Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

První informace a foto smartphonu LG CX2 Optimus 3D 2 (aktualizováno)

  |  5 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

LG připravuje řadu nových telefonů, mezi které nově patří LG CX2 Optimus 3D 2 (3D Max), nástupce prvního smartphonu se 3D displejem. Ten jsme měli možnost poprvé spatřit na loňském MWC v Barceloně a exkluzivně ho pro vás vyfotit dříve, než proběhla světová premiéra.

(aktualizováno 13. února) Na internet dnes, přesně dva týdny před začátkem veletrhu MWC, uniklo malé lákadlo v podobě nového renderu a upřesnění uniklých specifikací. Na zmíněném obrázku je k vidění LG 3D Max, vyvedený v elegantní bílé barvě, která mu velice sluší. Jelikož se bude jednat o příští vlajkovou loď výrobce, je velice pravděpodobné, že tomu bude odpovídat také displej. Ten by měl nakonec nabídnout rozlišení HD 720p s technologií AH-IPS, kterým disponují také modely Optimus LTE a Nitro HD. Celkově zní specifikace opět o něco lákavěji. Jak bude telefon působit v praxi, o tom vás budeme živě informovat přímo z veletrhu MWC.

(28. ledna) Nová informace hovoří o tom, že telefon ponese označení LG 3D Max nebo LG Optimus 3D Max. Vzhledem ke zdroji zprávy se dá věřit, že jedno z těchto označeních bude konečné. LG CX2 přeci jen nemá takovou „šťávu“ v názvu.

(23. ledna) LG CX2 Optimus 3D 2 bude dalším telefonem z řady novinek, představených v letošním roce. Půjde přitom ve šlépějích původního modelu LG Optimus 3D. Hardwarová specifikace hovoří o stejném 4,3″ WVGA displeji, avšak typu NOVA s vyšší svítivostí, 1,2 GHz dvoujádru od Texas Instruments, dvojici 5 Mpx fotoaparátů, 8GB vnitřní paměti, Bluetooth 3.0, Wi-Fi (b/g/n) a HSPA až 21 Mb/s. Tloušťka přístroje se zmenší z 12 na 10 milimetrů. Model bude disponovat NFC, a tak bude možno telefonem platit či využívat další přednosti technologie.

 

Předpokladem je ještě lepší kvalita 3D zobrazení displeje, i když už současný LG Optimus 3D vychází v konkurenci jako mírný vítěz. Otázkou je, jak lidé přijmou model s Androidem 2.3 Gingerbread a následnou aktualizací někdy na jaře. Není už na čase uvést modely s Androidem 4.0? Třeba Huawei už modely vydává s Androidem 4.0, a není rozhodně jediný.

TIP: přečtěte si také o připravovaném čtyřjádrovém smartphonu LG X3.

Více se o telefonu dozvíme opět na MWC v Barceloně, na konci února. Kdo ví, třeba i letos zachytíme LG Optimus 3D 2 jako jedni z prvních na světě.

zdroj: PocketNow

ČLÁNKY:, ,
Představí Apple nástupce plastového iPhonu 5C?

Představí Apple nástupce plastového iPhonu 5C?

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

V roce 2013 se stalo něco, co osobně považuji z jednu z největších chyb Applu. Nedlouho poté, co přešli na sklo…

Samsung Galaxy A8+ (2018) se nám ukazuje už i na videu

Samsung Galaxy A8+ (2018) se nám ukazuje už i na videu

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

S blížícím se koncem roku se stále více spekuluje o nové řadě Galaxy A (2018). Ta se nám ukáže již v…

iPhone se starší baterií může být o něco pomalejší

iPhone se starší baterií může být o něco pomalejší

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Mnoho uživatelů iPhonů si už delší dobu stěžuje, že po každé aktualizaci se jejich zařízení zpomaluje. Většinou se to hodilo na…

Mobilní zobrazení