Mobilizujeme.cz

Samsung Galaxy S Blaze Q – Android s QWERTY klávesnicí, HD displejem a Snapdragonem S4

  |  4 komentáře  |  autor:

Společnost Samsung chystá nový smartphone s hardwarovou QWERTY klávesnicí, který navíc bude disponovat více než slušnou výbavou zahrnující například HD displej, SoC Snapdragon S4, či Android ve verzi 4.0 ICS. Případní tuzemští zájemci si však budou muset nechat zajít chuť, telefon je prozatím určen pro trh USA.

Telefony s hardwarovou QWERTY klávesnicí jsou, jak se zdá, za oceánem stále velice žádaným zbožím. Alespoň tomu nasvědčuje fakt, že se jihokorejský Samsung rozhodl pro trh USA uvolnit smartphone, který právě touto vlastností disponuje. Zařízení nese název Samsung Galaxy S Blaze Q a kromě zmíněné klávesnice nabídne také kvalitní technické parametry.

Z uniklých informací můžeme vyjmenovat SoC čip Snapdragon S4 s dvoujádrovým procesorem, 1 GB paměti RAM, 16 GB vestavěnou paměť či displej o neznámé úhlopříčce s HD (720p) rozlišením, který bude pravděpodobně vyroben technolog0ií Super AMOLED. Nesmíme zapomenout zmínit také fotoaparát schopný natáčet videa ve Full HD (1080p) rozlišení či konektivitu HSPA+. Android 4.0 ICS bude samozřejmě obsahovat známou grafickou nadstavbu TouchWiz. Zmiňovaná výsuvná klávesnice bude pětiřádková, což by mělo na první pohled zajistit opravdu plnohodnotné a pohodlné ovládání.


Samsung Galaxy S Blaze Q na prvním uniklém snímku

Spekulace ohledně dostupnosti hovoří o tom, že se Galaxy S Blaze Q začne prodávat již 15. srpna tohoto roku u amerického operátora T-mobile. O dostupnosti pro ostatní světové trhy, včetně toho našeho, pro tuto chvíli nemáme žádné informace.

Jak se líbí Galaxy S Blaze Q vám? Lákala by vás kombinace hardwarové klávesnice a kvalitní výbavy, nebo již dáváte přednost té softwarové? Neváhejte se s námi podělit v komentářích pod článkem.

zdroj: TmoNews

ČLÁNKY:, ,
Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  diskuze (1)

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

DNES  |    |  2 komentáře

Značky nás obklopují na každém kroku. Pokud si nějakou oblíbíme, snažíme se ji věnovat co možná nejvíce. Pijeme kávu jedné značky, kouříme…

Mobilní zobrazení