Mobilizujeme.cz

(aktualizováno) Samsung každým dnem pomalu odhaluje Galaxy S4

  |  7 komentářů  |  autor:

Samsung si připravil pokračování jeho Unpacked událostí, na kterých každoročně představuje ty největší a nejočekávanější novinky. Letos se dočkáme vlajkové lodi Samsung Galaxy S4. Sledujte s námi, jak na telefon samotný výrobce pomalu každým dnem láká.

Představení Galaxy S IV / S4 se nezadržitelně blíží, pokud chcete sledovat všechna vodítka, připravili jsme pro vás tento jednoduchý článek s aktualizovanými informacemi. K oficiálnímu představení dojde v pátek 01:00 našeho času. Do té doby můžete spolu s námi sledovat, jak Samsung každým dnem uvolňuje nové materiály.

(čtvrtek 14. března – 13:40) – Seriál oficiálních informací ze strany Samsungu pravděpodobně končí, oficiální představení Galaxy S IV můžete sledovat v živém video přenosu.

(středa 13. března – 12:15) – Samsung přinesl video ze včerejšího tanečního představení na Times Square.

(středa 13. března – 11:55) – na twitter účtu Samsung Mobile SA výrobce uvolnil snímek s popiskem, že Galaxy S IV bude brzy představen. Potvrdil tak pokračování v označení s římskými číslicemi.

(úterý 12. března – 10:25) – Na internet se dostalo první video, které ukazuje Galaxy S4 v podobě ze včerejšího dne, tedy se zakulacenými rohy. Bude takto vypadat?

(úterý 12. března – 9:55) – Na Times Square v New Yorku, kde bude Galaxy S4 představen, už to žije, resp. několik tanečníků v oblecích s číslem „4“ na zádech láká na chystanou akci Unpacked.

(úterý 12. března – 9:50) – Výrobce na svém Twitter účtu pro USA zveřejnil první fotografii. Neříká, že půjde o Galaxy S4, ale vzhledem k uniklým snímkům údajné S IV pro Čínu ze včerejšího dne, u kterých bylo hodně spekulací, se možná rozhodl napovědět. Očekávaný „hranatější“ design tak možná přeci jen nebude pro Galaxy S4, koneckonců, pokud bude chtít Samsung pokračovat v jeho kampani s prostředím Nature UX, které evokuje přírodu, stejně tak jako takto hovořil o zaobleném designu Galaxy S III, obrázek níže by dával smysl..


Vlevo: původní foto od Samsungu, vpravo: zesvětlený snímek

(pondělí 11. března) – Je tu druhé teaser video od Samsungu.

http://www.youtube.com/watch?v=YzkfC7–jog

(neděle 10. března) – Samsung uvolnil první z řady teaser videí, ve kterých budou postupně přibývat vodítka ohledně samotného telefonu.

http://www.youtube.com/watch?v=dIEfNaNCkKM

ČLÁNKY:, , ,
Nokia 9 se znovu producíruje. Zřejmě bude mít i zahnutý displej

Nokia 9 se znovu producíruje. Zřejmě bude mít i zahnutý displej

DNES  |    |  diskuze (0)

Finská legenda pod taktovkou HMD Global ještě neřekla letos poslední slovo. Po představení top modelu v podobě Nokie 8 si pro nás…

Nový skleněný iPhone zamířil do prvních crashtestů. Jak obstál?

Nový skleněný iPhone zamířil do prvních crashtestů. Jak obstál?

DNES  |    |  diskuze (0)

Když Apple představil svoji nejnovější řadu telefonů, nikomu asi neuniklo, že se vrátila koncepce iPhonu 4 a 4S, tedy se zadní stranou…

Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

DNES  |    |  diskuze (0)

Máte doma dítě, které je fanouškem nestárnoucího lega, ale zároveň ho semlela doba plná techniky, takže u vás každou chvíli škemrá, ať…

Mobilní zobrazení