Mobilizujeme.cz

Samsung Ch@t 322 – s QWERTY a na dvě SIM karty

  |  1 komentář  |  autor:

Samsung rád telefony na dvě SIM karty, dokládá to Samsung Ch@t 322, který bude levný a nabídne také QWERTY klávesnici, optický touchpad, microUSB a 3,5 mm Jack, zaměření na sociální sítě, zklame však 1,3 Mpx fotoaparát.

Samsung Ch@t 322 je určen především těm uživatelům, kteří na mobilním telefonu vyťukávají mnoho SMS zpráv, nebo využívají sociální služby. Zároveň v sobě nese slot na dvě SIM karty, takže lze mít jednoho operátora třeba na psaní SMS zpráv a druhého na datové připojení. To český uživatel jistě ocení. V prodeji se objeví trojice barevných variant telefonu – klasická černá, bílá a netradiční černo-růžová. Pokud vzpomeneme na rok starý model Corby TXT, pak v něm můžeme nalézt řadu podobností s modelem Ch@t 322.

Telefon postrádá operační systém, má jen prostředí od Samsungu DuoS OX. Ovládání je možné klávesnicí pod 2,2″ displejem včetně optického trackpadu, kterým se můžete posouvat po pozicích. QWERTY klávesnice udělá radost pravidelným vyťukávačům SMS zpráv. Na hranách telefonu se nalézá 3,5 mm konektor Jack, microUSB, tlačítko pro přepínání mezi aktuálně využívanou SIM kartou, přičemž aktivní jsou stále obě.


Samsung Ch@t 322 – oficiální fotografie

Fotoaparátem by se model Ch@t 322 chlubit raději neměl, protože se jedná pouze o zastaralý 1,3 Mpx fotoaparát s minimem funkcí. Potěší naopak podpora sociálních sítí Facebook, Twitter, Yahoo messenger či Windows Live, jež jsou implementovány pomocí klientů přímo do telefonu. Nechybí FM rádio, hudební přehrávač, podpora dat GPRS a EDGE a Bluetooth. Navrch má model s funkcí Auto Pull Email.

Samsung Ch@t 322 je určen výrobcem zejména pro východoevropské země a Rusko, kde se objeví od listopadu. Další země mohou následovat. Cena oznámena nebyla, vzhledem k výbavě ji lze odhadovat na max. 2 500 korun.

ČLÁNKY:
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

VČERA  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

VČERA  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení