Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Samsung nabízí komunikační nástroj ChatON pro mobilní telefony

  |  4 komentáře  |  autor: Jindřich Srb

Samsung oznámil spuštění komunikační aplikace ChatON, která umožňuje uživatelům neomezenou komunikaci se všemi druhy mobilních telefonů. Aplikace je zdarma v obchodech Samsung Apps a Android Market, stáhnout si ji budou moci i majitelé telefonů s platformami iOS a BlackBerry.

ChatON nabízí uživatelům jednoduchý způsob komunikace s přáteli a rodinou bez ohledu na to, kterou platformu jejich mobilní telefon využívá. Uživatelé aplikace ChatON mohou komunikovat různými způsoby. Mohou sdílet multimediální obsah, zasílat animované zprávy a samozřejmě chatovat s přáteli – buď s jednotlivci nebo skupinově.

Spolu se spuštěním aplikace připravil Samsung ještě jednu zajímavost v podobě interaktivního zážitku na své microsite http://www.chaton.com/chataway. Zákazníci si mohou vychutnat interaktivní film s názvem „Chataway“, ve kterém mohou ovlivnit rozhodování hlavní postavy a tím rozhodnout o jejím osudu. Tento film provádí aplikací ChatON, pomáhá uživatelům pochopit software a naučí je, jak jej používat.

Aplikaci ChatON lze stáhnout zdarma ze Samsung Apps nebo Android Marketu. Od října bude ChatON předinstalován na chytrých telefonech s operačním systémem Bada 2.0 i na dalších vybraných klasických telefonech Samsung a postupně do konce roku 2011 i na všech ostatních platformách, které Samsung poskytuje. Mimo to si aplikaci budou moci stáhnout a nainstalovat i uživatelé zařízení se systémem iOS a BlackBerry.

“Aplikace ChatON získala pozitivní ohlasy již při představení na veletrhu IFA 2011. Mnoho návštěvníků si ChatON vyzkoušelo a s jeho využitím byli velmi spokojeni,” říká Zdeněk Paškevič, produktový manažer telco divize Samsung “ChatON zahajuje novou éru mobilní komunikace,” dodává Zdeněk Paškevič.

Unikátní funkce aplikace ChatON umožňuje vytvářet a sdílet textové i multimediální zprávy vytvořené pomocí animačního programu. Přílohou zprávy pak mohou být fotografie, videa, audio nahrávky nebo kontakty. ChatON navíc umožní uchovávat všechny soubory zaslané během konverzace v úložišti Trunk, takže je možné je potom velice jednoduše používat v další konverzaci. Samozřejmostí je pak možnost skupinového chatu nebo blokace vybraných kontaktů.

Pro více informací navštivte ChatON na http://www.chaton.com.

ČLÁNKY:

Diskuze

4
Komentujte

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Jindřich Srbadis002 Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
adis002
adis002

dotaz- není na tom obrázku náhodou iPhone? :D

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Apple experimentuje s iPhonem bez konektorů, tvrdí Bloomberg

Apple experimentuje s iPhonem bez konektorů, tvrdí Bloomberg

DNES  |  Jakub Mokříš  |  3 komentáře

Představte si, že si koupíte telefon, který je prost jakýchkoliv otvorů, vstupů a podobně. Vypadá to, že k něčemu takovému Apple…

Xiaomi Mi Pad 4 dostane čtečku tváře a 6 GB RAM

Xiaomi Mi Pad 4 dostane čtečku tváře a 6 GB RAM

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (1)

Systém rozpoznávání tváří se stává čím dál tím populárnějším. Nejen mezi smartphony, ale už si hledá cestu i do tabletů. Xiaomi…

Prodejna budoucnosti: nápad z ČR se vylepšuje a zamíří i do světa

Prodejna budoucnosti: nápad z ČR se vylepšuje a zamíří i do světa

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Největší český e-shop Alza.cz rozšiřuje svou pobočkovou síť o druhou Prodejnu budoucnosti. Vylepšenou verzi bezobslužného obchodu otevře už v pondělí 25. června…

Mobilní zobrazení