Mobilizujeme.cz

Samsung Galaxy S III pro Koreu bude vypadat jinak. Lépe?

  |  9 komentářů  |  autor:

Vlajková loď Samsung Galaxy S III má ve verzi určené pouze pro Koreu vypadat úplně jinak, než současná celosvětová verze. Hovoří se o tom, že bude vycházet z předchůdce, Galaxy S II, tedy nabídne místo všemožných zakulacenin jednoduše hranaté tělo.

Říká se, že smartphone Galaxy S III navrhovali právníci místo designérů. Důvod je zřejmý, Samsung už nechce žádné soudní spory s Applem, který se proti designu korejského výrobce už několikrát ohradil. Ať už má v těchto tahanicích pravdu Samsung nebo Apple, celoevropská verze třetí generace smartphonu Galaxy S přináší překvapivě velmi odlišný design od předchůdce, modelu Galaxy S II. Celý telefon má zakulacené rohy narozdíl od předchůdce, který je celý hranatý a může tak někomu připomínat iPhone.

V domovské zemi se ale korejský Samsung nebojí, a tak údajně na tamní trh přijde s vylepšenou verzí Galaxy S III, která bude mít design vycházející z populárního modelu Galaxy S II. Čekají se proto hranaté linie, viz. ilustrace níže. Z výbavy dostane do vínku dvojnásobnou RAM paměť, tedy rovnou 2 GB. Zbývající výbava by se neměla od celosvětové verze telefonu lišit. K zahájení prodeje této nové Galaxy S III v Koreji má dojít už během července.

Jak se Vám líbí návrh hranatého Galaxy S III vycházejícího z Galaxy S II pro Koreu? Více, než celosvětová verze telefonu se zakulacenými rohy?

ČLÁNKY:, ,
Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (0)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

Mobilní zobrazení