sdíleli radost a zkušenosti ve svém životě se svými přáteli a rodinou.“

 

 

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace je určen pro ty, kteří sledují módní trendy. Se svým sofistikovaným designem byl Samsung Galaxy Ace vytvořen tak, aby byl jednoduchý a elegantní zároveň. Samsung Galaxy Ace přináší operační systém Android 2.2 Froyo s grafickou nadstavbou TouchWiz, dotykový 3,5″ TFT displej s rozlišením HVGA (320 x 480 px), 800 MHz procesor, 3,5 mm konektor Jack, Wi-Fi, GPS či 5 Mpx fotoaparát s autofocusem a LED bleskem.

TIP: Přečtěte si podrobné preview Samsungu Galaxy Ace


Samsung Galaxy Ace – oficiální fotografie

TIP: Pro podrobné parametry telefonu Samsung Galaxy Ace navštivte katalog mobilů.

Samsung Galaxy Ace se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne  prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2011.

Samsung Galaxy Fit

Samsung Galaxy Fit je určený pro ty uživatele, kteří chtějí přístroj splňující všechny výzvy spojené s profesionální kariérou a rušným společenským životem (jak hovoří oficiální tisková zpráva). Výbava telefonu zahrnuje operační systém Android 2.2 Froyo s nadstavbou TouchWiz, dotykový 3,31″ TFT displej s rozlišením QVGA (240 x 320 px), 600 MHz procesor, Wi-Fi, GPS či 5 Mpx fotoaparát s autofocusem (bez blesku).

TIP: Pro podrobné parametry telefonu Samsung Galaxy Fit navštivte katalog mobilů.


Samsung Galaxy Fit – oficiální fotografie

Samsung Galaxy Fit bude dostupný od února v Rusku a postupně bude uváděn do dalších evropských zemí, Indie a Jižní Ameriky. Na českém trhu se začne  prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2011.

Samsung Galaxy Gio

Samsung Galaxy Gio se svým nadčasovým designem a vylepšenými funkcemi pro připojení k sociálním sítím je dokonalým přístrojem pro stylové mladé profesionály, kteří chtějí být neustále ve spojení s okolním světem. V názvu Gio, jenž je odvozen z italského výrazu pro „klenot“, se kromě toho odráží odolnost a dokonalost provedení s 3,2″ HVGA displejem. Samsung Galaxy Gio v sobě snoubí inteligenci a krásu, a potěší tak uživatele, kteří touží po chytrém telefonu, jenž nabízí to nejlepší z obou těchto světů. Ve výbavě telefonu najdeme operační systém Android 2.2 Froyo s nadstavbou TouchWiz, dotykový 3,2″ TFT displej s rozlišením HVGA (240 x 480 px), 800 MHz procesor, Wi-Fi, GPS či 3,2 Mpx fotoaparát s autofocusem (bez blesku).

TIP: Pro podrobné parametry telefonu Samsung Galaxy Gio navštivte katalog mobilů.


Samsung Galaxy Gio – oficiální fotografie

Samsung Galaxy Gio se začne prodávat v Rusku a poté postupně i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne  prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2011.

Samsung Galaxy Mini

Samsung Galaxy Mini je chytrý telefon pro moderní a společensky založené mladé lidi, kteří si teprve hodlají koupit svůj první smartphone. Telefon je vybaven operačním systémem Android 2.2 Froyo s grafickou nadstavou TouchWIz, dále 3,14″ dotykovým TFT displejem s rozlišením QVGA (320 x 240 px), 600 MHz procesorem, Wi-Fi, GPS či 3,2 Mpx fotoaparátem s autofocusem.

TIP: Pro podrobné parametry telefonu Samsung Galaxy Mini navštivte katalog mobilů.


Samsung Galaxy Mini – oficiální fotografie

Samsung Galaxy Mini se v současné době prodává v Rusku a postupně bude k dostání i v dalších evropských zemích, Indii a Číně. Na českém trhu se začne  prodávat v průběhu prvního čtvrtletí 2011.

Samsung Galaxy Ace – oficiální fotografie
ČLÁNKY:,
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

DNES  |    |  diskuze (0)

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení