Mobilizujeme.cz

Samsung Focus S a Focus Flash s Windows Phone 7.5 Mango

  |  1 komentář  |  autor:

Samsung uvedl dvojici nových smartphonů s operačním systémem Windows Phone 7.5 Mango, a to Samsung Focus S a Focus Flash. První vsadí na úspěch předchůdce se Super AMOLED Plus displejem, druhý jmenovaný je odlehčenou verzí s 3,7″ Super AMOLED displejem a 1,4 GHz procesorem. V Americe bude prodej zajišťovat operátor AT&T.

S novou verzí Windows Phone 7.5 Mango přichází po oznámených modelech HTC Titan a Radar také nové telefony Samsung, konkrétně Samsung Focus S a Focus Flash. AT&T zároveň oznámil dostupnost aktualizace Mango pro vybrané starší modely s Windows Phone 7, a to pro HTC HD7, HTC Surround, LG Quantum, Samsung Focus. Pojďme si oba nové telefony blíže představit.

TIP: přečtěte si preview modelů HTC Titan a Radar.

Samsung Focus S chce využít obrovské obliby předchůdce, proto nabídne 4,3″ WVGA dotykový Super AMOLED Plus displej, 1,4 Ghz procesor, rychlá data 4G/LTE, 8 Mpx fotoaparát, přední 1,3 Mpx videokamerku. Jedná se o telefon s konstrukcí o tloušťce pouhých 8,55 mm. Windows Phone 7.5 Mango by měly být volbou pro ty, kteří právě neholdují Androidu.

Samsung Focus Flash je smartphone s 3,7″ dotykovým kapacitním Super AMOLED displejem (rozlišení WVGA), tedy starší typ bez „Plus“. V telefonu tepe 1,4 GHz procesor, na zadní straně je dostupný 5 Mpx fotoaparát, na přední opět videokamerka. V Americe jsou dnes rychlá data 4G/LTE takřka standardem, a tak jejich nasazení v obou telefonech je vcelku logické.

Na jednu drobnost však americký operátor i výrobce zapomněly – oficiální fotografie telefonů si jednoduše nechaly pro sebe.

ČLÁNKY:, ,
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

VČERA  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

VČERA  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení