Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace | jak funguje čtečka tváře

(aktualizováno) Samsung každým dnem pomalu odhaluje Galaxy S4

  |  7 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Samsung si připravil pokračování jeho Unpacked událostí, na kterých každoročně představuje ty největší a nejočekávanější novinky. Letos se dočkáme vlajkové lodi Samsung Galaxy S4. Sledujte s námi, jak na telefon samotný výrobce pomalu každým dnem láká.

Představení Galaxy S IV / S4 se nezadržitelně blíží, pokud chcete sledovat všechna vodítka, připravili jsme pro vás tento jednoduchý článek s aktualizovanými informacemi. K oficiálnímu představení dojde v pátek 01:00 našeho času. Do té doby můžete spolu s námi sledovat, jak Samsung každým dnem uvolňuje nové materiály.

(čtvrtek 14. března – 13:40) – Seriál oficiálních informací ze strany Samsungu pravděpodobně končí, oficiální představení Galaxy S IV můžete sledovat v živém video přenosu.

(středa 13. března – 12:15) – Samsung přinesl video ze včerejšího tanečního představení na Times Square.

(středa 13. března – 11:55) – na twitter účtu Samsung Mobile SA výrobce uvolnil snímek s popiskem, že Galaxy S IV bude brzy představen. Potvrdil tak pokračování v označení s římskými číslicemi.

(úterý 12. března – 10:25) – Na internet se dostalo první video, které ukazuje Galaxy S4 v podobě ze včerejšího dne, tedy se zakulacenými rohy. Bude takto vypadat?

(úterý 12. března – 9:55) – Na Times Square v New Yorku, kde bude Galaxy S4 představen, už to žije, resp. několik tanečníků v oblecích s číslem „4“ na zádech láká na chystanou akci Unpacked.

(úterý 12. března – 9:50) – Výrobce na svém Twitter účtu pro USA zveřejnil první fotografii. Neříká, že půjde o Galaxy S4, ale vzhledem k uniklým snímkům údajné S IV pro Čínu ze včerejšího dne, u kterých bylo hodně spekulací, se možná rozhodl napovědět. Očekávaný „hranatější“ design tak možná přeci jen nebude pro Galaxy S4, koneckonců, pokud bude chtít Samsung pokračovat v jeho kampani s prostředím Nature UX, které evokuje přírodu, stejně tak jako takto hovořil o zaobleném designu Galaxy S III, obrázek níže by dával smysl..


Vlevo: původní foto od Samsungu, vpravo: zesvětlený snímek

(pondělí 11. března) – Je tu druhé teaser video od Samsungu.

http://www.youtube.com/watch?v=YzkfC7–jog

(neděle 10. března) – Samsung uvolnil první z řady teaser videí, ve kterých budou postupně přibývat vodítka ohledně samotného telefonu.

http://www.youtube.com/watch?v=dIEfNaNCkKM

ČLÁNKY:, , ,
Samsung chce vylepšené 3D rozpoznávání obličeje u Galaxy S9

Samsung chce vylepšené 3D rozpoznávání obličeje u Galaxy S9

DNES  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

Již dříve jsme vás informovali, že společnost Samsung připravuje nový systém rozpoznání obličeje pomocí 3D senzoru na přední kameře. Tato technologie…

Bill Gates vydal na své chytré město již přes 1,5 miliardy

Bill Gates vydal na své chytré město již přes 1,5 miliardy

DNES  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (0)

Bill Gates, zakladatel Microsoftu a jeden z nejbohatších lidí naší planety, koupil v Arizoně za 1,7 miliardy korun 25 tisíc akrů…

Galaxy A7 (2018) se objevuje na podezřelém snímku

Galaxy A7 (2018) se objevuje na podezřelém snímku

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Na internetu se objevil podezřelý snímek údajně zobrazující přední panel chystaného Samsungu Galaxy A7 (2018) s jeho 5,7palcovým Infinity displejem s rozlišením Full…

Mobilní zobrazení