Mobilizujeme.cz

Samsung pracuje na zařízení s novým stupněm virtuální reality

  |  komentovat  |  autor:

Přístroje, které navozují pocit virtuální reality, jsou na trhu čím dál častější. Nejedná se ale jen o chytré brýle. Ty jsou totiž v porovnání s tvrdou virtuální realitou, kterou navozuje například VR Oculus, jež byl nedávno koupen Facebookem, slabým odvarem. A jak je již v těchto vodách, kde jihokorejský gigant Samsung fušuje snad do všeho, zvykem, vypadá to, že podobné zařízení nabídne svým zákazníkům i on.

Samsung-VR-Device

Podle dostupných informací by se mělo jednat o zařízení z řady Galaxy. Vývojáři, kteří s tímto kusem hardwaru již pracují, jej používají společně se Samsungem Galaxy S5. Ve finální podobě ale bude pravděpodobně ve spojení s novějšími přístroji z důvodu větší energetické náročnosti.

Toto podivné zařízení ponese dvojici OLED displejů o nám bohužel neznámých parametrech. Další otázkou, která zůstává nezodpovězena, zní prostě. Bude tento herní generátor virtuální reality bezdrátový, nebo bude pro jeho používání nutné použití kabelu?

Zdroj uvádí, že by tento přístroj měl přijít ještě v průběhu tohoto roku. Přihlédneme-li k tomu, že je určen především k hraní Android her, začínáme pochybovat. Většina her známých nemá nejlepší hratelnost na samotných telefonech, natož aby byly hratelné s podobným zařízením.

Otázek je okolo tohoto přístroje hodně. Nezavrhujeme však jeho existenci vzhledem k dřívějším zkušenostem s kontroverzními přístroji, které se Samsung nebál uvést na trh.

Zdroj: blog.GSMArena.com

ČLÁNKY:, ,
Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

DNES  |    |  5 komentářů

Značky nás obklopují na každém kroku. Pokud si nějakou oblíbíme, snažíme se ji věnovat co možná nejvíce. Pijeme kávu jedné značky, kouříme…

Mobilní zobrazení